Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

sylwia_slomc... 16:50, 29 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Mnie też już coś w gardle drapie i w nosie mokro...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
jolanka 19:52, 30 sty 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
sylwia_slomczewska napisał(a)
Mnie też już coś w gardle drapie i w nosie mokro...

Kolejny chorobździl
Sylwia, teraz niestety wirusy latają jak chcą i gdzie chcą, trzeba jakoś skuteczniej zacząć się zabezpieczać
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:00, 30 sty 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Cały dzień mżawka, szaro, buro i ponuro
Nawet zastanawiałam się czy nie zacząć jakiegoś cięcia, podcinania drzewek ale przy takiej pogodzie to niemożliwe. Dziewczyny liczą dni do początku wiosny a ja bym najchętniej schowała się pod koc i tak przeczekała ten okres. Powoli wyszłam z choroby to eM zaczął dzisiaj chrypieć i skrzypieć Chyba wolę jednak sama chorować, chory facet w domu to normalnie tragedia
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
inka74 20:06, 30 sty 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15021
oj nie, facet z katarem to dramat normalnie. Gorzej jak z dzieckiem ;( ja powoli zaczynam oddychać przez nos. Jednak w moim wypadku płukanie nosa i zatok to idealna kuracja bez antybiotyków i innych świństw szkodliwych dla żołądka
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Margo2 22:51, 30 sty 2020


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 793
jolanka napisał(a)
Cały dzień mżawka, szaro, buro i ponuro
Nawet zastanawiałam się czy nie zacząć jakiegoś cięcia, podcinania drzewek ale przy takiej pogodzie to niemożliwe. Dziewczyny liczą dni do początku wiosny a ja bym najchętniej schowała się pod koc i tak przeczekała ten okres. Powoli wyszłam z choroby to eM zaczął dzisiaj chrypieć i skrzypieć Chyba wolę jednak sama chorować, chory facet w domu to normalnie tragedia


Jakbym siebie czytała
Nawet głupio się czuję jak czytam o tym wiosennym zapale.
Zastanawiam się co mi jest. Ty jesteś usprawiedliwiona niedawną chorobą, ale ja?
Nawet żadnych zakupów na razie nie planuję
Oczywiście zrobię zakupy w ZP jak zwykle, ale do tego jeszcze kawałek czasu
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
BasiaLT 09:04, 31 sty 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Moja mama się nie słucha i w świetnej kondycji, zdrowiu funkcjonuje tak już 85 lat
Ostatnio poszła do kardiologa, ponieważ stwierdziła, że skoro inni chodzą a ona nigdy nie była to musi chociaż raz zobaczyć jak tam jest.
Myślałam, ze padnę kiedy mi o tym opowiadała. A żeby było jeszcze zabawniej, to pielęgniarka usiłowała od niej dowiedzieć się ile razy była hospitalizowana. Więc moja mama podaje jej , że 3 razy, kiedy rodziła swoje dzieci

Ale to jest inne pokolenie, my już niestety nie mamy tyle szczęścia

Twoja mamusia jest jakimś naprawdę wyjątkowym okazem. W takim wieku i w takiej kondycji co aż niezwykłe. Super. Tylko pozazdrościć.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
jolanka 12:59, 31 sty 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
inka74 napisał(a)
oj nie, facet z katarem to dramat normalnie. Gorzej jak z dzieckiem ;( ja powoli zaczynam oddychać przez nos. Jednak w moim wypadku płukanie nosa i zatok to idealna kuracja bez antybiotyków i innych świństw szkodliwych dla żołądka

No dramat, jak on przeżyje to nieszczęście, to ja nie wiem
Ja też nic oprócz witamin, wit C i herbatek różnistych nie brałam. Jeśli można tylko tak to dobrze. Mnie jak wiesz w ogóle nie można podawać nic, co szkodzi na żołądek
Iwonka, ale Ty w chorobie to power masz niesamowity, miodzio
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 12:59, 31 sty 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Margo2 napisał(a)


Jakbym siebie czytała
Nawet głupio się czuję jak czytam o tym wiosennym zapale.
Zastanawiam się co mi jest. Ty jesteś usprawiedliwiona niedawną chorobą, ale ja?
Nawet żadnych zakupów na razie nie planuję
Oczywiście zrobię zakupy w ZP jak zwykle, ale do tego jeszcze kawałek czasu

ZP oj tak, oj tak Może znowu się spotkamy?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 13:00, 31 sty 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
BasiaLT napisał(a)

Twoja mamusia jest jakimś naprawdę wyjątkowym okazem. W takim wieku i w takiej kondycji co aż niezwykłe. Super. Tylko pozazdrościć.

Zazdroszczę Basiu niesamowicie. Oby jak najdłużej tak było
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 13:21, 31 sty 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
A mnie jest szkoda lata ...


____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies