Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ania z Zielonego Wzgórza

Pokaż wątki Pokaż posty

Ania z Zielonego Wzgórza

AniazZielone... 20:37, 14 lip 2019


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Milka napisał(a)
A u ciebie, ja u Ani z zielonego wzgórza, romantycznie i smacznie

Milka, dziękuję za odwiedziny Czy u mnie jest romantycznie, raczej nie. Niektóre zdjęcia ogródka tak wyglądają, ja nazwała bym go wiejskim, ale najważniejsze, że jest☺. Smacznie, dzisiaj zerwałam pierwszego ogórka, pomidora i cukinię, oby tylko częściej padał deszcz, to nie będzie źle.
Pozdrawiam
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
Nowa12 20:37, 14 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
AniazZielonegoWzgorza napisał(a)

Agata, jeżówki uwielbiam, to jedne z moich ulubionych kwiatów. W tym roku niestety jedna mi nie przetrwała zimy, a drugą zaatakował grzyb, ale na szczęście nie przeszedł na inne☺ Motylki i pszczoły uwielbiam na jeżówkach


To podobnie jak u mnie. Dwie bardzo słabo odbiły i wyglądają teraz jak siewki jeżówek . Ale reszta w miarę OK. I oczywiście dosadziłam następne. Jeżówkoholizm .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
AniazZielone... 13:14, 15 lip 2019


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Nowa12 napisał(a)


To podobnie jak u mnie. Dwie bardzo słabo odbiły i wyglądają teraz jak siewki jeżówek . Ale reszta w miarę OK. I oczywiście dosadziłam następne. Jeżówkoholizm .

Jeżówkoholizm, świetna nazwa, nie wpadłam na ten pomysł, ale bardzo mi się podoba
U mnie niestety za sucho, żeby coś sadzić, pomimo wczorajszego deszczu, więc na razie się wstrzymuję
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
syli_a 19:22, 25 lip 2019


Dołączył: 11 cze 2017
Posty: 34
Witaj Aniu, ciekawa jestem , jak w tym roku udaje się przygoda z arbuzem i orzeszkami ziemnymi?, czy mogłabyś nam pokazać troszkę szerszych kadrów?
AniazZielone... 08:40, 26 lip 2019


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
syli_a napisał(a)
Witaj Aniu, ciekawa jestem , jak w tym roku udaje się przygoda z arbuzem i orzeszkami ziemnymi?, czy mogłabyś nam pokazać troszkę szerszych kadrów?

Syli_a, przez dwa lata śmiałam orzeszki ziemne i ani jeden mi nie wyrósł, a jak zajrzałam do nasionek w ziemi, to w jednym, były robaki. Niewiem może miałam jakieś trefne nasiona trudno. Arbuza niestety złamałam i nie wyrósł. Może w przyszłym roku spróbuję
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
AniazZielone... 22:01, 11 sie 2019


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Jestem na wakacjach, pani u której nocujemy ma w ogrodzie taką roślinę. Nigdy wcześniej takiej nie widziałam. W internecie nie znalazłam odpowiedzi. Co to może być za roślina? Może ktoś wie ☺
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
greg66 22:13, 11 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4556
AniazZielonegoWzgorza napisał(a)


Witaj Aniu
No i wystarczyło mi tylko zerknąć na tych pare zdjęć i już jestem u Ciebie zadomowiony
Jeżówki są po prostu najśliczniejsze
Pozdrawiam i będę nadal obserwował.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
AniazZielone... 09:26, 12 sie 2019


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Witaj Grzesiu☺
Cieszę się, że się u mnie zadomowiłeś. Jeżówki mnie zauroczyły, są prześliczne Tylko szkoda, że te ładniejsze odmiany nie rozsiewają się tak, jak te zwykłe.
Pozdrawiam ☺
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
AniazZielone... 13:13, 01 wrz 2019


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Lato się skończyło, a ja w końcu znalazłam chwilę, żeby nadrobić zaległości moje, a sporo się ich nazbierało
Całe lato kursowałam między domem, a działką, no, ale inaczej się nie dało, więc skończyło się na tym, że oba miejsca ogarniałam na szybko, i nigdzie nie jest tak jak powinno być
Wspomnienie lata z mojego ogrodu
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
AniazZielone... 13:22, 01 wrz 2019


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Jadło się na działce pyszności



____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies