Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 15:26, 24 sty 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
makadamia napisał(a)
Najgorsze, że zima pewnie przyjdzie w marcu, kwietniu...

Nie kracz, tfu, tfu przez lewe ramię
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Pszczelarnia 15:27, 24 sty 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
jolanka napisał(a)

(...)

Nie wycinam jeszcze niczego, ptaki okupują co się tylko da, będą miały materiały na gniazda


I to jest bardzo cenna uwaga.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
jolanka 15:32, 24 sty 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Pogoda niby wiosenna, wirusy latają jak „pershingi” i jeden wyhamował na mnie
Już się tak cieszyłam, ze w tym roku mnie ominą. Kaszel mnie już dobija. A tak ładnie za oknem...

Nie wiem dlaczego ale kiedy się tak leży i kwiczy to „koszyki” w szkółkach się szybciej zapełniają
Po co oni pozwalają na wcześniejsze planowane zakupów, to jest po prostu nieludzkie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
zawitka 09:58, 25 sty 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14044
Jola no nie choruj bo wiosna idzi wielkimi krokami a Ty kołdrę grzejesz .ha ha Pozdrawiam i też czekam z utęskinieniem na wiosnę
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
galgAsia 10:51, 25 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
jolanka napisał(a)
Pogoda niby wiosenna, wirusy latają jak „pershingi” i jeden wyhamował na mnie
Już się tak cieszyłam, ze w tym roku mnie ominą. Kaszel mnie już dobija. A tak ładnie za oknem...

Nie wiem dlaczego ale kiedy się tak leży i kwiczy to „koszyki” w szkółkach się szybciej zapełniają
Po co oni pozwalają na wcześniejsze planowane zakupów, to jest po prostu nieludzkie

Joluś, lepiej siedź w domu, bo pogoda teraz taka bardziej zdradliwa. U mnie dziś zimno i wilgotno, ale cały czas bez mrozu.
Z tymi koszykami to masz absolutną rację , o tej porze jakoś łatwiej "się" zapełniają , a jak już człowiek leży w domu, jest chory i czuję się nieszczęśliwy...
Trzymaj się cieplutko
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gruszka_na_w... 14:42, 25 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Co Wy tam wsadzacie do tych koszyków?

Leżenie o tej porze nie jest złe. Omiatam co chwila wzrokiem brzozowy zagajnik na tle błękitnego nieba. Na czubkach siedzą ptaszory. Niczego sobie widoczek.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
jolanka 19:17, 27 sty 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
zawitka napisał(a)
Jola no nie choruj bo wiosna idzi wielkimi krokami a Ty kołdrę grzejesz .ha ha Pozdrawiam i też czekam z utęskinieniem na wiosnę

No właśnie, tak być nie powinno.
Może jak przyjdzie ta prawdziwa wiosna to na sam jej widok choróbska będą uciekać
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:20, 27 sty 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
galgAsia napisał(a)

Joluś, lepiej siedź w domu, bo pogoda teraz taka bardziej zdradliwa. U mnie dziś zimno i wilgotno, ale cały czas bez mrozu.
Z tymi koszykami to masz absolutną rację , o tej porze jakoś łatwiej "się" zapełniają , a jak już człowiek leży w domu, jest chory i czuję się nieszczęśliwy...
Trzymaj się cieplutko

Siedzę na zwolnieniu od tygodnia. Jutro wracam do pracy ale nie wiem jak dam radę. Ten wirus jakiś wredny, niby jest lepiej ale sił kurka wodna jak na lekarstwo

W koszykach mam: w jednym 36 sztuki, w drugim 11
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:22, 27 sty 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Co Wy tam wsadzacie do tych koszyków?

Leżenie o tej porze nie jest złe. Omiatam co chwila wzrokiem brzozowy zagajnik na tle błękitnego nieba. Na czubkach siedzą ptaszory. Niczego sobie widoczek.

No jak to co? Kfiffiotki Haha
Mam nadzieje, ze jeśli teraz się wyleżę to będzie „na zapas”
Ja też gapię się na Las i Ptaszorki, Dobrze, ze chociaż im jest dobrze
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
sylwia_slomc... 19:30, 27 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Zdrówka szybkiego
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies