Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W cieniu uśmiechniętego anioła

Pokaż wątki Pokaż posty

W cieniu uśmiechniętego anioła

Roocika 16:00, 19 lip 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
A_gawa napisał(a)


Raju! To się ze swoją pociechą nie nudzisz. Moja też duża i jak się rozpędzi, to nie mam szans zatrzymać. A Ci wszyscy komentatorzy, to mnie nieźle wkurzają - samo znawcy dookoła. Co ty tam wiesz o swoim psie, komentator wie lepiej. Hahaha! Śmieję się z tego, ale takie zachowania bardzo mnie denerwują i mam czasem też ochotę "gamonia" ugryźć.

Skala na początku była bardzo lękliwa. Teraz różnie, czasem się jej to jeszcze włączy na małą skalę. Ma rok i trzy miesiące. Mała tam w środku, a ciało już dorosłego psiula. Takie wieczne dziecko, mocno emocjonalne, ale jest aniołem z wielkim sercem.

To jak ma ponad roczek to jeszcze młodziutka Nasza już czterolatka, ADHD jej powoli mija ale nadal się pobudza czasami za bardzo , szczególnie na ludzi, co piszczą na jej widok Jest ze schroniska, chyba dlatego taka agresywna do psów. Wg. behawiorystki nie do naprawienia łagodnymi metodami a, że nie chodzimy z nią za dużo nigdzie to daliśmy sobie spokój, niech żyje w spokoju
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
A_gawa 16:04, 19 lip 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
yolka napisał(a)
Ogród piękny,uwielbiam kamień. Mam u siebie takie polne wielkie kamienie, siadam na nich latem, czuję wtedy moc ziemi.

Pies z kotem pozuję jak nie pies i kot



Pięknie dziękuję za dobre słowo. Też wierzę, że kamień z biegiem lat staje się jeszcze bogatszy w duszę i wewnętrzy czar. Matko! Jakie tu pozytywnie zakręcone kobiety są.
Koteś to w ogóle wielki przypadek i zaskoczenie życiowe.
Byłam kiedyś w remizie OSP na zabawie, w listopadzie 2019, wyszłam na dwór i siedziało to takie małe i wrzeszczące wniebogłosy z rozwaloną wargą. I co zrobić? Wrzuciłam Kotesia do bagażnika, zawiozłam do domu, a później wróciłam na zabawę. Hahaha! No i teraz kochany Koteś drapie mi pnie wszystkich drzewek w ogródku, żeby nie było, że nic nie robi. To jest bardzo odważny kot. Chyba chce rządzić we wsi.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
A_gawa 16:08, 19 lip 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Roocika napisał(a)

To jak ma ponad roczek to jeszcze młodziutka Nasza już czterolatka, ADHD jej powoli mija ale nadal się pobudza czasami za bardzo , szczególnie na ludzi, co piszczą na jej widok Jest ze schroniska, chyba dlatego taka agresywna do psów. Wg. behawiorystki nie do naprawienia łagodnymi metodami a, że nie chodzimy z nią za dużo nigdzie to daliśmy sobie spokój, niech żyje w spokoju


No popatrz, jakie Ty masz wielkie serce Dziewczyno! Aż się mi zmokrzyły oczy.
Ogrodowisko jest pełne dobrych wiadomości i pozytywnych wibracji.

Na pewno bidulka ma złe wspomnienia, nawyki jakieś, popękane serducho pomagałaś jej sklejać, to teraz broni Was od wszystkiego co jest wg niej złe. I wcale się jej nie dziwię, skarbów trzeba bronić.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
KasiaBawaria 16:21, 19 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
A_gawa napisał(a)



Pięknie dziękuję za dobre słowo. Też wierzę, że kamień z biegiem lat staje się jeszcze bogatszy w duszę i wewnętrzy czar. Matko! Jakie tu pozytywnie zakręcone kobiety są.
Koteś to w ogóle wielki przypadek i zaskoczenie życiowe.
Byłam kiedyś w remizie OSP na zabawie, w listopadzie 2019, wyszłam na dwór i siedziało to takie małe i wrzeszczące wniebogłosy z rozwaloną wargą. I co zrobić? Wrzuciłam Kotesia do bagażnika, zawiozłam do domu, a później wróciłam na zabawę. Hahaha! No i teraz kochany Koteś drapie mi pnie wszystkich drzewek w ogródku, żeby nie było, że nic nie robi. To jest bardzo odważny kot. Chyba chce rządzić we wsi.


Usmialam sie, bardzo dobrze zrobilas. Pewnie tez bym pod pache wziela i do domu zabrala
Nie szczedz nam zdjec zwierzyny
____________________
Zapraszam na kawe
Wani 12:20, 20 lip 2020


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
A_gawa ależ Ty masz piękny ogród : pergola i lustro super
____________________
Ania Pod bosymi stopami
A_gawa 12:25, 20 lip 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Wani napisał(a)
A_gawa ależ Ty masz piękny ogród : pergola i lustro super


Aleś mnie zawstydziła, aż się czerwienię. Ojojjj... To są tegoroczne podarki - mam od marca niekończący się Dzień Dziecka w ogródku. Ten zakątek faktycznie zaczyna nabierać krasy. Dziękuję pięknie.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
A_gawa 12:32, 20 lip 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Hrabina pozdrawia. Zapraszamy chętnych na kawę - mamlanie w pakiecie łażenia po ogródku.


____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
A_gawa 12:45, 20 lip 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Książę Rudolf Rozdarty



Po prostu Koteś Przylepa



Princesita vel Siwucha I Królowa Podwórza



I te oczy...
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
Roocika 12:53, 20 lip 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Słodziaki
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Dominika11 12:54, 20 lip 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
piekności

Hrabina, książę - same wyższe sfery
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies