Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 12:47, 08 cze 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Misa do ciurkadełka czeka na mój dobry humor i wenę twórczą


A tu to sie po prostu busz zrobił


I tu też
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 12:54, 08 cze 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Róże piękne się po ubiegłorocznej klęsce odrodziły i powoli zaczynają kwitnąć


I to tyle zdjęć z mojego ogrodu, ale mam coś jeszcze tylko muszę wcześniej zdjęcia przebrać bo zrobiłam ich ponad 400.
Poniżej zajawka z wizyty w arboretum w Rogowie - do końca tygodnia postaram się wrzucić relację. Było bosko!!! to miejsce widziałam już 2 razy - raz na początku maja jak kwitły magnolie, teraz w porze kwitnienia rododendronów i azalii. Jest absolutnie obłędne. Wiem,, że musze się tam jeszcze wybrać jesienią jak przebarwiają się klony i grujeczniki.

____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Zana 13:10, 08 cze 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Iwonko, masz pięknie wypełniony ogród Judaszek świeci aż miło.
Na zdjęciach wydaje się jakby cieniście się u Ciebie zrobiło, ale to pewnie efekt tego, że zdjęcia późnym popołudniem robiłaś.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kasya 14:55, 08 cze 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41746
Te szersze kadry masz śliczne
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Gosiek33 17:01, 08 cze 2022


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Ogród się uspokoił i masy nabiera.

Kukliki cudne
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Agatorek 23:44, 08 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
inka74 napisał(a)


To ujęcie jest piękne . „Wejście do dżungli” .

Rabaty cudnie skomponowane. Aż kipią obfitością
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magleska 05:51, 09 cze 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
Iwonka ślicznie masz idealny busz na rabatach
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
inka74 09:15, 09 cze 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Zana napisał(a)
Iwonko, masz pięknie wypełniony ogród Judaszek świeci aż miło.
Na zdjęciach wydaje się jakby cieniście się u Ciebie zrobiło, ale to pewnie efekt tego, że zdjęcia późnym popołudniem robiłaś.
Anula, cieniście nie jest. Po prostu pogoda była kiepska a jak jest słonecznie to trudno dobre zdjęcia zrobić. Z kolei rano jest dużo cienia a wieczorem mnie w domu nie ma więc nawet nie ma kiedy te zdjęcia porobić. Nadal jak jest słonecznie to patelnię mam z przodu i od strony boku domu choć drzewa coraz większe. Zerknęłam sobie na moją Nigrę i ta bujnęła bardzo. To samo mam z katalpą, mimo cięcia. Szybko też Kanzany się rozrastają ale cienia to one jeszcze takiego porządnego długo nie będą dawały. Może za 5 lat coś się w tym temacie zmieni...

A propo drzew - okazało się, że dąb Green Dwarf przestał ze mną współpracować. Najpierw myślałam, że podmarzł tylko częściowo a teraz widzę, że chyba jednak całkiem kaput. Może to i dobrze bo trochę mi tam kolidował przy stole na tyłach i rozkładaniu parasola. Ususzyłam też brzozę w donicy - mocna jestem z tym podlewaniem roślin w donicach, to mnie przerasta po prostu, pamiętanie o tym.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 09:23, 09 cze 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Kasya napisał(a)
Te szersze kadry masz śliczne
Gosiek33 napisał(a)
Ogród się uspokoił i masy nabiera.

Kukliki cudne
Agatorek napisał(a)
To ujęcie jest piękne . „Wejście do dżungli” .

Rabaty cudnie skomponowane. Aż kipią obfitością
Magleska napisał(a)
Iwonka ślicznie masz idealny busz na rabatach
Ogród jest dużo spokojniejszy teraz po tych wszystkich zmianach. Wiecie, patrząc po cenach roślin to ja się bardzo cieszę, że te kilka lat wcześniej zaczęłam robić w nim zmiany. Teraz by mnie po prostu nie było na to stać. Ceny są kosmiczne. Żeby byle jakie drzewko 500-1000 zł kosztowało to już przesada. Na szczęście teraz tylko już drobiazgi dokupuję. I dzielę to co mam i się sprawdza

Buziaki, miłego dnia!
PS. czy u was też tak leje jak z cebra?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
April 10:05, 09 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
W Warszawie nie pada, przynajmniej w Centrum. Choć przez moment były chmury.

Ten judaszek to tam jak latarnia. Świetnie wyeksponowany na tle żywopłotu.
Fajne takie poczucie, że ogród niemal w 100% spełnia już nasze wyobrażenia o nim. Drobne zmiany to już kosmetyka i przyjemność w dopieszczaniu
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies