Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

tulucy 22:03, 09 paź 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12907
Jola może z rozpędu i drugie da radę wiesz, trzeba za ciosem iść
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
inka74 08:07, 10 paź 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Czyli teraz tylko katalpa została
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasiolaaa 08:46, 10 paź 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
a co katalpa zła ? chcialam miec katalpe podoba mi sie czekam na foteczki jak to teraz wyglada twoj ogrodek jesienny
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Pszczelarnia 10:42, 10 paź 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
jolanka napisał(a)

Da radę, oby zima tylko nie poprawiła. Może teraz Basiu podsyp mu jakiegoś jesiennego nawozu.


Jola, to nie jest dobry pomysł. Drzewko to nie trawnik przecież. Trzeba podlewać, jeszcze jest ciepło, wytworzy cukry, które pozwolą mu przetrwać i ruszyć wiosną.

Chciałam ćmę zobaczyć, bo się trwożę.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
yolka 19:19, 10 paź 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Rozmyślam, gdzie mogłabym posadzić grujecznika, jest taki ładny. U Ciebie prezentuje się wyjątkowo
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Margarete 22:59, 11 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Nie będę oryginalna ....grujecznik zachwyca - świeci jak żarówa.
Też bym chciała mieć i grujecznik i ambrowiec i platan i.....itd..itd... tylko areał nie ten
Cóż przyjdzie mi więc tylko u innych oglądać i się zachwycać ...
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 23:01, 11 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Będę w ten weekend w tych okolicach w których ostatnio się widziałyśmy. Już się cieszę na jesienną odsłonę tego pięknego ogrodu a przede wszystkim traw
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Bogdzia 17:31, 12 paź 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pszczelarnia napisał(a)


Jola, to nie jest dobry pomysł. Drzewko to nie trawnik przecież. Trzeba podlewać, jeszcze jest ciepło, wytworzy cukry, które pozwolą mu przetrwać i ruszyć wiosną.

Chciałam ćmę zobaczyć, bo się trwożę.



Wszędzie mówia ze nawozy jesienne pomagają roslinom sprowadzic te cukry do korzenia więc chyba nadaja sie dla drzewek równiez . Zastanawia mnie że jesienia dla roślin zagęszczone cukry są dobre , dla niedźwiedzi również a dla ludzi to juz nie , od razu leki ładuja.Chyba za mało wiedzą te doktory.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Gruszka_na_w... 20:22, 14 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22085
jolanka napisał(a)


Te trawy to Morning Light. Wiosną będą przesadzane do przodu bo rzeczywiście horyensje je zjadły a szkoda bo pięknie wyglądają


Miskanty mają mniej światła, bo zasłaniają je hortensje- dlatego są niższe. Jeśli je wysadzisz do przodu, to zasłonią hortensje,bo urosną wyższe.)sprawdziłam u siebie) I znów będzie problem.
Grujecznik ma przepiękną oprawę.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 20:24, 14 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22085
Bogdzia napisał(a)


Wszędzie mówia ze nawozy jesienne pomagają roslinom sprowadzic te cukry do korzenia więc chyba nadaja sie dla drzewek równiez . Zastanawia mnie że jesienia dla roślin zagęszczone cukry są dobre , dla niedźwiedzi również a dla ludzi to juz nie , od razu leki ładuja.Chyba za mało wiedzą te doktory.


Bogdziu, bo my nie zapadamy w sen zimowy. Nadwyżka cukru nam niepotrzebna.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies