Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 09:43, 14 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
makadamia napisał(a)
Ale jeżówy!
Moje w tym roku marniutkie...

Może za mało podlewałaś Asiu, one jednak muszą mieć dużo wody i nawozu.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 09:47, 14 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
TAR napisał(a)
cofnełam sie do ambrowca, bo akurat na tapecie. Jolu ile on ma latek?

Ambrowiec ma dwa lata
Miał ok. 1,5 m. W tym roku bujał w górę niesamowicie. Aż poszłam zmierzyć - ma 3,30 m
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
anpi 10:51, 14 sie 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8018
Podziwiam Rokoko,jak i gratuluję pięknej fotki jaką jej zrobiłaś Wszystkie inne też ładne ale ta wyjątkowa.
Zabawę w kotka i myszkę znam... Kiedyś siedząc w salonie przy otwartych drzwiach tarasowych ,eM zauważył jak po górnej ich krawędzi spaceruje sobie myszka...chciał ją zagonić i zamknąć drzwi...ta uciekła owszem...ale w naszą stronę,czyli do salonu.I też minęło kilka dni zanim w końcu chyba mocno zgłodniała pokusiła się na kiełbaskę w pułapce,bo serek be...
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
TAR 12:05, 14 sie 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7016
jolanka napisał(a)

Ambrowiec ma dwa lata
Miał ok. 1,5 m. W tym roku bujał w górę niesamowicie. Aż poszłam zmierzyć - ma 3,30 m


to super kupilam podobnej wielkosci. mam dla niego kilka miejscowek i troche sie teraz zastanawiam czy jemu byłoby dobrze z brzozami i swierkami czy nie po drodze? i taka miejscowke odpuscic. Ale miejsce słoneczne i ziemia akurat.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
inka74 19:43, 14 sie 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
Jola - fajnie się czyta. Ja z książkami mam tak, że lubię je posiadać i wracać. A ta jest za 20 zł do kupienia niecałe

Podpytam jeszcze o jedną rzecz - ty kupowałaś hortensję pastel green - jak ona się teraz u ciebie prezentuje? Udało mi się dorwać stacjonarnie nawet niezłą sztukę, sztywną ale ma mało rozwiniętych kwiatów i się zastanawiam czy ten typ tak ma. Na zdjęciach w necie ona inaczej wygląda.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
jolanka 19:16, 15 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
anpi napisał(a)
Podziwiam Rokoko,jak i gratuluję pięknej fotki jaką jej zrobiłaś Wszystkie inne też ładne ale ta wyjątkowa.
Zabawę w kotka i myszkę znam... Kiedyś siedząc w salonie przy otwartych drzwiach tarasowych ,eM zauważył jak po górnej ich krawędzi spaceruje sobie myszka...chciał ją zagonić i zamknąć drzwi...ta uciekła owszem...ale w naszą stronę,czyli do salonu.I też minęło kilka dni zanim w końcu chyba mocno zgłodniała pokusiła się na kiełbaskę w pułapce,bo serek be...

Bardzo dziękuje
Zobacz Aniu, takie to małe, nawet ładne, a tyle kłopotu potrafi sprawić
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:23, 15 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
TAR napisał(a)


to super kupilam podobnej wielkosci. mam dla niego kilka miejscowek i troche sie teraz zastanawiam czy jemu byłoby dobrze z brzozami i swierkami czy nie po drodze? i taka miejscowke odpuscic. Ale miejsce słoneczne i ziemia akurat.

U mnie rośnie zaraz przy brzozach. Dałam mu tylko więcej rurek nawadniających wokół pnia.
Przecież musisz i tak trochę odsunąć od tych pijusow bo małe to nie będzie
Hmm i brzozy i świerki i ambrowiec - wszystko lubi wodę
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:31, 15 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
inka74 napisał(a)
Jola - fajnie się czyta. Ja z książkami mam tak, że lubię je posiadać i wracać. A ta jest za 20 zł do kupienia niecałe

Podpytam jeszcze o jedną rzecz - ty kupowałaś hortensję pastel green - jak ona się teraz u ciebie prezentuje? Udało mi się dorwać stacjonarnie nawet niezłą sztukę, sztywną ale ma mało rozwiniętych kwiatów i się zastanawiam czy ten typ tak ma. Na zdjęciach w necie ona inaczej wygląda.

Ja tez lubię mieć książki pod ręką. Jednak co papier to papier

Pastelgreen kwitnie u mnie pierwszy raz. Kupiłam dosyć małą i trochę ją przetrzymałam w donicy więc widzę, że nie jest taka jak być powinna. Kwiaty rzeczywiście ma niewielkie, ale jak kupowałam to w szkółce wyglądały o niebo lepiej. Poczekaj, ja mam ochotę na jeszcze jedną bo widziałam jak potrafi wyglądać na dużych już krzakach. Pięknie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:34, 15 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Hurra...

Wojna z myszą wygrana 1:0. Niestety zakończona dla niej tragicznie Cóż, mam trochę wyrzutów sumienia....
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Gosiek33 19:46, 15 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
jolanka napisał(a)
Hurra...

Wojna z myszą wygrana 1:0. Niestety zakończona dla niej tragicznie Cóż, mam trochę wyrzutów sumienia....


Uff.... na wojnie jak na wojnie, a nie wpraszałaś jej do domu.
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies