Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Skarbonkowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Skarbonkowy ogródek

JoannaDe 10:25, 05 kwi 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Makao_J napisał(a)
Ale cudna. Ile ma pąków.
Taką magnolię obsypaną pąkami raz przy raz widziałam dziś w CO. Z daleka myślałam że to bazie ale jak podeszłam... Cena 390 zł. Trochę mnie rozwaliła Miała ze 150 cm wysokości.


Moja w gratisie do domu dostałam Pewnie kilka ładnych lat już ma sądząc po rozmiarze. Moja ma gdzieś z 2,5 m jak nie więcej licząc do najwyższych gałęzi.

390 zł... nieźle
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
JoannaDe 10:28, 05 kwi 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Rumianka napisał(a)

Moj eM zawsze mówi: nie martw się, weźmiemy się i zrobisz...
Z mleczem faktycznie walka trudna...Miałam podobnie, ale tyle co się dało wypieliłam, obłożyłam gazetami, na to wysypałam korą...A później jak coś gdzieś wylazło, to smarowałam pędzelkiem umoczonym w roztworze randapu i po zawodach...Powodzenia...
A magnolię masz przepiękną...


Uśmiałam się. Musze zapamiętać

Twój sposób na mlecz baaardzo mi się podoba. Na szczęście dzisiaj widzę efekty wczorajszego pryskania octem. Wszystko co opryskałam, pomimo deszczu w nocy, dzisiaj już uschnięte. W międzyczasie spryskam resztę i tez zakrywam gazetami i ściółka.
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
JoannaDe 10:31, 05 kwi 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
ziele napisał(a)

Magnolia przepiękna i zatrzęsienie kwiatów... Mam białą ale niestety mimo, że wiekowa tak jak Twoja, kwiatów ma zdecydowanie mniej Inna strefa niestety...


anbu napisał(a)
Cudna magnolią


Dziękuję dziewczyny i choć to nie moja zasługa ze taka piękna to jest mi niezmiernie milo.

Starszy syn spytał się wczoraj co się stało, jak zaczęłam piszczeć kiedy zobaczyłam ze zaczęła kwitnąc
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
Kawa 10:36, 05 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
hej
ale magnolia śliczna tfu tfu

ja miałam 2 i dwie padły
ale podejrzewam ze coś mi ryje i zżera korzenie
wrr

jak twoja cała rozkwitnie będzie cudna!!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
hanka_andrus 10:39, 05 kwi 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Przyszłam na magnoliowy triumf!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
paulina_ns 10:44, 05 kwi 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Witaj, trafiam do Ciebie z wątku Mirellki, bardzo ładny masz domek, fajnie sobie wszystko planujesz. A magnolia śliczna,ja mam biała i męczy mnie teraz taki kolor jak Ty masz, szkoda tylko,że tak krótko kwitnie. Pozdrawiam i trzymam kciuki za hiacynty
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
MirellaB 11:43, 05 kwi 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Magnolia bajecznie piękna

I co z chwatami? Poradziłaś sobie? jest jeszcze randaup żel, ale to smarowanie listków to tez przerypane
Czasami nożem sobie pomagam przy pieleniu zielska w trudnych miejscach.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
JoannaDe 12:37, 05 kwi 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Kawa napisał(a)
hej
ale magnolia śliczna tfu tfu

ja miałam 2 i dwie padły
ale podejrzewam ze coś mi ryje i zżera korzenie
wrr

jak twoja cała rozkwitnie będzie cudna!!


szkoda tych Twoich magnolii. Moze w innym miejscu byś spróbowała ja posadzić?

Jak w zeszłym roku oglądaliśmy przed zakupem nasz dom to magnolia akurat kwitła. Rzeczywiście wyglądała wtedy zjawiskowo. Mam nadzieje ze w tym roku tez da popis
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
JoannaDe 12:37, 05 kwi 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
hanka_andrus napisał(a)
Przyszłam na magnoliowy triumf!


Zapraszam
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
JoannaDe 12:39, 05 kwi 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
paulina_ns napisał(a)
Witaj, trafiam do Ciebie z wątku Mirellki, bardzo ładny masz domek, fajnie sobie wszystko planujesz. A magnolia śliczna,ja mam biała i męczy mnie teraz taki kolor jak Ty masz, szkoda tylko,że tak krótko kwitnie. Pozdrawiam i trzymam kciuki za hiacynty


Witaj Paulino, dziękuję za wizytę. Z tymi magnoliami rzeczywiście. Jak piękna tak krotko pokazuje swój czar. Dzieki za hiacyntowa rade
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies