Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 13:46, 21 lut 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Magleska napisał(a)
Jola
łazienka osobista fajnieee ...też mam ,ale bez wanny i trochę teraz żałuję,że nie zrobiłam


moje ambitne plany ogrodowe uciekły wraz z deszczem wrrr ….
czemu ta pogoda jest taka kapryśna -wczoraj dzień w pracy ,to słoneczko ,a dziś do kitu ….no nic ….posnuję chociaż plany w głowie i może ogarnę dom

miłego dnia

Ja mam prysznic w łazience na dole, ta „moja” jest obok sypialni. Uwielbiałam w poprzednim mieszkaniu położyć się w wannie i tak beztrosko poleżeć. Teraz będę wreszcie mogła to znowu robić

U mnie też pogoda okropna, pada, zimno, do kitu. Domu nie ogarnę bo sensu przy robotach budowlanych nie ma. Siadłam więc na kanapie i chociaż przez krótką chwilę mogę pogadać
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 13:50, 21 lut 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
April napisał(a)


Mam nadzieję że też gilenie będą.
Nie wiem kiedy będzie oferta, zwykle chyba ok połowy marca się pojawiała.
Tegoroczna zima wprowadziła niesamowite zamieszanie

Już sobie to wyobrażam, pojadę po gilenie a potem bagażnik okazuje się za mały

W ub roku uaktualniali ofertę 20 lutego. Chciałabym ją zobaczyć w miarę szybko bo mam w koszyku w innym miejscu trochę zakupów i gdyby te rośliny były w ZP to usunęłabym stamtąd
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 13:51, 21 lut 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
makadamia napisał(a)
To i ja się podłączę pod zakup gilenii.
W zeszłym roku Agatka Brzozowa kupiła mi jedną, i tak pięknie się przebarwiała jesienią, że stwierdziłam, że muszę jej mieć więcej

Haha, bardzo dobra decyzja
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 13:55, 21 lut 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
TAR napisał(a)
Jolu lazienki osobistej gratuluje ale nie zazdroszcze, bo tez mam taka z wanna i duza kabina, tylko i wylacznie do mojej dyspozycji. meżus ma swoja ale czasem dam mu sie pomoczyc w mojej wannie. on ma tylko prysznic. taka lazienka to swietna sprawa. warto przemeczyc ten remont

Mój mężuś też woli prysznic więc wojny nie będzie. Znając realia to będę musiała czasami tez mu pozwolić się pomoczyć A co tam, niech też zazna tej przyjemności
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 13:58, 21 lut 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
April napisał(a)


Hi, hi, ja mam tak samo. Łazienka przy sypialni, z dużą wanną i oddzielnym prysznicem, wyłącznie do mojej dyspozycji. Chłopcy mają oddzielną I co najważniejsze, sami sobie ją sprzątają
Warto teraz pocierpieć dla tych wygód

U mnie to sprzątanie oddzielne to niestety science fiction ale pomarzyć mogę
Cierpię, cierpię a cierpiąc kupiłam już nowy płyn do kąpieli,
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 14:00, 21 lut 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Osobista łazienka brzmi dumnie. Jak nic stracisz motywację do działań ogrodowych.

To to na pewno nie, ale będę czyściejsza po pracach w ogrodzie no i rozluźniona po ciężkiej pracy
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 14:01, 21 lut 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
mrokasia napisał(a)
Ja co prawda osobistej łazienki nie mam ale mogę wybierać między prysznicem a wanną. Dobrze jest się w lato zmachać w ogrodzie a potem zalec (czy zaledz??? a może zalegnąć???) w pachnącej pianie. Mmmmmm, rozmarzyłam się .

O to to, marzenia będą rzeczywistością
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 14:04, 21 lut 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
TAR napisał(a)


i wszystko czysciutkie i poukladane, a nasze kosmetyki maja wreszcie duzo miejsca w szufladach no i lustro nie zachlapane pasta do zebow. z mojej lazienki korzysta czesciej pan reha niz męzaty

I skarpetki nie leżą na środku,
Tarcia, to jest przepiękna wizja, aż żyć się chce
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 14:06, 21 lut 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
April napisał(a)


noooo Nie mówiąc o wiecznie oślinionej pastą wylewce i nie wyrzucanych pustych rolkach po papierze i mokrych ręcznikach

Chyba nas trzeba do ogrodu wygonić, bo zaczynamy się za bardzo czepiać

A skąd Wy tak dobrze znacie mojego eMa?

Haha, chyba rzeczywiście czas wyjść do ogrodu... albo na jakieś zakupy
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
mrokasia 14:17, 21 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17976
jolanka napisał(a)

A skąd Wy tak dobrze znacie mojego eMa?

Haha, chyba rzeczywiście czas wyjść do ogrodu... albo na jakieś zakupy


Bo mamy ten sam typ na stanie .
A na zakupy najlepiej ogrodowe, tylko że nieco za wcześnie . No i trzeba mieć za co .
Myśmy wczoraj ustalali budżet na ogród (tzn. na rośliny bo na nawierzchnie i oświetlenie to mnie nie interesuje ) i cóż, bez szału... Tzn. budżet jest ale niezbyt duży i na wszystkie chciejstwa nie wystarczy. Muszę najpierw kupić drzewa, bo są najdroższe a potem zobaczę na co mi zostanie...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies