Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Iwk4 22:57, 13 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Zana napisał(a)
Iwonka dzięki za fotorelację z turzycą.
Nieuchronnie koniec sezonu ogrodowego, tu dzierganko, gdzie indziej mieszkanko do zmiany, no jakoś trzeba zimę przetrwać.

Aniu, mieszkanko... też lubię
Na którym to wątku?
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:05, 13 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Kokesz napisał(a)
Hej Iwonko
Widziałam u Ciebie różową firletkę, czy masz ją posadzoną na przodzie rabaty, czy coś ją później przykrywa po przekwitnięciu?
Chyba masz ją w żurawkach?
Mam do posadzenia u siebie i nie wiem z czym ją zestawić, co roku zmieniam jej miejscówkę i nie wiem gdzie ją upchnąć?
Na mojej rabacie jest wystawa południowa i żurawki chyba nie dadzą rady?

Reniu, żurawki nadają się też na słońce, zapytaj Łukasza, on zna takie odmiany, co dadzą radę.
https://www.ogrodowisko.pl/watek/7534-ogrodowa-przygoda-lukasza-ii?page=127#post_5
Firletka lubi mieć podporę. Jak jest zbyt mokro, się kładzie. Dlatego u mnie rośnie głębiej za żurawkami.
Czerwiec 2017


____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:09, 13 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
bql3 napisał(a)


Iwonko,
Wiesz no ja nie pogadam z Tobą na temat 'dziargania' na szydełku bo się nie znam - ale u Mirelli na wątku pisałaś że Ci klony palmowe przypadły do gustu. Więc jak będziesz miała chwilę wolną w te jesienne wieczory to zapraszam na spacer po moich rabatach. No przyznam się, że nie posiadam jednak tak pięknych okazów kwiatów ja Ty w swoim ogrodzie ale jeśli Ciebie interesuje temat klonów palmowych to gorąco zapraszam na mały spacer u mnie wokół Herbaciarni

pozdrawiam
Jan

Janku, kwiatków moze nie posiadasz, ale cudne klony. obawiam się mocno, co do ich trwałości w moim ogrodzie. M mi przypomniał, że kiedyś mieliśmy, nie wytrzymały zimy niestety. Chętnie pospaceruję po twoim ogrodzie i będę podziwiać u Ciebie. Bardzo je lubię, bardzo mi się podobają, ale zimy u mnie nie sprzyjają im...
____________________
Ogródek Iwony II
bacowa 06:16, 14 lis 2017


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Iwonka , chyba bym nie dawała nr. 1, ale nr.3 jak najbardziej.
06:24, 14 lis 2017
Też dałabym tylko nr 3

Poducha śliczna, właśnie inspiruje się na pinterescie co do pokoików dla dzieci na poddaszu, bo malowanie przede mną i muszę wszystko zaplanować od samego początku, też mebelki będą białe. Szczególnie u Olivii.
kasja83 10:04, 14 lis 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Iwk4 napisał(a)

W temacie drutów, zrobiłam taką poduszkę na drutach.

e-M oglądał filmowy tasiemiec, a ja dziergałam w ramach wspólnego wieczoru
Niemal o północy skończyłam. Długi "Sex w wielkim mieście" był. Po sezonie drugim poprosiłam o pierwszy sezon, bo poduszka nie była skończona. Przy okazji wiem od początku co i jak

Fajowa!!!!!Lubię taki klimaciki!
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
ren133 13:37, 14 lis 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
A ja jestem za nr 1
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
MirellaB 13:39, 14 lis 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Iwonka czy już czas na wiązanie traw?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
olga80 15:12, 14 lis 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Iwonko ,ale piękne ręczne prace dziewczynka będzie szczęśliwa,poducha rewelacyjna ja to mam 2 lewe ręce do takich prac.
Czy ja dobrze zrozumiałam,że Zbyszek sam zrobi łóżko ?
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Iwk4 15:29, 14 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Dalej się zastanawiam. Buk nr 3 - koniecznie. Przesądzone.
Nr 1 - głosy podzielone.
Plus:
Zasłoni kącik od wjazdu i sąsiadów
Widok z okna
Minus:
Czy jak podrośnie, nie będzie przeszkadzał przy podjeździe?
Coś wysokiego na tej rabacie być powinno. Rozważam wysokie miskanty kwitnące albo Gracilimusy. Obecnie podzieliłam tam trzcinnik Overdam, ale Zbyszek chce coś wyższego ...
Tak na planie wygląda

Czerwona linia - widok z okna na rabatę. Pozostałych buków z okna nie widać ...

Tu widok od strony garażu

____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies