Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

AnnaCh 23:41, 28 kwi 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Pięknie Agata U mnie w końcu dziś też popadało
____________________
Ania - Malutki pod lasem
kerii 23:46, 28 kwi 2019


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Śliczna wiosna u Ciebie roślinki takie już dorodne fajnie,że w końcu deszcz pada
____________________
Jola Moja glebo terapia
AgataP 08:32, 29 kwi 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Gosialuk napisał(a)
Róże olbrzymy, prawie nie widać pergoli, a wilczomlecze świecą z daleka. Podziwiam za całokształt.


Róże - mam nadzieję, że będą w tym roku nieco lepsze. Cały czas się uczę jak je przycinać. Pozdrawiam ciepło
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 08:33, 29 kwi 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
AnnaCh napisał(a)
Pięknie Agata U mnie w końcu dziś też popadało


Anna padało cały dzień... super dla ogrodu, specjalnie w piątek po pracy kosiłam trawę, bo teraz bym tego nie zrobiła.
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 08:41, 29 kwi 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
kerii napisał(a)
Śliczna wiosna u Ciebie roślinki takie już dorodne fajnie,że w końcu deszcz pada


Jola no w końcu, ogród się cieszy... po trawie od razu widać, że pada, zielona w jeden się zrobiła
____________________
Z Pszenicznej...
Wendy79 18:34, 29 kwi 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
I my się cieszymy z deszczu. Właśnie się totalnie ciemno zrobiło, idzie burza. Jeden dzień deszczu i zieleń nabrała soczystości.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Marga 21:59, 03 maj 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Cześć Agatko dawno do Ciebie nie zaglądałam, a tu wiosna na całego. Jak to możliwe, że rośliny juz Ci tak porosły?! A jak masz już wszystko posprzątane! Normalnie szacun kobieto
Mam pytanko odnośnie linii kroplującej, bo właśnie się do takowej przymierzam. Jakiej masz firmy, co ile cm masz emitery, jaka jest długa i czy masz kompensację? Potrzebuję coś trwałego a niedrogiego. Będę wdzięczna za odpowiedz.
____________________
Ogród dla moich synków
AgataP 08:32, 07 maj 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Marga napisał(a)
Cześć Agatko dawno do Ciebie nie zaglądałam, a tu wiosna na całego. Jak to możliwe, że rośliny juz Ci tak porosły?! A jak masz już wszystko posprzątane! Normalnie szacun kobieto
Mam pytanko odnośnie linii kroplującej, bo właśnie się do takowej przymierzam. Jakiej masz firmy, co ile cm masz emitery, jaka jest długa i czy masz kompensację? Potrzebuję coś trwałego a niedrogiego. Będę wdzięczna za odpowiedz.


Witaj, nie mam konkretnej firmy, kupowałam na All...
Emitery mam co 30 cm, linia jest bez kompensacji - daje radę bez problemu, długości odcinków mam po około 50 metrów, jedna nawet 100 m.
Funkcjonuje u mnie kilka lat, na razie ma się dobrze. Jak coś to kupię i wymienię odcinki bo tak najprościej.
____________________
Z Pszenicznej...
Makusia 10:20, 07 maj 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
AgataP napisał(a)


Od kranu położę rurę nawadniającą, taką bez dziurek. Zakończę ją szybkozłączką.
Może delikatnie ją zakopię, ale nie mam na to ciśnienia


A czy jak już wykonasz plan, to mogłabym poprosić o zdjęcie?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
AgataP 16:25, 07 maj 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Makusia napisał(a)


A czy jak już wykonasz plan, to mogłabym poprosić o zdjęcie?


Marta co chciałabyś zobaczyć na zdjęciu... mogę zrobić Ci zdjęcia stanu obecnego
____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies