Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 10:09, 21 lut 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kasya napisał(a)
Ja poproszę zdjecia ptaszków

Kasiu, w tym roku niewiele robiłam, jakoś nie bardzo miałam i czas i ochotę. Coś tam mam ale muszę móc siąść do komputera a nie jak zazwyczaj korzystać z tabletu.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 10:12, 21 lut 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
anabuko1 napisał(a)

I to jest to.
Ja chyba też muszę coś z nasion posiedzieć i zawowic.

Basiu, Aniu, podziwiam bo ja nasion nie kupuje. Czekam na sadzonki roślin. Nie mam gdzie trzymać wiosną doniczek Szkoda , bo to wielka przyjemność:
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 10:16, 21 lut 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
m_gocha napisał(a)
No właśnie Jola, a gdzie zdjęcia ptaszorków?

Dzisiaj chwilę posiedziałam w ogrodzie słońce cudne było ale powietrze ostre i nieprzyjemne jeszcze. I zachwycałam sie przecudnym śpiewem jakiś ptaków. Szukam i odsłuchuję w necie ale nie mogę dopasować.

Masz jakieś dobre źródło przepisów "prozdrowotnych koktajli"? Bo ktoś coś pisał u Ciebie...

Na nornice też mi ręce opadają

Właśnie napisałam wcześniej Kasi, ze w tym roku niewiele robiłam a te, które mam muszę uporządkować i zgrać. Jakoś ten rok nie był dla mnie zbyt łaskawy
U mnie tez ptaki śpiewają już niesamowicie. Mam wrażenie, ze zaczynaja chyba gody ptasie
Rozpoznanie ptaka po jego śpiewie to wyższa szkoła jazdy, tez robiłam tak jak Ty ale bez powodzenia

Koktajle robię na zasadzie: wszystko co mam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 10:19, 21 lut 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Tamaryszek napisał(a)
Śliczne letnie zdjęcia pokazałaś, wszystko takie bujne, kolorowe... Aż się wierzyć nie chce, że już niedługo tak będzie znowu.
Gillenie mam od 2 lat, są śliczne. Jeszcze nie rozrosły się na pokaźne krzaczki, ale i tak są fajne. Planuję dokupić.

Dziękuję
Skoro u Ciebie gilenie fajnie się sprawdzają to może zamiast 1 kupię od razu więcej. Na zdjęciach wygląda ślicznie.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 10:19, 21 lut 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Helen napisał(a)
Byłam, widziałam, cudne po prostu. Muszę przemyśleć sąsiedztwo mojej. Dziękuję.

Nie za ma co
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kasya 10:21, 21 lut 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41913
jolanka napisał(a)

Dziękuję
Skoro u Ciebie gilenie fajnie się sprawdzają to może zamiast 1 kupię od razu więcej. Na zdjęciach wygląda ślicznie.

U mnie tez dobrze
A gdzie widziałaś bo może bym dokupiła
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
April 10:24, 21 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Ja w zeszłym roku kupiłam w ZP gilenię, jedną na próbę. Ale chyba próby nie przetrwa bo pies ją wykopał. Będzie trzeba znów na listę zakupów wciągnąć...
____________________
April April podbija las Mazowsze
jolanka 10:25, 21 lut 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Niewiele mnie ostatnio na O ale tym razem mam wytłumaczenie
Wreszcie „nadejszła wielkopomna chwila” i wreszcie po 4-krotnym przekładaniu terminu (od września wrrr) jest robiona Moja osobista łazienka z wanną
EMa tam nie wpuszczę, no może czasami

W domu syf, kurz, brud. Nie wiem dlaczego ale fachowiec pracuje a ja jestem zmęczona
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 10:26, 21 lut 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
April napisał(a)
Ja w zeszłym roku kupiłam w ZP gilenię, jedną na próbę. Ale chyba próby nie przetrwa bo pies ją wykopał. Będzie trzeba znów na listę zakupów wciągnąć...

Może w tym roku będą ja mieli.
Jolu, a nie wiesz kiedy uaktualnia tegoroczną ofertę.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kasya 10:27, 21 lut 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41913
jolanka napisał(a)
Niewiele mnie ostatnio na O ale tym razem mam wytłumaczenie
Wreszcie „nadejszła wielkopomna chwila” i wreszcie po 4-krotnym przekładaniu terminu (od września wrrr) jest robiona Moja osobista łazienka z wanną
EMa tam nie wpuszczę, no może czasami

W domu syf, kurz, brud. Nie wiem dlaczego ale fachowiec pracuje a ja jestem zmęczona


Ło jak fajnie... ja jeszcze na górną muszę poczekać
Jakie płytki ? pokaz cos troszkę juz
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies