Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W cieniu uśmiechniętego anioła

Pokaż wątki Pokaż posty

W cieniu uśmiechniętego anioła

Roocika 22:22, 18 lip 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
A_gawa napisał(a)


To jest 34kilogramowa złodziejka serc.
Poniżej wyrywałam chwasty z rabaty, a one przyszły pospać.


Pięknie masz i zwierzaki fajne. Nasza sunia nieetyczne nie lubi ani innych psów a kotów nienawidzi Nie wiem czemu taka jest. Za to ludzi uwielbia.

Na lustrach się nie znam, ale na pewno masz wszystko przemyślane
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
A_gawa 22:31, 18 lip 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Roocika napisał(a)


Pięknie masz i zwierzaki fajne. Nasza sunia nieetyczne nie lubi ani innych psów a kotów nienawidzi Nie wiem czemu taka jest. Za to ludzi uwielbia.

Na lustrach się nie znam, ale na pewno masz wszystko przemyślane


Jesteś niesamowita - jednym zdaniem dajesz człowiekowi wiarę w siebie i samozadowolenie. Dziękuję pięknie...


Nie wiem czy znasz pana Jacka Gałuszkę - ma kanał na youtube i nie tylko - maniakalnie go oglądałam. Dla mnie najlepszy specjalista w psich sprawach. On tam podaje odpowiedź na Twoje pytanie. Psiaki są cudne i mają przeróżne charakterki.

Ja mam problem w drugą stronę - moja wszystkich kocha: psy, ludzi, a w szczególności dzieci. Leci do każdego i ciężko mi w niej to wyhamować.
Do tego stopnia lubi, że została pogryziona przez amstafa - myśli biedna, że wszystkie stworzenia są takie jak ona.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
ElzbietaFranka 00:30, 19 lip 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
A_gawa napisał(a)



Witam Agawa

Piękny ogród bardzo dobrze sobie radzisz. Jestem na 14 stronie idę od początku i nie mogę pominąć tej pięknej róży jak ona się nazywa napisz bo nie widziałam abyś podawała nazwę.

Idę dalej ogladac
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
A_gawa 01:21, 19 lip 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
ElzbietaFranka napisał(a)


Elu, to The Pilgrim.
Jest niezwykła. Nie sądziłam, że będę miała żółte róże. Pachnie i przepięknie kwitnie.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
Roocika 07:56, 19 lip 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
A_gawa napisał(a)


Jesteś niesamowita - jednym zdaniem dajesz człowiekowi wiarę w siebie i samozadowolenie. Dziękuję pięknie...


Nie wiem czy znasz pana Jacka Gałuszkę - ma kanał na youtube i nie tylko - maniakalnie go oglądałam. Dla mnie najlepszy specjalista w psich sprawach. On tam podaje odpowiedź na Twoje pytanie. Psiaki są cudne i mają przeróżne charakterki.

Ja mam problem w drugą stronę - moja wszystkich kocha: psy, ludzi, a w szczególności dzieci. Leci do każdego i ciężko mi w niej to wyhamować.
Do tego stopnia lubi, że została pogryziona przez amstafa - myśli biedna, że wszystkie stworzenia są takie jak ona.


Znam to znam, u nas jak ktoś idzie drogą to radośnie biegnie się przywitać, jak ktoś jej nie zna to ma przerażenie w oczach (nasz sunia jest czarno brązowa). A Ci co znają to się witają.
Kurierzy też już ją znają i zdarzyło sie, że pytali czy to tu gdzie taki fajny piesek Ale potrafi w tej radości wywrócić dziecko, dlatego trzeba być czujnym
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
KasiaBawaria 10:52, 19 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
A_gawa napisał(a)
Twój też wszystkich mamlać chce? Normalnie tyle w tym psie miłości, że aż kipi.
Tu z Kotesiem. Reszta niezbyt chętna do nawiązywania przyjaźni.


O i to jak. Straszny jest pod tym wzgledem.Kocha kazdego i najlepiej spedzalby dzien na kolanach u panci.Tylko zapomina ze wazy 32 kg wkleje fotke u siebie W jakim wieku jest twoj?
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 10:55, 19 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
A_gawa napisał(a)


Jesteś niesamowita - jednym zdaniem dajesz człowiekowi wiarę w siebie i samozadowolenie. Dziękuję pięknie...


Nie wiem czy znasz pana Jacka Gałuszkę - ma kanał na youtube i nie tylko - maniakalnie go oglądałam. Dla mnie najlepszy specjalista w psich sprawach. On tam podaje odpowiedź na Twoje pytanie. Psiaki są cudne i mają przeróżne charakterki.

Ja mam problem w drugą stronę - moja wszystkich kocha: psy, ludzi, a w szczególności dzieci. Leci do każdego i ciężko mi w niej to wyhamować.
Do tego stopnia lubi, że została pogryziona przez amstafa - myśli biedna, że wszystkie stworzenia są takie jak ona.

Eddie zostal tez pogryziony, ale nie dlatego, ze lecial do jakiegos psa, tylko zostal zaatakowany od tylu jak szedl ze mna na smyczy. To bieganie do kazdego oduczamy- bo wlasnie moze sie cos takiego zdarzyc, ze zostanie pogryziony. Dlatego musi przychodzic na zawolanie w kazdej sytuacji. Jezeli wiem, ze bedzie to dla niego w obecnej sytuacji za duze wyzwanie, pozostaje na smyczy
____________________
Zapraszam na kawe
greg66 11:08, 19 lip 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Aga masz bardzo fajny ogród, pokazuj więcej zdjęć, już widzę parę rzeczy które może kiedyś u siebie wykorzystam
Musze na spokojnie sobie obejrzeć cały Twój wątek.
Moja 30 kilogramowa sunia, ma parę misji do spełnienia w swoim życiu.
I tak np. chroni mnie przed ptakami, jaszczurkami, muchami lata po ogrodzie i szczeka i zawsze przed snem (tzn. jak ja ide spać, tak około 24) musi wybiec na ogród i szczeka jak głupia. Po prostu chyba daje znać że tu jest bo potyem idzie i do rana chrapie jak "stara torba".
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
anabuko1 12:05, 19 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
A_gawa napisał(a)
Twój też wszystkich mamlać chce? Normalnie tyle w tym psie miłości, że aż kipi.
Tu z Kotesiem. Reszta niezbyt chętna do nawiązywania przyjaźni.


Pięknie i zgodnie duecik pozuje
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 12:08, 19 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
A_gawa napisał(a)
Lewa strona lustra.


Bardzo ąłdne przyjemne widoczki.
Nie tylko trawy urodziwe ale i te śliwy wiśniowe.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies