Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 18:31, 28 lut 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
April napisał(a)
Ptasi atlas stworzyłaś?

Nooooo....
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Alija 18:35, 28 lut 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Witaj Jolu! Pobuszowałam trochę po twoim pięknym ogrodzie. Zachwyciłam się przetacznikami, oczywiście róże też są przepiękne, trawy, funkie (bardzo je lubię), hortensje i mnóstwo innych roślin.
Podziwiam twoją znajomość ptaków oraz ich portrety zdjęciowe. Jesteś niesamowita, będę przychodzić na korepetycje.
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego tygodnia.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
mrokasia 18:56, 28 lut 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Joluś, aleś ptaków zgromadziła, cała kolekcja!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Napia 19:00, 28 lut 2021


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Witaj Jolu,
dobrze, że wróciłaś, choć czytam, że nie było łatwo. Trzymam kciuki, żeby teraz było już tylko lepiej
Wiosna się zbliża i będziesz mogła spędzać dużo czasu w ogrodzie, czego nawet troszeczkę zazdroszczę, bo mnie na razie zostają tylko weekendy.
Zachwyciły mnie zdjęcia Twoich ptaków - śliczne są, a wielu z nich nie znam, co więcej, wielu nawet nie potrafiłabym rozróżnić. Tym bardziej podziwiam
Z ciekawostek dodam ,że i u nas w świecie ptaków dużo się dzieje. Dzisiaj za naszym ogrodem stado kruków próbowało odpędzić orła, pierwszy raz coś takiego widziałam, a nad naszym ogrodem ciągnęły klucze żurawi - wielkich i majestatycznych. Oczywiście, żeby zachować jasność w tej kwestii - o tym, jakie są to ptaki poinformował mnie mój M., bo on się na tym zna dużo lepiej
Pozdrawiam ciepło
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
sylwia_slomc... 19:11, 28 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Ależ się cieszę z twojej obecności Czasy trudne, ale cóż począć trzeba przetrwać...
Atlas ptaków u Ciebie uwielbiam, ale to wiesz, chyba najbardziej zazdraszczam dudka Ciężko je spotkać, z myślą o nich posadziłam nasze wierzby
Już nie znikaj mi tak
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
jolanka 19:17, 28 lut 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Alija napisał(a)
Witaj Jolu! Pobuszowałam trochę po twoim pięknym ogrodzie. Zachwyciłam się przetacznikami, oczywiście róże też są przepiękne, trawy, funkie (bardzo je lubię), hortensje i mnóstwo innych roślin.
Podziwiam twoją znajomość ptaków oraz ich portrety zdjęciowe. Jesteś niesamowita, będę przychodzić na korepetycje.
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego tygodnia.

Witaj Alicjo w moich skromniutkich progach. Zajrzałam do Ciebie i pomyślałam sobie czy doczekam kiedyś tak dojrzałego jak u Ciebie ogrodu. U mnie jak na razie to misz masz roślinny ale z czasem mam cichutka nadzieję, będzie lepiej
Dziękuję za komplementy, rosnę do góry
Ptaki uwielbiam, bez nich nie wyobrażam sobie ogrodu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:18, 28 lut 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
mrokasia napisał(a)
Joluś, aleś ptaków zgromadziła, cała kolekcja!

Czekałam na nie i zapraszałam jak mogłam, nawet przekupywałam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:28, 28 lut 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Napia napisał(a)
Witaj Jolu,
dobrze, że wróciłaś, choć czytam, że nie było łatwo. Trzymam kciuki, żeby teraz było już tylko lepiej
Wiosna się zbliża i będziesz mogła spędzać dużo czasu w ogrodzie, czego nawet troszeczkę zazdroszczę, bo mnie na razie zostają tylko weekendy.
Zachwyciły mnie zdjęcia Twoich ptaków - śliczne są, a wielu z nich nie znam, co więcej, wielu nawet nie potrafiłabym rozróżnić. Tym bardziej podziwiam
Z ciekawostek dodam ,że i u nas w świecie ptaków dużo się dzieje. Dzisiaj za naszym ogrodem stado kruków próbowało odpędzić orła, pierwszy raz coś takiego widziałam, a nad naszym ogrodem ciągnęły klucze żurawi - wielkich i majestatycznych. Oczywiście, żeby zachować jasność w tej kwestii - o tym, jakie są to ptaki poinformował mnie mój M., bo on się na tym zna dużo lepiej
Pozdrawiam ciepło

Dziękuje Agnieszko, pewnie niewiele osób potrafiło sobie poradzić i i przejść suchą nogą przez te ostatnie miesiące. Trzeba w końcu przestać o tym myśleć i zacząć funkcjonować w miarę „normalnie”, co by to słowo nie miało obecnie znaczyć. Niech ta Wiosna przyjdzie to rzeczywiście wyjście na zewnątrz dużo zmieni. Na pewno będę miała mnóstwo czasu na ogród, nie siedzę już przed komputerem „pracując”.
Ptaszorki to moja radość, mogę nic nie robić a tylko gapić się przez okna obserwując ich poczynania. Dostałam nawet nowy aparat z dużym zoomem do fotografowania więc będę mogła robić lepsze portrecik
Orła zazdroszczę, nie widziałam na żywo a są takie piękne. Westchnęłam... chciałabym...
Pozdrawiam Agnieszko
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:30, 28 lut 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ależ się cieszę z twojej obecności Czasy trudne, ale cóż począć trzeba przetrwać...
Atlas ptaków u Ciebie uwielbiam, ale to wiesz, chyba najbardziej zazdraszczam dudka Ciężko je spotkać, z myślą o nich posadziłam nasze wierzby
Już nie znikaj mi tak

Lanie mi się należy, oj wiem, wiem
Będzie lepiej, na pewno bo jakże inaczej
Dudka miałam w ogrodzie 3 razy ale tylko raz udało mi się go „złapać” aparatem. Zresztą, mało mi nie dał po głowie, tak mu się spieszyło
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
sylwia_slomc... 20:31, 28 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Fajne te spotkania z ptakami
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies