Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród i co dalej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród i co dalej

Monka 22:25, 26 lip 2017


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
omelka1 napisał(a)
Lepiej powoli a dokładnie i z głową.



Agata powoli - tak, dokładnie - chyba, czy z głową tu bym polemizowała
____________________
Monika ogród i co dalej
AsiaK_Z 22:37, 26 lip 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Monka napisał(a)


Asia ja Cię obserwuję Ty jesteś pendolino

Monia, nie bierz tego świństwa To Asia z Mazur leci expresowo ja to raczej jak stara lokomotywa
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
ren133 13:37, 27 lip 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Monka napisał(a)
rabata a la Ren133 śmiech na sali w trakcie orgnanizacji


SS coś nie tak , jak się nie ogarnie na wiosnę w przyszłym roku, to wymienię ją na młodszy model


Fajnie, że ŚŚ żyje a bukszpanom trzeba dać czas
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 13:51, 27 lip 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Monka napisał(a)
wywołana do tablicy z opóźnieniem, brak czasu wrzucam parę fotek, ale ostrzegam oglądacie na własną odpowiedzialność


i po ogarnięciu



Ładnie tutaj komponuje się evergold ... może zamiast żurawek i host dałabym bergenie i powtórzyła evergoldy? chyba że masz już zamówioną seslerię ale chyba lepsza byłaby heufleriana.
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 13:51, 27 lip 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Monka napisał(a)
przystrzyżony Pan Niwak nadal czekam na woooooooooow



Na białym tle byłoby mega!!!!!
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
iwka 14:04, 27 lip 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Monika, bardzo ładnie i czyściutko masz, zapewniam Cię że większość, w tym ja ma takie miejsca, że światła forumowego nigdy nie widziały i nie zobaczą nie wszystko na raz, i tak dużo zrobiłaś.

Nie wiem czy doczytałaś, u mnie niwak podsadzony ice dance, ale na słońcu i kolor taki jasny ma, nie tak jak w cieniu ten carex ładnie wybarwiony. Za plecami faktycznie coś jasnego by się przydało, masz tam trochę miejsca za nim ?

Rabata z bukszpanami będzie śliczna, dosadzisz więcej kulek ?

____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Monka 18:17, 28 lip 2017


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
ren133 napisał(a)


Ładnie tutaj komponuje się evergold ... może zamiast żurawek i host dałabym bergenie i powtórzyła evergoldy? chyba że masz już zamówioną seslerię ale chyba lepsza byłaby heufleriana.



Reniu żurawki i hosty zrobią out ale chyba dopiero w przyszłym roku nie wiem jeszcze na na co ale na pewno na jakąś trawkę , co do bergenii to jakoś nie bardzo podobają mi się ich liście myślałam o jakiś tawułkach, ale to chyba wiocha ?
____________________
Monika ogród i co dalej
Monka 18:19, 28 lip 2017


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Reniu, Iwonka ja też myślałam o jakmiś białym tle, tylko co ? miedzy niwkaem a tukami jest ok 1,20 m, poradźcie proszę co tam posadzić ?
____________________
Monika ogród i co dalej
Zana 16:19, 01 sie 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
A ja się chyba powtórzę, ale mnie się te żurawki i hosty pod hortensjami podobają. Pan Niwak imponujący. Może mu w plecy miskanty Morning Light albo Variegatus dać? Też pierwsze co pomyślałam, to że jasne tło by mu się przydało.

A, i żaden śmiech na sali! Jest po prostu dobry początek. I kolejny dobry początek na kolejną rabatkę. Monia, co nagle to po diable, jak to mówią. Ja się z paroma rzeczami w ogrodzie pospieszyłam i teraz żałuję. Już nie mówiąc o tym, że o d...y strony zaczęłam, bo nasadziłam se pierdółek, a ram brak. Tak więc powolutku, pomalutku, pomysły ewoluują, dojrzewają, układają się... Będzie dobrze
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Makusia 16:39, 01 sie 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Według mnie Twoje rabaty- a'la Ren i hortensjowa- śliczne są!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies