Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

TAR 19:50, 15 sie 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7017
jolanka napisał(a)

U mnie rośnie zaraz przy brzozach. Dałam mu tylko więcej rurek nawadniających wokół pnia.
Przecież musisz i tak trochę odsunąć od tych pijusow bo małe to nie będzie
Hmm i brzozy i świerki i ambrowiec - wszystko lubi wodę


tam jest super ziemia, lekki dolek i zawsze mokro, nawet jak susza byla to pod warstwa kory i sciólki wilgotno. Mogą pic do woli
____________________
Ogrod nad bajorkiem
jolanka 20:30, 15 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
TAR napisał(a)


tam jest super ziemia, lekki dolek i zawsze mokro, nawet jak susza byla to pod warstwa kory i sciólki wilgotno. Mogą pic do woli

No to bym się nie zastanawiała. Razem będą wyglądać super, biel brzóz z cudnym prześwitem zieleni, ciemna zieleń świerków, jasna zieleń ambrowca i jego jesienne przebarwienie- czerwień = widowisko
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:31, 15 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Gosiek33 napisał(a)


Uff.... na wojnie jak na wojnie, a nie wpraszałaś jej do domu.

To prawda, sama chciała
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Gruszka_na_w... 20:52, 15 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Gratuluję wygranej.
Mój kot zwykł przynosić do domu martwe karczowniki i nornice, a żywe myszy polne. Zabezpiecza mi rozrywkę przy ich łapaniu.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
inka74 21:32, 15 sie 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
Brawo! Dobrze, że udało się ją złapać. Mi kotka sąsiadów też przyniosła zdobycz szkoda, że nie kret bo następny jest.

Moja Pastel jest całkiem całkiem. Ma mega duże kwiaty. Jestem ciekawa jaka będzie za rok.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
jolanka 14:54, 18 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Gratuluję wygranej.
Mój kot zwykł przynosić do domu martwe karczowniki i nornice, a żywe myszy polne. Zabezpiecza mi rozrywkę przy ich łapaniu.

No dba o swoją panią, a może skusi się na jedną, mniam, mniam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 14:57, 18 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
inka74 napisał(a)
Brawo! Dobrze, że udało się ją złapać. Mi kotka sąsiadów też przyniosła zdobycz szkoda, że nie kret bo następny jest.

Moja Pastel jest całkiem całkiem. Ma mega duże kwiaty. Jestem ciekawa jaka będzie za rok.

Krety to cwane bestyjki, nornice tez, właśnie znowu buszują jak wściekłe na rabatach
Nawet wlazła jąkaś maułpa na te nową rabatka różaną, tę rogalową. Wrrr

To czekamy obie na tę Pastelke
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 16:16, 18 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
W piątek pojechałyśmy z Kasią -Mrokasią do Pechcina. Fajna wycieczka, tam jest zawsze co oglądać W szkółce dołączyła do nas Jola April z eMem.
Hmm, kiedy ogląda się ogród pokazowy przy szkółce, a potem idzie na cześć sprzedażowa, to naprawdę można wykupić wszystko
Kasia trzymała się dzielnie, tylko plany zakupowe czyniła na przyszłość, bo jedna rzecz to się nie liczy, ja trzy doniczki bylinek, Jola trochę więcej

Oczywiście obejrzałam po powrocie nowa rabatę Kasi-Mrokasi, miodzio , nową działkę, o wypielęgnowanych pozostałych rabatach nie wspomnę bo zazdraszczam okrutnie, ze Piknie prze Pani, piknie.
Kiedy siedziałam na tarasie pałaszując obiadek to tak mi było dobrze.....
Dzięki Kasiu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:34, 19 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Cały dzień upał, teraz zaczęło padać
Profilaktycznie już wcześniej podlałam doniczki, linie kroplujące tez chodziły z godzinę. Szkoda, ze trawnik nie ścięty na świeżo.

Ciekawostka. Na pergolę tarasowa czekałam dwa lata a dzisiaj eM chciał kupować taka wolnostojącą w LM Po co druga?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Makao_J 19:55, 19 sie 2019


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Jola a czemu gaura ma przeżyć do przyszłego roku? Co ona dwu letnia jest?
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies