Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 21:02, 21 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
April napisał(a)
A mnie coś nad ranem obudziło jak biegało po dachu albo po poddaszu. Oby nie kuna Zaraz weszłam na poddasze zapalałam światło, robiłam harmider żeby to coś nie myślało że sobie zamieszka w spokoju. Nie dość że od 3-ciej w nocy psica piszczała bo się bała burzy to o piątej było latanie po poddaszu jak dziki Spać mi się teraz chce

O kurcze, ja bym na pewno nie weszła na poddasze, jeszcze w nocy? Brrr
Mam nadzieję, ze to jednak nie kuna, sąsiedzi mieli dwie, ponad rok wojowali, masakra. Nikomu tego nie życzę, niszczą ocieplenie o innych atrakcjach dźwiękowych czy zapachowych nie wspomnę. Ganiajcie jeśli możecie od razu aby się nie zadomowiła na dobre

To jak Ty do pracy pojechałaś po takiej nocy?

Za przepis dziękuję.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:03, 21 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Gosiek33 napisał(a)



Przypomniałaś mi, poprzedniej nocy jakieś pazurki po podłodze biegały, muślałam, że psica moja tyle, że ona spała. Teraz zaczynam się bać...


na poddaszu można zastosować elektryczny odstraszać, nie będą miały spokoju

Coś w tym roku mam wrażenie gryzonie za bardzo pchają się do domów. Czy to znaczy, że zima będzie ciężka i długa.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:06, 21 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
mrokasia napisał(a)
Boszszsz, widzę, że u niektórych zwierzyna do domu się pchać zaczyna... ja muszę pilnować, bo jeden z moich kotów łapie myszy i usiłuje mi je wnosić do domu, a nie zawsze są już całkiem nieżywe...

Łojjjjj, ja bym już wiała z domu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:13, 21 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
TAR napisał(a)
u nas do domu pchaja sie żaby. Niestety z kilkudziesieciu ocalałych 2 szt. niezywe. Jedna przygnieciona drzwiami (pchaja sie pod drzwi) Wczoraj znalazlam zrodło smrodka, ktory od kilku dni unosil sie w garazu - to druga ofiara, pewnie nie zdazyla wyjsc. przez nasz ogrod i za ogrodzeniem jest szlak migracyjny żabowy. ile mozemy to pomożemy. w oczku w tej chwili kilka pływa. sa takie calkiem malusie i duze zabole.

nornice tak mi sie daly we znaki ze zalozyłam karmniki deratyzacyjne z pasta oprocz odstraszaczy dzwiekowych. Koty sasiadow ostatnio sie opitalaja, wola do stawu sasiadow na ryby isc. Sasiad z chciwosci wody nie dolewa to ryby łatwo upolowac.

i kret mi ryje strasznie pod jedna z rabat, pod szmatą pełno kopcow.

Przynajmniej żaby mńie omijają Wody brak.....
Nie wiedziałam, ze są jakieś karmniki deratyzacyjne, muszę je kupić bo jak tak dalej pójdzie to rośliny będę musiała wiosną nowe kupować Na te dźwiękowe nie reagują niestety, dyskotekę maja za darmo
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:19, 21 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Jolu, Tarciu

Krety u mnie odwrotnie, rabaty omijają a ryją w trawniku, tam maja pędraki Kupiłem elektroniczne odstraszacze, poskutkowało przez jakieś 2-3 tygodnie. No niby to pożyteczne stworzenie ale mogło by nie wychodzić tak często

Krety i ogrodnicy wojują ze sobą od tysięcy lat, jak na razie one góra
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 14:36, 22 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Ufff, pochwale się czymś.
Ostatnio niewiele robię w ogrodzie bo kolejne materiały budowlane zwożę
Tym razem płytki do drugiej łazienki, która czekała na zrobienie, wanna i takie tam. Będzie w tonacji biało- szaro - drewniano.
Wszystko stoi w garażu, a samochodzik

Nowe żyrandole tez zawisły w salonie.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
BKosimkArt 14:38, 22 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
O fajnie Jolu, ciekawa jestem efektów. Ja też jeszcze remont kibelka mam... więc na podobnym etapie.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Gosiek33 15:02, 22 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
jolanka napisał(a)
Ufff, pochwale się czymś.
Ostatnio niewiele robię w ogrodzie bo kolejne materiały budowlane zwożę
Tym razem płytki do drugiej łazienki, która czekała na zrobienie, wanna i takie tam. Będzie w tonacji biało- szaro - drewniano.
Wszystko stoi w garażu, a samochodzik

Nowe żyrandole tez zawisły w salonie.




To bardzo ważne prace. Ciekawa jestem efektów
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
April 16:34, 22 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
O, ja też. Pokaż żyrandol
____________________
April April podbija las Mazowsze
Makao_J 19:19, 22 sie 2019


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Nas czeka remont jednej z łazienek. Ma mniej lat niż ta druga ale mamy awarię pid prysznicem więc jest powód by wymienić płytki które mnie drażniły
I też myślałam o tych tonacjach co Ty lub biało-czarnej. Zobaczymy.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies