Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

AgataP 18:27, 08 maj 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
mirkaka napisał(a)
Agatko, u Ciebie super porządek, wszystko pod sznureczek rośnie a chwasty to chyba omijają Twój ogród
Bardzo podoba mi się warzywniak, te ścieżynki urozmaicone i obwódki z gałązek, cudnie to zrobiłaś
Czytam że paprykę już wysadziłaś? U nas znów zapowiadają ziąb, cały przyszły tydzień jeszcze będzie zimny i mogą być noce zbliżone do zera Ech kiedy ja się doczekam ciepełka,
Rodek zdrowiutki aż miło patrzeć na niego
Biurko podobnie robiliśmy dla córki z nieudanego blatu kuchennego


Mirka... chwasty są, ale znają swoje miejsce w ogrodzie. Rosną tam gdzie im wskażę hahahah
Warzywnik jeszcze ciutkę nam nim muszę popracować. W tym roku ogarnę podlewanie pod borówki, maliny i truskawki. W przyszłym roku reszta
Obwódki do uzupełnienia, kupiłam sobie pilarkę elektryczną więc będę mogła ciąć grubsze gałęzie. Leszczyny mam dwie do ogolenia, będzie co zaplatać

Poza tym ogród zaczyna mnie już nie przytłaczać z robotą, większe prace fizyczne wykonane, a reszta bez ciśnienia... zaczynam się bawić, gramy w badmintona, szukam miejsca na ognisko z dziećmi... itd itp
____________________
Z Pszenicznej...
Wendy79 19:53, 08 maj 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
AgataP napisał(a)


Poza tym ogród zaczyna mnie już nie przytłaczać z robotą, większe prace fizyczne wykonane, a reszta bez ciśnienia... zaczynam się bawić, gramy w badmintona, szukam miejsca na ognisko z dziećmi... itd itp


Boże, jakże ja Ci tego zazdroszczę. Mnie ogród czasami wtłacza do czarnej dziury... I teraz mam chyba takie dni.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Bogdzia 20:00, 08 maj 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Agata podziwiam, wszystko ogarnięte na szóstkę, cudnie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kawa 08:13, 09 maj 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Agatko no pięknie
molinia faktycznie super wygląda na hortkowej
biurko ekstra wyszło! brawo! jesteś wielka

a bylinówka już mnie zachwyca
u mniepogoda nie sprzyja plewieniu a pasowałoby jeszcze chwasty usunąc bo wszystko zaczyna zarastać

róże piękne i te niezpominajki/ brunerki? piękny dywan
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Krys 09:11, 09 maj 2019


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Agata siłaczko,pięknie wszystko uporządkowane,bylinowa i warzywnik super ,bez chwaścików,chwalę i podziwiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
AgataP 12:32, 09 maj 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Bogdzia napisał(a)
Agata podziwiam, wszystko ogarnięte na szóstkę, cudnie.


Bożenko dziękuję bardzo.
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 12:37, 09 maj 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Kawa napisał(a)
Agatko no pięknie
molinia faktycznie super wygląda na hortkowej
biurko ekstra wyszło! brawo! jesteś wielka

a bylinówka już mnie zachwyca
u mniepogoda nie sprzyja plewieniu a pasowałoby jeszcze chwasty usunąc bo wszystko zaczyna zarastać

róże piękne i te niezpominajki/ brunerki? piękny dywan


Kawcia, teraz u mnie też zimo jak diabli - nawet do ogrodu za bardzo nie wychodzę. Sprawdzam tylko szybko czy nie za sucho, czy nie zmarzło i odpuszczam temat.

Przygotowuję się na prace weekendowe i planuję wyjazdy choć na krótko...

dywanik niezapominajek, w drugim miejscu mam dywanik konwalii
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 12:38, 09 maj 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Krys napisał(a)
Agata siłaczko,pięknie wszystko uporządkowane,bylinowa i warzywnik super ,bez chwaścików,chwalę i podziwiam


Krysiu, siły już nie te, ale wiem że z czasem będzie coraz trudniej... cieszę się, że prace mocno fizyczne mam za sobą.. jeszcze tylko kopanie przy tym tarasie i już.
Reszta to pikuś...
____________________
Z Pszenicznej...
Gocha 13:07, 09 maj 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Agatko ja nie mogę - jak zajrzę do Ciebie to obowiązkowo doła łapię. Masz po prostu wymuskane. Pisałam u siebie że Twój warzywnik to dla mnie wzór. I te smaczki w nim w postaci cudnych ścieżek i te płotki. Miód malina. A tak cudnych kancików to nie ma chyba nikt no może prawie nikt.
sliczny stół i dobrze że nastrój już całkiem ok a nawet jeszcze lepszy. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
mikina34 13:33, 09 maj 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
AgataP napisał(a)

Maliny grzecznie czekają na wbicie rurek i zaplecenie żyłki.



Ale jak to? Maja się tam wspinać czy ock? Masz jakiś patent żeby to malinowe tałatajstwo jakoś wyglądało?
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies