Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od początku

Pokaż wątki Pokaż posty

Od początku

Bogdzia 20:07, 04 maj 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Macham Agatko. Fajnie ze nam podlewa roślinki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
anna_t 20:19, 04 maj 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
ZieloneWrota napisał(a)
Była budowa domu nadeszła chwila rozbiórki domku, który dawał nam azyl, lecz rozstania nadszedł czas decyzja podjęta, niestety ząb czasu zrobił swoje. I tak w skrócie.



Aż żal były puste



Moim zadaniem był odzysk cegły



Po ciężkiej walce udało się



Sprzątania nadszedł czas to było straszne z wyliczeń chłopaków na początku burzenia gruzu miało być 10m3, okazało się w rzeczywistości, że było tego 26m3 koszmar



Jeszcze fundament i całe szczęście, że mąż pożyczył młot i z tym nie było łatwo. Fundament okazał się bardzo solidny a jeszcze do tego po rozbiciu okazało się, że mamy pod nim sporo granitu, będziemy się martwić później do czego wykorzystać.


Kobieta pracująca żadnej pracy się nie boję.


Powoli widać porządek


cześć
szacun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
ZieloneWrota 20:36, 04 maj 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Bogdzia napisał(a)
Macham Agatko. Fajnie ze nam podlewa roślinki.

Jak wracałam dziś z Łodzi, była ulewa że hohoho i tak myślałam o Tobie kochana, że na pewno masz uśmiech na buzi, ja oczywiście też byłam zadowolona, że w końcu moja posiana trawa w końcu wzejdzie, macham i buziaki
____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 20:39, 04 maj 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Buzia Aniu, czy ty to ty z Czyżeminka? przepraszam że pytam wolę się upewnić
____________________
Agataod początku
Margarete 01:59, 05 maj 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Hej Agato,
zaglądam co nowego u ciebie, jak spędziłaś ogrodowo resztę majówki ? Bo ja taka byłam zachłanna na robotę w ogrodzie że po powrocie z naszego spotkania u Kasi jeszcze kosiłam trawnik, przesadzałam do późna i w niedzielę również tylko ogród....za mało mam czasu w tygodniu na ogródkowanir...zostsją tylko weekendy

Pozdrawiam i proszę o więcej fotek z twojego ogrodu
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
ZieloneWrota 09:57, 05 maj 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Margarete napisał(a)
Hej Agato,
zaglądam co nowego u ciebie, jak spędziłaś ogrodowo resztę majówki ? Bo ja taka byłam zachłanna na robotę w ogrodzie że po powrocie z naszego spotkania u Kasi jeszcze kosiłam trawnik, przesadzałam do późna i w niedzielę również tylko ogród....za mało mam czasu w tygodniu na ogródkowanir...zostsją tylko weekendy

Pozdrawiam i proszę o więcej fotek z twojego ogrodu

Cześć Małgosiu, u mnie wielkich zmian nie było, gdyż ze spotkania z wami udałam się z moimi domownikami na kolejne spotkanie do znajomych, więc powrót późno w nocy, niedziela upłynęła pod znakiem pakuj duże dziecko czyli M. na wyjazd służbowy, poniedziałek posadziłam prezenty od Bogdzi i Kasiuni, wtorek szykowanie córki na wyjazd, transport na dworzec i znów wieczór,pozostałe dni upłynęły na małych korektach w ogrodzie malowanie skrzyń dostałam natchnienie od Kasi, więc teraz bawię się w malarza. Małgosiu ja wiem że ty to masz pawera, z tobą nie da się nudzić, masz tyle energii, więc nie dziwię się że zrobiłaś tyle roboty, uważam że i tak za mało oczywiście żart, dziękuję za odzew, proszę częściej, niby jestem teraz sama i tyle miałam planów, ale energii brak. Od dwóch dni padało a wczoraj nawet burza więc dziś wychodzę do ogrodu. Buziaki
____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 10:05, 05 maj 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Bodziszki się budzą, jodła koreańska dostaje szyszunie w tym roku widać że będzie wysyp,
____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 10:11, 05 maj 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Chabry lada dzień ujrzą światło dzienne,

róża okrywowa daje radę
____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 10:14, 05 maj 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Przesadziłam hortki, mam nadzieję że ruszą trochę w starym miejscu zmarzły,

Fotergilla już kwitnie
____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 10:21, 05 maj 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Funkie już już aby aby,

dąbrówka się kłania

Małgosiu dziękuję za mobilizacje
____________________
Agataod początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies