Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 09:02, 25 cze 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Jakoś wczoraj udało się bez niebezpiecznych niespodzianek ale pietra to mieliśmy porządnego. Po południu byłam na okrągłych urodzinach koleżanki w knajpce kilka kilometrów ode mniei w pewnym momencie niebo zrobiło się tak niesamowite, że wszyscy uciekali do domu w popłochu bo wyglądało to tak, ze szykuje się niesamowita wichura albo i coś gorszego. EM zrobił telefonem zdjęcie ale ono i tak nie oddaje tego, co zobaczyliśmy.

Zaraz spróbuję z jego telefonu wkleić.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 09:08, 25 cze 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 09:18, 25 cze 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
galgAsia napisał(a)
Jolu, mam nadzieję, że noc minęła spokojnie i nie przyniosła żadnych szkód. Po takich przeżyciach sprzed 3 lat wcale się nie dziwię, że nie lubisz takich extremów...
Twoje róża przecudne, napatrzeć się nie mogę. Dziś najbardziej urzekła mnie Dzika Ewka Wildeve. Bardzo jakoś tak w typie Chandos Beauty.
A pleszki w tym roku pierwszy raz u siebie zobaczyłam. Mam nadzieję, że zostaną na dłużej.

Jest ok, chociaż byłam w strachu. A jeszcze jak widzę co działa się na południu to brrr
Ta Ewcia jest piękna tylko troszkę zwiesza główki. Zaczęła mieć za dużo cienia i jesienią muszę ja przesunąć do przodu.
Pleszki są cudne a jak śpiewają
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Gosiek33 10:26, 25 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Niezły widok

Dobrze, że jakoś boczkiem poszło
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
ElaS 10:53, 25 cze 2021


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
jolanka napisał(a)


Łał ale widoki.
U mnie też obyło się tym razem bez powodzi.
____________________
Malwowy ogród
galgAsia 11:15, 25 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Jola, toż to chmura szelfowa Faktycznie mogła zwiastować apokalipsę
Dobrze, że nic się nie zadziało
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Makao_J 16:20, 25 cze 2021


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Widok chmur przerażający choć piękny ale piękniejsze są Twoje róże.

Dobrze, że nie miałaś problemów.

Jednak tym, którzy znaleźli się pod nią... współczuję.

U nas kiedyś taka nawałnica z takimi chmurami wyrwała 8 letnią śliwę.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Anda 16:34, 25 cze 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
jolanka napisał(a)

Wiesz Ewa, źe kilka z tych róż, właśnie Marietta, Soul, ale też Heathcliff, Sophie Louise są prawie nie do rozróżnienia przynajmniej w początkowej fazie kwitnienia. Dopiero póżniej widać delikatne różnice, a to płatki zewnętrzne jaśnieją a to wewn, rozetka inna. Boję się pogubić metki

Sprawdziłam, masz rację, pachnie oględnie


To prawda, niektóre róże do siebie bardzo podobne. Chyba coraz trudniej wyhodować jakąś prawdziwą nowość.

KF wg mnie pachnie obłędnie, ale niech Ci będzie

Chmury burzowe niesamowite. Jeszcze nigdy takich na żywo nie widziałam. Też bym wiała w popłochu.

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
tulucy 16:36, 25 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
U mnie też te szelfowe były .a wcześniej mammatusy... I żółte powietrze. Strach było się nawet bać.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
sylwia_slomc... 19:20, 25 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
jolanka napisał(a)

To są takie chmury z których trąba lub tornado zejść może. Mam nadzieję wszystko dobrze się skończyło u Was.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies