Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 22:19, 23 cze 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Queen of Sweden

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Nowa12 22:21, 23 cze 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
No piękne portrety. Ascot nie umiem zdjęcia zrobić a u Ciebie pięknie wyszła. Hansestadt Rostock mam i ja od tego roku i aż ciekawość mnie zżera czy i jak zakwitnie .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
jolanka 22:23, 23 cze 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Dieter Muller (Soeur Emmanuelle)

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
sylwia_slomc... 22:25, 23 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81643
jolanka napisał(a)
Bardzo trudno mi jest funkcjonować w takie upały. Przesiedziałam w domu, nie dało się wyjść na tę patelnię. Wczoraj w cieniu na północnej ścianie domu było 34 stopnie. Nie sprawdzałam ile w słońcu od południa. Poza tym po przejściu burzy ( nie była mocno dokuczliwa ale popadało mocno) prawie do rana nie mieliśmy prądu.
Dzisiaj dostajemy SMS-y z alertami. Kurcze, jak oglądam relacje z innych miejscowości to naprawdę się boję. Po trąbie powietrznej 3 lata temu mam niefajne odczucia.

Zmusiłam eMa aby dzisiaj skosił trawnik licząc, że mi go później deszczyk podleje. Chyba nie był zadowolony

Jolu my wczoraj pierwszy raz w życiu przeżyliśmy burzę piaskową( tyle, że z mułu i pyłu)uciekaliśmy przed nią z ogrodu, do końca życia tego nie zapomnę, myślałam, że to trąba powietrzna tak podrywało z ziemi w górę, nawet dzisiaj powietrze jeszcze nie odzyskało przejrzystości tylko taka zawiesina do wieczora. Przekonałam się wczoraj jak szybko biegać potrafię i to pod stromą górkę.
Tak, ze wiem co czujesz jak alerty wychodzą ja tak mam jak słyszę, że ma być nawalny deszcz.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
jolanka 22:25, 23 cze 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kaffe Fasset

Mały kameleonik. W pąku ciemne bordo a kiedy się rozwinie to proszę

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
sylwia_slomc... 22:27, 23 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81643
jolanka napisał(a)
Na dobranoc Eisvogel


Prześliczna ale najbardziej zawsze ptasie fotki podziwiam bo wiem jak trudno niektóre złapać w aparat
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
jolanka 22:34, 23 cze 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Na dzisiaj dosyć. Reszta jutro
Niestety straty po zimie są. Najbardziej mi żal Candlelight, Jubilee Celebration, Lady of Shalott i Lady of Hamilton, Niestety nie odbiły Nie wiem czy Jasmina da radę.

Na dobranoc Camelot - nie wiem dlaczego ale polubiło betonowy płot sąsiadów

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 22:39, 23 cze 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
sylwia_slomczewska napisał(a)

Jolu my wczoraj pierwszy raz w życiu przeżyliśmy burzę piaskową( tyle, że z mułu i pyłu)uciekaliśmy przed nią z ogrodu, do końca życia tego nie zapomnę, myślałam, że to trąba powietrzna tak podrywało z ziemi w górę, nawet dzisiaj powietrze jeszcze nie odzyskało przejrzystości tylko taka zawiesina do wieczora. Przekonałam się wczoraj jak szybko biegać potrafię i to pod stromą górkę.
Tak, ze wiem co czujesz jak alerty wychodzą ja tak mam jak słyszę, że ma być nawalny deszcz.

Sylwuniu, czytałam u Ciebie ale z telefonu więc nic nie pisałam bo prądu nie mieliśmy i oszczędzałam baterie.
No masakra jakaś z tą pogodą
O burzach piaskowych to uczyłam się na geografii, że są w Afryce Współczuję przeżyć.
Ja chcę normalności
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Gruszka_na_w... 23:25, 23 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21904
Uwielbiam Twoje sesje zdjęciowe z ptakami w roli głównej.
Oniemiałam jednak na widok tej róży Camelot. Cudo!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
jolanka 08:12, 24 cze 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Alija napisał(a)

Zachwycające te Twoje róże, piękności
Ptaszki zresztą też. Ja bardzo lubię kosy, u mnie też bardzo się rozpanoszyły, w ogóle się nas nie boją.

Bardzo lubię róże, niestety uzależniają ale przecież jakieś nałogi powinno się mieć
Kosy to bardzo przyjazne ptaki. Wczoraj młodziak chodził sobie 2-3 metry ode mnie, odwracał się do mńie czasami i sprawdzał czy za nim idę. Tatuś tylko obserwował kilka kroków dalej. Muszę spróbować co zrobi jeśli w ręku będę miała jakieś smakołyki dla niego
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies