Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Diamentowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Diamentowy ogród

Gardenarium 21:14, 25 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dzięki za info. Popatrzę i może się wybiorę.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:09, 18 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Marto, co u Ciebie?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
inya 14:44, 24 sie 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 140
Oj Danusiu, moi kochani, wybaczcie, ale mam okrutny brak czasu na internet...
Nowa praca, więcej obowiązków, na nogach od 5 rano, po pracy ciągle moc obowiązków domowych a każda wolna chwila z córeczką, wieczorem obie padamy jak kawki i nie mam kiedy się pojawić i popatrzeć nawet co u was moi drodzy...
Może troszkę urlopu się trafi to może nadrobię Oprócz pięknego zafbanego trawnika w ogrodzie nic więcej się nie dzieje niestety...
____________________
Marta - mój Diamentowy ogród :)
Sebek 14:48, 24 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Mam nadzieję, że znajdziesz trochę czasu na odpoczynek - pozdrawiam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
hanka_andrus 16:25, 24 sie 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Trzymaj się! Jesteśmy z Tobą!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
monteverde 18:13, 24 sie 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Tak
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
inya 13:55, 26 wrz 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 140
Dziękuję kochani za wsparcie Mam nadzieję jesiennymi i zimowymi wieczorami dopracować w szczegółach mój rodzący i ewolujący w mojej głowie projekt "diamentowego ogrodu". Już w tym roku nie dam rady (finansowo) zacząć nasadzeń... ale pomału zbieram okazyjnie sadzonki i co ładniejsze okazy planowanych roślin... od czegoś trzeba zacząć. Staram się na bieżąco zaglądać i nadrabiać zaległości w odwiedzinach w waszych ogrodowych pieleszach. A poza tym troszkę bawię się programami do projektowania ogrodów i muszę przyznać - wciąga mnie to niesamowicie
Ambitny plan jest, czas mam nadzieję będzie - proszę was o cierpliwość, nie zapominajcie o mnie
____________________
Marta - mój Diamentowy ogród :)
hanka_andrus 15:11, 26 wrz 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ty też się odzywaj,wstawiaj swoje zdjęcia ze spacerów po swoim ogrodzie,po innych ogrodach.Pokazuj co cię gdzieś zachwyciło.W ten sposób będziesz miała pod ręką taki swój podręczny notatnik.
A my będziemy do ciebie zaglądać.....i nas też może coś zachwyci.....
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gardenarium 10:29, 10 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tęsknimy za Twoimi pomysłami na diamentowy ogród. Jak tam nowa praca i odzywam się informując, że nie zapominamy o Tobie
Daj znać co słychać
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
inya 20:00, 01 lis 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 140
Dziękuję, że nie zapominacie Nie lubię jesienno-zimowej pory (brrrr), jednak ma ona dla mnie teraz również dobre strony - dłuższe wieczory i możliwość tych cennych chwil dla siebie i dla diamentowego ogrodu Ambitny plan zrobienia szkicu (nie można tego nazwać projektem ;P - może plan nasadzeń) zaczęty Pomału zarysowuje kształty rabat i robię już pewne kroki w wyborze roślin. Może niedługo będzie można coś już pokazać
W ramach rekompensaty korzystam z dzisiejszej chwili wytchnienia i wrzucam wspomnienia w ostatnich wypraw.
Na pierwszy rzut wspomnienie wakacji w Międzyzdrojach - pierwszy raz byłam i jestem zachwycona, z pewnością wrócimy tam nie raz Uwieczniłam jedynie skrawek pięknego ogrodu jaki tam powstał (część była widoczna na zdjęciach BasiW), ale jest tego znacznie więcej. Przeważają begonie, niecierpki, trzemielinka, bukszpan i pelargonia Codziennie ekipa dbająca usuwała liście, igły, przekwitłe kwiatki a koszona trawa była chyba co drugi dzień - niesamowite Wybaczcie, że oprócz zdjęć roślin będą również członkowie mojej trzyosobowej rodzinki, inaczej się nie dało ;P









ach te kuleczki...


piękny napis z trzmieliny
____________________
Marta - mój Diamentowy ogród :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies