Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

Agania 08:06, 28 sty 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
U mnie koszyk pusty,bo przed pershingami skuteczne uniki robię
tojeść faktycznie jest ładniutka, ale u mnie też przemarzła, wcale się tym nie przejmuj Joluś,
bo warto ją mieć choćby jeden sezon żeby zebrać nasionka, a może przy teraźniejszych ciepłych zimach właśnie przezimuje

Kocimiętkę kubańską bardzo lubię sporo mi się już rozrosła i długo kwitnie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Margerytka40 08:30, 28 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Jakaś zaraza dopadła forum. Hania chora, Ty chora. Trzymaj się cieplutko
U mnie koszyki wciąż a to się napełniają, a to ubieram z nich trochę a następnie znów dokładam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gruszka_na_w... 14:28, 28 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21973
Margerytka40 napisał(a)
Jakaś zaraza dopadła forum. Hania chora, Ty chora. Trzymaj się cieplutko
U mnie koszyki wciąż a to się napełniają, a to ubieram z nich trochę a następnie znów dokładam


Miałam dzisiaj kontrolną wizytę i kazali jeszcze leżeć. Reszta forum zdrowa.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
galgAsia 14:45, 28 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
To Ty się kochana doktorów słuchaj
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
jolanka 16:13, 29 sty 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
galgAsia napisał(a)
Jola, ja miałam tojeść Beaujolais. Piękna była, gdy kwitła, ale potem zamarła i zanikła. Więc ja tylko tak, żebyś wiedziała i się nie zdziwiła. Bo roślina śliczna

Asiu, fajnie, że o tym piszesz. Hmm, no to nie wiem czy kupię Na zdjęciach wygląda świetnie, muszę poczytać o niej
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 16:17, 29 sty 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Helen napisał(a)
A mnie właśnie kwiatek o takim kolorze jak tojeść Beaujolais bardzo interesuje. A tu Asia taki komentarz daje... Chyba lepiej teraz niż po zakupie

No właśnie, dobrze jest znać doświadczenia innych.
Tylko, ze ja mam niestety charakterek „sroczy”. Łapię wszystko w łapki, dopiero potem się zastanawiam. Może tym razem posłucham Asi
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 16:20, 29 sty 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Agania napisał(a)
U mnie koszyk pusty,bo przed pershingami skuteczne uniki robię
tojeść faktycznie jest ładniutka, ale u mnie też przemarzła, wcale się tym nie przejmuj Joluś,
bo warto ją mieć choćby jeden sezon żeby zebrać nasionka, a może przy teraźniejszych ciepłych zimach właśnie przezimuje

Kocimiętkę kubańską bardzo lubię sporo mi się już rozrosła i długo kwitnie

No by Ty już Aganiu możesz te koszyki unikać, ogród masz wypełniony, a ja? Chlip, chlip, muszę dorównać
Też potwierdzasz inf o tojeści, cóż, koszyk będzie chudszy
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 16:23, 29 sty 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Margerytka40 napisał(a)
Jakaś zaraza dopadła forum. Hania chora, Ty chora. Trzymaj się cieplutko
U mnie koszyki wciąż a to się napełniają, a to ubieram z nich trochę a następnie znów dokładam

Ja zaraza to i zaraza dopada Podobno swój swojego zawsze pozna

Z koszykami to robię tak samo, fajna rozrywka
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 16:29, 29 sty 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Miałam dzisiaj kontrolną wizytę i kazali jeszcze leżeć. Reszta forum zdrowa.

Oj, niedobrze Haniu, współczuję
Wczoraj wróciłam już do pracy ale nie powiem abym za mocno się do niej przykładała, coś jeszcze sił mi brakuje.
Ja często muszę w czasie choroby na siłę wstawać, być aktywna i wtedy szybciej dochodzę do zdrowia. Taka mobilizacja organizmu, ale na pewno nie wtedy, kiedy choróbsko daje, jak u Ciebie, daje do wiwatu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 16:38, 29 sty 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
galgAsia napisał(a)
To Ty się kochana doktorów słuchaj

Moja mama się nie słucha i w świetnej kondycji, zdrowiu funkcjonuje tak już 85 lat
Ostatnio poszła do kardiologa, ponieważ stwierdziła, że skoro inni chodzą a ona nigdy nie była to musi chociaż raz zobaczyć jak tam jest.
Myślałam, ze padnę kiedy mi o tym opowiadała. A żeby było jeszcze zabawniej, to pielęgniarka usiłowała od niej dowiedzieć się ile razy była hospitalizowana. Więc moja mama podaje jej , że 3 razy, kiedy rodziła swoje dzieci

Ale to jest inne pokolenie, my już niestety nie mamy tyle szczęścia
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies