Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Anabell 21:13, 18 lis 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Iwonko, jaką śliczną ma mordkę koteczek, lubię rudzielce. Odwdzięczy Ci się za serce.
Mam trzy koty, dwa z nich podrzucone lub przywędrowały same też były maleńkie.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
babka 21:48, 18 lis 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
:*
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Iwk4 21:47, 21 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Dziewczyny, kotek się zadomowił, trochę szaleje, trzeba stopować jego zapędy. Na razie wychodzę z nim do ogródka na sznurku przyczepionym do obroży. Kiedyś bym się z tego śmiała, ale on jeszcze malutki, mógłby się zgubić w ogródku, a ja nie mam czasu z nim siedzieć, ile dusza zapragnie, zwłaszcza przed pracą o 7.00 rano, kiedy wychodzimy na chwilkę. Albo wieczorem, gdy już ciemno, nie widziałabym go w gąszczu roślin.


To nasz drugi kot - Lolek. Pierwszy Leon sam sobie dobrze radzi, porozumiewa się ze mną na migi, po prostu mnie hipnotyzuje, gdy coś chce, pokazuje po prostu pustą miskę, albo idzie do drzwi. Też przybłęda, ale jest już u nas dwa lata.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 21:52, 21 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Dziś powitał mnie poranek w kolorze srebra. Jakoś lepiej się z tym poczułam. Wolę tak, niż ciągłe deszcze. Działały na mnie depresyjnie.

Trawy powiązałam w sobotę.
Kiedyś w Maji była mowa, by trawom zrobic kopczyki z kory. Zrobiłam rok temu i wszystkie przeżyły, a rok wcześniej bardzo dużo traw mi zmarzło...
Z kopczykami jednak poczekam do grudnia. Teraz jeszcze za wcześnie. Jak będę kopczykowała róże, obsypię też trawy i zawilce.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 21:59, 21 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Minus 3 o poranku Widziałąm już śnieg u Danusi. U mnie na razie przymroziło...



____________________
Ogródek Iwony II
sylwia_slomc... 22:13, 21 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81251
U nas tylko raz było tak siwo, ale na polu jeszcze noc była jak się dzień zaczął pokazywać to i srebro zniknęłoAle ziąb jest i wiatry.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
bacowa 07:40, 22 lis 2017


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Kot na sznurku jak u Pawlaków.

Też mieliśmy już przymrozek.

Widzę że trawy powiązane, ja nie wiąże, niektóre są jeszcze zielone i takie piękne że szkoda mi ich wiązać w te snopki których nie lubię.
AgataP 09:10, 22 lis 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Iwonka - kociarstwo śliczne na wiosnę planujemy drugiego kotka ze schroniska bo nasz pierwszy z przytuliska już staruszek, walczyliśmy teraz z jego zębami bo wdała się infekcja. A ponieważ to bardzo mądry kotek to chcemy by młodego podszkolił - niczym Bonifacy Filemona
Ciekawe co suka powie jak jej kolejny futrzak zamieszka w budzie

Ogród pięknie wygląda zmrożony - masz rację, też wolę takiego niż buro-mokrego. Pozdrawiam ciepło
____________________
Z Pszenicznej...
Makao_J 09:19, 22 lis 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Kociak cudny. Ja kociara jestem straszna. Każdego bym przygarnęła ale za dużo zachodu jak zaczynają chorować i chyba bym się wykończyła gdybym miała mieć jeszcze jednego. Wystarczą mi dwa koty i trójka dzieciaków
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
olga80 16:16, 22 lis 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Iwonka kot na sznurku ale się uśmiałam jednak to dobry patent aby nie gonić za nim.Iwonka a kuwetę też ma czy tylko go wyprowadzasz ?
Pogoda robi nam psikusa jeden dzień pięknie biało aż chęci do życia były dziś deszcz
Z trawami zrobi tak jak piszesz korą pokopczykuję.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies