Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 15:20, 09 cze 2022


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762


Zapewne też tak masz, że wstając z łóżka rano wybiegasz jeszcze w koszulce do ogrodu ? wciągasz te poranne powietrze i cieszysz się każdym nowo-rozwiniętym pączkiem ? )))

Potrafie i w pantalonach

Milosc i bol przy pozegnianiu, podjecie tej decyzji, potrafi zrozumiec tylko wlasciciel, dobry wlasciciel zwierzaka...
Moj Dog odszedl juz jakis czas temu, ale bol pozostal. Jeszcze nie potrafie odwiedzac miejsc, w ktorych chodzilam z nim na spacery, jeszcze oczy zachodza lzami gdy o nim mysle, mowie.
Za bardzo go kochalam, za bardzo on kochal mnie.


Pisz, lubie czytac.
Slabosc do Wloch rozumiem, mam, i na szczescie nie mam daleko, jezioro Gardenskie i okolice sa na wyciagnieciu reki. Znam uliczki i wino, zapachy i temperamentne pokrzykiwania sasiadek. Znam ich kuchnie i zapach lawendy pod kuchennym oknem. Moglabym tak dlugo, ale po co? Przeciez czujesz to tak jak ja
Marzy mi sie Piaggio, koniecznie czerwone, ale nie mow nikomu
____________________
Bawarka
Kasiek 15:20, 09 cze 2022


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Bambolina napisał(a)
Tylko jeszcze dodam, że czuję zapach Twoich prześlicznych piwonii nawet przez okienko komputera ))


Wierze
____________________
Bawarka
Kasiek 15:22, 09 cze 2022


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Mgduska napisał(a)
No piękne masz te piwonie U mnie jak u Sylwii - susza spowodowała, że kwiatów będzie niewiele, tylko Sarah B. będzie kwitła na bogato, reszta po 1-2 kwiatki, albo wcale.


Az sie przykro robi czytajac to...To co? Czekamy te kilka miesiecy na nastepny maj i czerwiec?
____________________
Bawarka
Kasiek 15:29, 09 cze 2022


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
mirkaka napisał(a)
Jakie cudne piwonie, i zdjęcia robisz wspaniałe


Mirka, dzisiaj tak sobie pomyslalam, ze wreszcie musze pokazac Ci te obiecane zdjecia rododendronow z zamkowego ogrodu. Moze uda mi sie wieczorem? Tam rowniez sa one ciete i wygladaja swietnie.
Moje rh, swojego czasu, tez cielam, pamietam nawet ze na ten temat pisalysmy z Bozenka, wlascicielka cudnego, rododendronowego ogrodu. I chociaz wtedy, robilam to drzaca reka, to dzisiaj, po tylu latach (cos okolo 10) wiem, ze krzywdy im nie robilam. Ladnie sie zageszczaly, trzymajac swoj polkulisty pokroj.
Za mile slowa o piwoniach, slicznie dziekuje
____________________
Bawarka
Kasiek 15:35, 09 cze 2022


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
antracyt napisał(a)
Ale masz dorodną traszkę


Ha, naliczylam ich 6 Niektore maja sliczne, pomaranczowe brzuszki i tak fajnie mrugaja oczkami, lezac na lisciu grzybienia:0



____________________
Bawarka
Kasiek 15:37, 09 cze 2022


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Monia81 napisał(a)
Cudowne co jedna to piękniejsza


Oj tak, piwonie sa obledne
____________________
Bawarka
Kasiek 15:39, 09 cze 2022


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Dorota321 napisał(a)
Cudowna piwoniowa różnorodność też je bardzo lubię.


Doniu, jest tyle odmian, kolorow, zapachow, ze ciezko sie zdecydowac
Mam juz kolejna liste zakupow jesiennych
____________________
Bawarka
Kasiek 15:55, 09 cze 2022


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
CDN, ale teraz tak szybko, chce sie podzielic moja radoscia. Wczoraj wieczorem dojrzalam pierwszy pak lotosu. Ten okaz, kilka tygodni temu kupilam w farmie lotosow, teraz moze czas i na te pozostale?
____________________
Bawarka
sylwia_slomc... 16:18, 09 cze 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Ale cudne traszki No i lotos tfu tfu cudo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kasiek 22:16, 09 cze 2022


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Obiecane Mirce, zdjecie rododendronow z zamkowego parku

O tym zamku juz kiedys pisalam, wiec teraz w skrocie, tylko o rodkach, o ich cieciu


rododendrony tu rosnace, maja po 180 lat i niektore z nich, sa wielkosci domkow jednorodzinnych


____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies