Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ukojenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ukojenie

Jana 20:03, 05 wrz 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
u mnie na hortensjach widoczne skutki suszy, u Ciebie są piękne...dziękuję za info o szafirkach cebule mogą jeszcze spokojnie poczekać...
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Gruszka_na_w... 20:15, 05 wrz 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
A taka piękna różanka byłaby zamiast cyprysików, co przemarzną
Kuszę!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
zoja 20:30, 05 wrz 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Jana napisał(a)
u mnie na hortensjach widoczne skutki suszy, u Ciebie są piękne...dziękuję za info o szafirkach cebule mogą jeszcze spokojnie poczekać...


Ja podlewalam je prawie codziennie
Cebule moze i moga ale mnie rece swierzbia
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
zoja 20:34, 05 wrz 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
A taka piękna różanka byłaby zamiast cyprysików, co przemarzną
Kuszę!


Jeszcze nie wiadomo czy roze mi nie przemarzna to bedzie rok testow. Z cyprysow beda kulki, bo zobacz:

- juz zaczynaja zaslaniac bukszpanowa obwodke a docelowo to nawet widok na łuk :-/
Poszlam zobaczyc po powrocie do domu jak to wyglada z tarasu to i fotke zrobilam.
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Gruszka_na_w... 20:57, 05 wrz 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
Zojka Jam pragmatyk do szpiku kości. Po co z potwora dużego robić drobne kulki (narażone na przemarzanie), kiedy można mieć kulki naturalnie karłowe z np. kosodrzewiny Winter Gold (cud-miód zimą), Pumilo itp.
Mnie właśnie chodziło o to, że niepotrzebnie w tym miejscu powstaje przesłona.
Tylko nie bij!
A jeśli tam jest obwódka gotowa bukszpanowa, to ja już kompletnie nie rozumiem sensu wciskania wewnątrz jałowców, czy iglaków. Tam aż się prosi o zwiewność.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
zoja 21:03, 05 wrz 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Zojka Jam pragmatyk do szpiku kości. Po co z potwora dużego robić drobne kulki (narażone na przemarzanie), kiedy można mieć kulki naturalnie karłowe z np. kosodrzewiny Winter Gold (cud-miód zimą), Pumilo itp.
Mnie właśnie chodziło o to, że niepotrzebnie w tym miejscu powstaje przesłona.
Tylko nie bij!
A jeśli tam jest obwódka gotowa bukszpanowa, to ja już kompletnie nie rozumiem sensu wciskania wewnątrz jałowców, czy iglaków. Tam aż się prosi o zwiewność.


Bo nie moge wyrzucic skoro eM kupil i chce.
Obwodka jest na lukowej i to ja przeslaniaja...
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
aga_podlasie 21:05, 05 wrz 2016


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Fajnie, że zrobiłaś plan na mapie. Mi się w końcu poukładało co, gdzie i jak. Też jestem za pozbyciem się tych iglaków. Może nie na śmierć, ale na pewno znajdziesz im jakieś miejsce na uboczu, gdzie będzie im dobrze. Tu gdzie są nie jest.
____________________
Mój jest ten kawałek ogrodu
zoja 21:15, 05 wrz 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
aga_podlasie napisał(a)
Fajnie, że zrobiłaś plan na mapie. Mi się w końcu poukładało co, gdzie i jak. Też jestem za pozbyciem się tych iglaków. Może nie na śmierć, ale na pewno znajdziesz im jakieś miejsce na uboczu, gdzie będzie im dobrze. Tu gdzie są nie jest.


Jakis spisek zawiazalyscie? Hmmm...
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
aga_podlasie 21:21, 05 wrz 2016


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Nawet jeśli to tylko po to, żeby Ci pomóc wydobyć piękno z tego ogrodu
____________________
Mój jest ten kawałek ogrodu
zoja 21:23, 05 wrz 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
W tym roku tego nie rusze - wiec najwyzej nie bede pokazywac zdjec
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies