Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Diamentowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Diamentowy ogród

inya 09:52, 19 lip 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 140
Aniu, właśnie rośnie...powycinałam już czarne bzy i róże dzikie i jakieś samosiejkowe drzewka... te orzechy są duże i podcinane gałęzie na wysokości 2 metrów, więc panuje tam taki fajny półcień i jest tam nawieziona spora górka torfu z ziemią... chcę spróbować jestem dobrej myśli to jest chyba kwestia tego, aby nie zalegały te liście po opadnięciu, one mają te toksyczne związki... póki co czasu brak i pieniążków, ale pomału pomału...może w tym roku jeszcze coś mi się uda wygospodarować w tym kawałku...
____________________
Marta - mój Diamentowy ogród :)
monteverde 01:32, 21 lip 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
będzie ładnie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Lena 07:59, 22 lip 2011


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Marta witaj
Barrrrdzo mi się podoba Twoje miejsce na ziemi i ma ogromny niepowtarzalny potencjał.
Stawku ci zazdraszczam...pozytywnie.Brzozy i okolica piękne.
A Twój "łup" w postaci narożnika mnie ściął z nóg...tylko 500zł?
Czy to z Krakowa?
Uwielbiam takie okazje i sama też szperam po targach.Udało mi się kupić porządne krzesła drewniane z regulowanym oparciem w ilości 5szt. za ...150 zł.Cieszyłam się jak dziecko
Będę zaglądać bo klimatycznie u Ciebie
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
inya 09:08, 22 lip 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 140
Lenko (uwielbiam to imię - moja córa takie otrzymała ) - nie Kraków - jestem z Piotrkowa (zobacz na mapce ogrodów). Dobry zakup cieszy długo Warto szperać po targowiskach
Zapraszam na wizyty, choć u mnie ostatnio mało się dzieje, ale może niedługo nadrobię
____________________
Marta - mój Diamentowy ogród :)
monteverde 11:27, 22 lip 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Warto,warto zakup super
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
inya 11:34, 22 lip 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 140
Aniu, dobry duszku naszego forum zawsze na posterunku, zawsze czuwasz Cudownie
____________________
Marta - mój Diamentowy ogród :)
Gardenarium 11:36, 22 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Marto, to mamy Shrekola blisko, a i do mnie niedaleko także, zapraszam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
inya 11:41, 22 lip 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 140
Dziękuję za zaproszenia Jak się kiedyś choć troszkę "ogarniemy" z tymi pracami przy domu to z pewnością przyjedziemy zobaczyć jak się trzeba z roślinami profesjonalnie obchodzić Trzeba brać przykład z najlepszych
____________________
Marta - mój Diamentowy ogród :)
Gardenarium 11:45, 22 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja także poczytałam o kanapie i proszę o info w sprawie targowiska, poszuukam konewek albo innego "żelastwa" Kiedy ten targ się odbywa?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
inya 12:02, 22 lip 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 140
U nas w Piotrkowie w każda sobotę na placu obok dawnego stadionu piłkarskiego jest giełda samochodowa i obok giełdy na drugim placu rozkładają się handlarze szperacze ale tu o niewiele jest staroci, bardziej takie "używane" przedmioty.
targowisko w Piotrkowie

Myślę, że na trasie z Warszawy w Spale jest o wiele atrakcyjniejsze targowisko, ale ja tam jeszcze nie miałam okazji sprawdzić osobiście, znajomi zachwalają.
Jarmark w Spale

Ale i to się na pewno nie umywa do targowiska chociażby np u was na Kole...
____________________
Marta - mój Diamentowy ogród :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies