Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W cieniu uśmiechniętego anioła

Pokaż wątki Pokaż posty

W cieniu uśmiechniętego anioła

Dorota123 17:22, 18 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
A_gawa napisał(a)
Cóż. Nie skręca, wchodzi w lustro. Raczej nie powinno nic się stać.
Dziękuję za odwiedziny.
To może pomyśl, aby tam postawić jakiś lampion, lub dzban, ( tylko nie na środku, a tak troszkę z brzegu) może jakiś powyginany konar.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
A_gawa 19:46, 18 lip 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
AnnaMS napisał(a)
Ale pięknie Lawenda, białe róże, trawy, lustro, pergola .... i dwa słodziaki
Jeżeli chcesz lustro mieć w oprawie zielonej to proponuje bluszcz, ponieważ i zimą będzie ładnie jeżeli chcesz coś kwitnącego to może róża ? proponuję taką, która ma grube błyszczące liście - takie rzadko łapią choroby liciowe Przekonałam się na swoich różach


Super - mamy podobny gust. Czeka mnie jeszcze malowanie murka,ale to już drobiazg. Potrzeba do tego kilku słonecznych dni. Będzie jasnoszary, bo biały to chyba byłby zbyt rzucający się oczy - choć i tak się rzuca.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
A_gawa 19:53, 18 lip 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Dorota123 napisał(a)
To może pomyśl, aby tam postawić jakiś lampion, lub dzban, ( tylko nie na środku, a tak troszkę z brzegu) może jakiś powyginany konar.


Dorotko, na przeciwko lustra jest okrągły placyk, na którym kiedyś postawię małą fontannę z leżakami czy jakimiś niskimi krzesłami. Lampy będą również - marzą mi się takie kule położone na ziemi. Nie będzie zatem możliwość, aby łatwo przedostać się w stronę lustra. Ptaszki też są bezpieczne - sprawdzałam kilka dni pod rząd - nie podlatują, do tego mam trzy koty na straży i trzymają dystans. Żyją z drugiej strony podwórza.

Placyk okolony jest żywopłotem z cisa, za którym rosną róże, miskanty, jeżówki, hortensje, trawy, lawenda. Jakoś nie umiem tak dobrze zdobić zdjęcia, aby oddać urok tego miejsca. W sumie to ciągle coś przesadzam i dosadzam, nie jestem zadowolona ze swoich kompozycji. Haha! Szefowa ma rację - zaplanuj i się tego trzymaj, bo inaczej będziesz stała w miejscu. Więc ja tak trochę sobie stoję, ale róże i Anabellki leżą od ulewnych deszczy. Trudno, choć serce mi pęka.


Dzban zamierzam postawić przed drugim lustrem - oczywiście jeszcze go nie ma, bo nie potrafię się zdecydować na kolor. Uwielbiam niebieski, tylko do czego on mi będzie pasował? No nie wiem... Albo po prostu kupić piękny niebieski i już, bo to to ciągłe zastanawianie się i brak decyzji mnie wykańcza. Czy masz może jakiś pomysł jak dobrać kolor donicy? Do koloru muru? Czy lepiej kontrastowy. No ciągnie mnie kobaltowy jak lep na muchy.

Cieszę się, że mnie odwiedzasz! Od razu większy zapał do pracy.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
A_gawa 21:18, 18 lip 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Lewa strona lustra.

____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
KasiaBawaria 21:20, 18 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
A_gawa napisał(a)

Kociara i psiara nawet nasze psy podobne
____________________
Zapraszam na kawe
A_gawa 21:44, 18 lip 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Twój też wszystkich mamlać chce? Normalnie tyle w tym psie miłości, że aż kipi.
Tu z Kotesiem. Reszta niezbyt chętna do nawiązywania przyjaźni.

____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
greg66 21:56, 18 lip 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Ale słodziak, tu jakby zamyślony(a)
Zreszta oba zwierzaki na coś bardzo szczególnego czekają jedzonko
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Nowa12 21:58, 18 lip 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
A_gawa napisał(a)
Lewa strona lustra.



Te bordowe drzewka to śliwy czy coś innego?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
A_gawa 22:04, 18 lip 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Nowa12 napisał(a)


Te bordowe drzewka to śliwy czy coś innego?


Tak, śliwy wiśniowe. Mają niezwykły kolor, polecam, choć lubia je mszyce - w tym roku miały plagę - właściwie wszystkie liście były oblepione.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
A_gawa 22:07, 18 lip 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
greg66 napisał(a)
Ale słodziak, tu jakby zamyślony(a)
Zreszta oba zwierzaki na coś bardzo szczególnego czekają jedzonko


To jest 34kilogramowa złodziejka serc.
Poniżej wyrywałam chwasty z rabaty, a one przyszły pospać.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies