Strona główna Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt Dni otwarte

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

Margarete
Margaretka

Dodany 21:31, 05 paź 2020
Czekam i czekam na relacje z wojaży (ogrodowe relacje i nie tylko ) i się doczekać nie mogę. Chciałbym swoje wrażenia z twoimi porównać - bo ja tak samo jak i pozostałe moje współtowarzyszki podróży jesteśmy wciąz pod urokiem tych magicznych miejsc które udało nam się odwiedzić.
Buziaki zostawiam
Tamaryszek

Dodany 18:46, 03 lis 2020
Oj, nasze spotkanie odpływa w siną dal...
Super są Twoje sesje zdjęciowe ptaków i zwierzaków. Dawno temu pisałaś o specjalnym karmniku dla dzięciołów - czy robiłaś go sama czy gdzieś kupiłaś?
Jakie ładne masz jeżówki i tyle ich! Moje zeżarły ślimaki. I podziwiam Twoje klony, ostatnio zbyt dużo o nich myślę... Czy możesz mi polecić jakiś o zielonych liściach w sezonie?
I jeszcze chcę spytać o powojnik Rooguchi - czy nie masz kłopotów z mączniakiem?

Dodany 08:17, 12 sty 2021
Cześć Jolu,
widziałam że się gdzieś snujesz po wątkach, to może i do siebie zajrzysz na jakieś wspominki.
Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku

Dodany 18:38, 12 sty 2021
Już myślałam, że Jesteś...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies