Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

olciamanolcia 21:39, 08 maj 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6972
Super - wzruszyć się można .
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
jolanka 22:04, 08 maj 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
I jeszcze jedna niespodzianka
Wczoraj, razem z tabunem około-warszawskich ogrodomaniaczek najechałyśmy ogród Iwonki (Inka74 - Przerwa na kawę).
Łoł to mało powiedziane. Niesamowite wrażenie kwitnących chyba 1600 cebul tulipanów.
Nasz Ogrodowiskowy Iwonkowy Keukenfof

To na zachętę, a po więcej zapraszam za chwilę do ogrodu: Przerwa na kawę. Przepraszam ale nie potrafię wkleić linku

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 22:35, 08 maj 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Próbowałam zrobić link ale nie wyszło
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Dorii 00:40, 09 maj 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
jolanka napisał(a)
Próbowałam zrobić link ale nie wyszło

Proszę
Przerwa na kawę
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Kordina 09:03, 09 maj 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Przepiękne zdjęcia z wiewiórem pijącym wodę i rodziną Śpiewaków
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Gosiek33 09:36, 09 maj 2022


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Zdjęcia coraz piękniejsze, trudno wytypować, które bardziej mi się podoba. zdjęcia z teleobiektywem genialne


Pod klonem wystarczy postawić misę z wodą, albo jeśli gorsza to zakopać w ziemi i tylko sprawdzać czy woda nie wyparowała
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
jolanka 19:58, 09 maj 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
ewsyg napisał(a)
Nastał pękny czas w naszych ogrodach. Młode listeczki są takie urokliwe, a kwiaty cieszą oczy. Jolu, woda w ogrodzie to życie. Fantastyczne zdjęcie z wiewiórką.
Pozdrawiam

To prawda, czekamy, oj czekamy na wiosenne przebudzenie. Wreszcie mamy (przynajmniej ja na pewno) ochotę na mnóstwo rzeczy, ogrodowych szczególnie ale nie tylko.
Ta misa u mnie rzeczywiście spodobała się wiewiórce, widziałam ją wiele razy czyli musi mieć swoje lokum gdzieś w pobliżu. Kosy i śpiewaki tez ją baaardzo lubią, pluskają się niemiłosiernie, chlapią wodą na wszystkie strony, cudny widok
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:59, 09 maj 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
olciamanolcia napisał(a)



Ale fotka! Świetne ujęcie Bardzo lubie Twoje zdjęcia - ptaszysk przede wszystkim

Dzięki
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:02, 09 maj 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
LIDKA napisał(a)
Jola robisz piekne zdjęcia zwierzaków.

Tez tak pracuje. Zobaczylam te pozycję dopiero jak mi ktos foto cyknął.

Dziękuję za miłe słowa, dla mnie fotografowanie ptaków, zwierząt to niesamowite odprężenie i relaks, ale też fajna adrenalinka kiedy czeka się z włączonym aparatem i liczy: przyleci, nie przyleci, przyleci, nie przyleci …
no i często taką samą pozycję skrzydlatych oglądam jak ta nasza przy pracy
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:07, 09 maj 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
sylwia_slomczewska napisał(a)
Cudne słodziaki Dobrze, że robisz na zoomie i to nie ze względu na stres maluchów czy ich rodziców, ale na sroki, które zawsze filują i są ciekawskie, a świetne z nich obserwatorki i potem by mogły pisklaki wybrać z gniazda.

U mnie nie ma srok, pewnie sójki zaanektowały teren dla siebie bo na bank się nie dogadają razem
Wiem, wiem, dlatego taki aparat jak mój to zbawienie, mogę sporo zobaczyć incognito.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies