Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

Magleska 10:30, 21 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Jola
łazienka osobista fajnieee ...też mam ,ale bez wanny i trochę teraz żałuję,że nie zrobiłam


moje ambitne plany ogrodowe uciekły wraz z deszczem wrrr ….
czemu ta pogoda jest taka kapryśna -wczoraj dzień w pracy ,to słoneczko ,a dziś do kitu ….no nic ….posnuję chociaż plany w głowie i może ogarnę dom

miłego dnia
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
April 10:30, 21 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10148
jolanka napisał(a)

Może w tym roku będą ja mieli.
Jolu, a nie wiesz kiedy uaktualnia tegoroczną ofertę.


Mam nadzieję że też gilenie będą.
Nie wiem kiedy będzie oferta, zwykle chyba ok połowy marca się pojawiała.
Tegoroczna zima wprowadziła niesamowite zamieszanie
____________________
April April podbija las Mazowsze
makadamia 10:56, 21 lut 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
To i ja się podłączę pod zakup gilenii.
W zeszłym roku Agatka Brzozowa kupiła mi jedną, i tak pięknie się przebarwiała jesienią, że stwierdziłam, że muszę jej mieć więcej
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
TAR 11:20, 21 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
Jolu lazienki osobistej gratuluje ale nie zazdroszcze, bo tez mam taka z wanna i duza kabina, tylko i wylacznie do mojej dyspozycji. meżus ma swoja ale czasem dam mu sie pomoczyc w mojej wannie. on ma tylko prysznic. taka lazienka to swietna sprawa. warto przemeczyc ten remont
____________________
Ogrod nad bajorkiem
April 11:46, 21 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10148
TAR napisał(a)
Jolu lazienki osobistej gratuluje ale nie zazdroszcze, bo tez mam taka z wanna i duza kabina, tylko i wylacznie do mojej dyspozycji. meżus ma swoja ale czasem dam mu sie pomoczyc w mojej wannie. on ma tylko prysznic. taka lazienka to swietna sprawa. warto przemeczyc ten remont


Hi, hi, ja mam tak samo. Łazienka przy sypialni, z dużą wanną i oddzielnym prysznicem, wyłącznie do mojej dyspozycji. Chłopcy mają oddzielną I co najważniejsze, sami sobie ją sprzątają
Warto teraz pocierpieć dla tych wygód
____________________
April April podbija las Mazowsze
Gruszka_na_w... 12:45, 21 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Osobista łazienka brzmi dumnie. Jak nic stracisz motywację do działań ogrodowych.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
mrokasia 13:02, 21 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Ja co prawda osobistej łazienki nie mam ale mogę wybierać między prysznicem a wanną. Dobrze jest się w lato zmachać w ogrodzie a potem zalec (czy zaledz??? a może zalegnąć???) w pachnącej pianie. Mmmmmm, rozmarzyłam się .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 13:25, 21 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
April napisał(a)


Hi, hi, ja mam tak samo. Łazienka przy sypialni, z dużą wanną i oddzielnym prysznicem, wyłącznie do mojej dyspozycji. Chłopcy mają oddzielną I co najważniejsze, sami sobie ją sprzątają
Warto teraz pocierpieć dla tych wygód


i wszystko czysciutkie i poukladane, a nasze kosmetyki maja wreszcie duzo miejsca w szufladach no i lustro nie zachlapane pasta do zebow. z mojej lazienki korzysta czesciej pan reha niz męzaty
____________________
Ogrod nad bajorkiem
April 13:29, 21 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10148
TAR napisał(a)


i wszystko czysciutkie i poukladane, a nasze kosmetyki maja wreszcie duzo miejsca w szufladach no i lustro nie zachlapane pasta do zebow. z mojej lazienki korzysta czesciej pan reha niz męzaty


noooo Nie mówiąc o wiecznie oślinionej pastą wylewce i nie wyrzucanych pustych rolkach po papierze i mokrych ręcznikach

Chyba nas trzeba do ogrodu wygonić, bo zaczynamy się za bardzo czepiać
____________________
April April podbija las Mazowsze
jolanka 13:40, 21 lut 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kasya napisał(a)


Ło jak fajnie... ja jeszcze na górną muszę poczekać
Jakie płytki ? pokaz cos troszkę juz

Pokażę jak coś będzie już widać
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies