Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od początku

Pokaż wątki Pokaż posty

Od początku

Anda 19:25, 03 maj 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33455
Witaj Agato, piękna opowieść o powstawaniu Twojego ogrodu. Kawał pracy za Wami/ Tobą. Uwielbiam ogródki wiejskie dlatego zaznaczam Twój wątek Pozdrawiam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
asica 19:34, 03 maj 2016


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
ZieloneWrota napisał(a)
Na wjeździe przy płocie rosły już thuje szmaragdy, do nich dołączyły wrzosy, dąbrówka, oraz lawendy.


Jestem z rewizytą. Fajne, klimatyczne miejsce, Podobaja mi się murki z cegieł. U mnie brakuje "architektury ogrodowej", może z czasem przybędzie .
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
ZieloneWrota 20:36, 03 maj 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
AgaeM napisał(a)
Hej, przeczytałam ogrodową opowieść. Szczególnie parzydło leśne mnie zaciekawiło/zaniepokoiło, ma dwa, po zeszłorocznej wyprawie do Szwecji. Szwedzi bardzo je lubią, jest w wielu ogródkach.

Witaj, dziękuję za odwiedziny, ach to parzydło również mnie zaniepokoiło, dostałam już wskazówki co do niego i choć ładne musi być ukryte, więc będzie w miejscu niedostępnym dla ludzi i zwierząt, buziaki i jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam
____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 20:39, 03 maj 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Monika76 napisał(a)
Witaj Agatko, fajnie że ktoś z okolic Łodzi dołączył do Naszego grona. Piękny dom, ogród również pięknieje. Będę zaglądać i kibicuję.

Hej Moniczko, również niezmiernie miło cię poznać z jakich okolic Łodzi jesteś? mam nadzieję że będzie nam pisane się poznać w realu , twój ogród również mnie zachwycił, buziaki
____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 20:43, 03 maj 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
agata19762 napisał(a)
Witam imienniczkę
Fajnie się zmienia w Twoim ogrodzie
Będę zaglądać

Witaj imienniczko, dziękuję za miłe słowa, nie nadążam za wszystkimi waszymi opowieściami ale postaram to nadrobić, super że jesteście pozdrawiam
____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 20:52, 03 maj 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
agata19762 napisał(a)
Fajnie ten podjazd wyszedł.
Na wiąza mam smaka...podoba mi się bardzo.
Też lubię takie detale z targów.

Wiąz rzucił na mnie urok i tak po rozbiórce domku udało mi się go przytargać, u mnie w szkółce właściciel ma tak pięknie przyciętego że od razu się zakochałam i postanowiłam że się nim równie dobrze zaopiekuję, więc do dzieła Agatko, podkłady to kolejne spełnienie w ogrodzie się sprawdzają, buziaki i pozdrawiam
____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 21:10, 03 maj 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Anda napisał(a)
Witaj Agato, piękna opowieść o powstawaniu Twojego ogrodu. Kawał pracy za Wami/ Tobą. Uwielbiam ogródki wiejskie dlatego zaznaczam Twój wątek Pozdrawiam

Witaj Ewa, dziękuję za odwiedziny, nadrabiam a i tak jestem w tyle ale wysilam ostro mój umysł i dam radę, twój również mam zaznaczony , pozdrawiam
____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 21:16, 03 maj 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
asica napisał(a)

Jestem z rewizytą. Fajne, klimatyczne miejsce, Podobaja mi się murki z cegieł. U mnie brakuje "architektury ogrodowej", może z czasem przybędzie .

Witaj, dziękuję za odwiedziny, twój ogród pięknieje w oczach jestem pod wrażeniem tylko tak dalej, czas najlepiej działa na ogród i na nas, powodzonka pozdrawiam
____________________
Agataod początku
Madzenka 22:44, 03 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Byłam dzisiaj rano u ciebie ale wpisu nie zostawiłam choć zmagania z domem i ogrodem przeczytałam . Zafascynowało mnie, że zmienialiście taras !
Pozdrawiam piękną Łodziankę!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ZieloneWrota 22:49, 03 maj 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Madzenka napisał(a)
Byłam dzisiaj rano u ciebie ale wpisu nie zostawiłam choć zmagania z domem i ogrodem przeczytałam . Zafascynowało mnie, że zmienialiście taras !
Pozdrawiam piękną Łodziankę!

Witam Madzenko, taras musiał się zmienić nie wiem co mnie podkusiło chyba tylko to że chciałam zniwelować wysokość tarasu, ale po zmianach już nie żałuję, dzięki i pozdrawiam równie pięknie
____________________
Agataod początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies