Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

hankaandrus_44 10:02, 28 lis 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Iruś, znalazłaś czas, żeby zajrzec do nas w ramach odsteresu. I to jest w tym wszystkim cenne, a ogrod poiczeka na wolniejsza porę. Życzę Wam pogody ducha i jestem z Wami myślą i sercem. Zdrowia życz e wszystkim domownikom!

Odnośnie ogrodu : Spokojnie, przez zimę chwasty nie rosną, a w marcu...nie, już w lutym...ranniki i krokusy!

Ps. Na hakonki już się zapisuję.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
danuta_szwajcer 10:24, 28 lis 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Oj no to życie masz powywrcane, rozumię to doskonale bo 7 lat opiekowałam się moją mamą . Dużo sił, zdrowia, cierpliwości Ci Irenko życze a i dobrze, że masz ten piękny ogród bo pomaga bardzo w takich chwilach. Ogród da rade, dobrze, że go tak porządkowałas ostatnio. Rodzina najważniejsza jak zawsze mówisz Pamiętaj, że mam duze doswiadczenie jakby co to pytaj. Najgorzej na początku aż to wszystko sobie poukładasz. Podziwiam ten Twoj przycięty tulipanowiec, że tak szybko wyrósł Sciskam Cie mocno, masz dobre serducho i wspieram Cię duchowo
____________________
Liliowo i kolorowo:)
sylwia_slomc... 11:37, 28 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Życzę morza cierpliwości, dużo sił i żebyś jednak znajdowała chwilkę czasu dla Was i dla siebie. Wiem co to znaczy opieka nad chorą starszą osobą i jazdy po lekarzach
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basilikum 13:07, 28 lis 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Irus sciskam serdecznie. Smutno czytac, ze mama taka chora ale u Ciebie ma najlepsza opieke. Sciskam mocno
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Rumianka 18:47, 28 lis 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10262
Irenko, życzę dużo zdrowia dla Mamy i dla Ciebie, bo będzie Ci potrzebne...Będzie to ciężki okres dla Was. Wiem coś o tym... Jestem poniekąd "zahartowana" w tych sprawach, gdyż przy swoich Rodzicach miałam 6-letni maraton... Mama z chorobą Alzchaimera (5 lat, najpierw częste próby ucieczki z domu, a póżniej jak dziecko) oraz Tata po udarze i sepsie, leżący, z sondą do karmienia (miksowanie posiłków i podawanie strzykawką), z cewnikiem, pampersami, oraz odsysaczem dróg oddechowych - przez rok, dzień w dzień, gdyż mieszkali ze mną...Robiłam to wszystko sama. Nie brzydzę się starością. A przez ostatnie 3,5 roku praca przy leżącej Teściowej (po złamanym biodrze)...Nie było rady, pomóc trzeba. Trzymaj się kochana i dużo, dużo wytrwałości Ci życzę... Pod koniec codziennie płakałam z bezsilności...ale dzielnie trwałam na "posterunku"...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
KasiaBawaria 06:23, 29 lis 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Rowniez zycze sily i cierpliwosci oraz zdrowia. Ogrod nie zajac. Najwyzej troche zdziczeje, ale jak bedziesz miala wiecej czasu, to nadrobisz.
____________________
Zapraszam na kawe
Milka 06:41, 29 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hankaandrus_44 napisał(a)
Iruś, znalazłaś czas, żeby zajrzec do nas w ramach odsteresu. I to jest w tym wszystkim cenne, a ogrod poiczeka na wolniejsza porę. Życzę Wam pogody ducha i jestem z Wami myślą i sercem. Zdrowia życz e wszystkim domownikom!

Odnośnie ogrodu : Spokojnie, przez zimę chwasty nie rosną, a w marcu...nie, już w lutym...ranniki i krokusy!

Ps. Na hakonki już się zapisuję.

Hania, muszę mieć chwilkę dla siebie, dla własnego dobra, tym bardziej, że sama zdrowiem nie grzeszę.

Wczesne ranki, to chwile dla mnie, bo wieczorem padam, jak nietomna.
Faktycznie wiosna blisko, niech się nie śpieszy, choć jak będzie ciepło, z mamą będzie lżej.
Ciekawa jestem ile ranników mi wyjdzie w nowym sezonie.
Dzięki za życzenia.
Hakonkę masz ode mnie w prezencie

mama na spacerniaku, jak to dobrze, że wkoło mur, zamknięte i nigdzie nie wyjdzie, a psiaki...zwłaszcza Leoś pomaga, ma na mamę dobry wpływ. Naubierana, coby nie zmarzła.

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:08, 29 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
danuta_szwajcer napisał(a)
Oj no to życie masz powywrcane, rozumię to doskonale bo 7 lat opiekowałam się moją mamą . Dużo sił, zdrowia, cierpliwości Ci Irenko życze a i dobrze, że masz ten piękny ogród bo pomaga bardzo w takich chwilach. Ogród da rade, dobrze, że go tak porządkowałas ostatnio. Rodzina najważniejsza jak zawsze mówisz Pamiętaj, że mam duze doswiadczenie jakby co to pytaj. Najgorzej na początku aż to wszystko sobie poukładasz. Podziwiam ten Twoj przycięty tulipanowiec, że tak szybko wyrósł Sciskam Cie mocno, masz dobre serducho i wspieram Cię duchowo

Najgorsze były pierwsze dni. Teraz powoli wszystko ułożyłam organizacyjnie i logistycznie. No i mama błądzi w domu, stale zapomina drogę do pokoju i WC.
Boję się też aby mi ze schodów nie spadła, kamienne, to niebezpieczne, a ja w nocy śpię ostatnio twardo. Na razie dajemy radę, dobrze że ogród jest i dla mnie i dla niej. Musi mieć spacery, spokojne, ze względu na serce, cieszy się ogrodem, choć jak wrócimy do domu, to już nic nie pamięta. Jakby co, będę dzwonić.
Tak, tulipanowiec super. Buź.

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:11, 29 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sylwia_slomczewska napisał(a)
Życzę morza cierpliwości, dużo sił i żebyś jednak znajdowała chwilkę czasu dla Was i dla siebie. Wiem co to znaczy opieka nad chorą starszą osobą i jazdy po lekarzach

Właśnie tej cierpliwości się uczę, jest dobrze.
Wspólnie uczymy się jakoś razem żyć, dajemy radę póki co.
Dzięki Sylwia.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:12, 29 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Basilikum napisał(a)
Irus sciskam serdecznie. Smutno czytac, ze mama taka chora ale u Ciebie ma najlepsza opieke. Sciskam mocno

Starość nie radość, człowiek sam nie wie, jaki z nim samym kiedyś będzie. Ale jak głowa nie pracuje, to smutne, nie da się już pogadać, jak kiedyś.
Opiekę ma super, zadbana i wychuchana na maksa. Dzięki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies