Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ... Kiedy czegoś gorąco pragniesz...

Pokaż wątki Pokaż posty

... Kiedy czegoś gorąco pragniesz...

Maly_Bialy_D... 19:09, 06 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Trochę po czasie, ale bardzo Wam dziękuję dziewczyny i wzajemnie
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
Alija 19:28, 06 kwi 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Maly_Bialy_Domek napisał(a)


Witaj Basiu! Piękne miejsce stworzyliście. Ogrom pracy, ale są niesamowite efekty.
Jestem urzeczona Twoim białym tarasem. Ależ tam przyjemnie można sobie pić herbatkę, słuchać ptaków i podziwiać przyrodę.
Podziwiam i pozdrawiam!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
pestka56 10:54, 07 kwi 2021


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Dla mnie to święto Wiosny. Od Starożytności obchodzone w różnych wiosennych terminach święto odnawiania, powrotu natury do życia. Zostało przygarnięte przez kościół, bo nie miał on innej możliwości odciągnięcia ludzi od pogańkich obchodów.
Mam nadzieję, że nie uraziłam swoim podejściem ani ciebie, ani innych osób tu zaglądających W każdym razie chodzi mi generalnie o to, że możesz się dowolnie spóźniać z odpowiedzią na wiosenne życzenia bylebyś zdążyła przed latem

Jakoś przegapiłam zdjęcia z twoim tarasem. Jest super (Dzięki Alicjo)
____________________
Kasia
Maly_Bialy_D... 22:39, 07 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Alija napisał(a)


Witaj Basiu! Piękne miejsce stworzyliście. Ogrom pracy, ale są niesamowite efekty.
Jestem urzeczona Twoim białym tarasem. Ależ tam przyjemnie można sobie pić herbatkę, słuchać ptaków i podziwiać przyrodę.
Podziwiam i pozdrawiam!

Witam w moich skromnych progach Alicjo z krainy czarów, tak, tak, już zdążyłam odwiedzić Twój piękny ogród. Dzięki za miłe słowa, taras bardzo lubię, niestety ciszą na nim mogę się nacieszyć zazwyczaj w deszczowy dzień, wcześnie rano, lub późno wieczorem, sąsiedztwo jest za blisko i tego już w tym domu nie zmienię. Wyczytałam, że ognik szkarłatny, to przysmak kosów. Posadziłam go zaraz na początku i faktycznie zimą buszują u mnie kosy, a teraz o świcie, kiedy wyjeżdżam do pracy-one przecudnie dla mnie śpiewają. Jakie to wspaniałe uczucie móc choć trochę być blisko natury pozdrawiam serdecznie.
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
Maly_Bialy_D... 22:43, 07 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
pestka56 napisał(a)
Dla mnie to święto Wiosny. Od Starożytności obchodzone w różnych wiosennych terminach święto odnawiania, powrotu natury do życia. Zostało przygarnięte przez kościół, bo nie miał on innej możliwości odciągnięcia ludzi od pogańkich obchodów.
Mam nadzieję, że nie uraziłam swoim podejściem ani ciebie, ani innych osób tu zaglądających W każdym razie chodzi mi generalnie o to, że możesz się dowolnie spóźniać z odpowiedzią na wiosenne życzenia bylebyś zdążyła przed latem

Jakoś przegapiłam zdjęcia z twoim tarasem. Jest super (Dzięki Alicjo)

Kasiu w życiu mi nie przyszło do głowy, żeby się obrażać za dobre słowa
Pewnie, jak każdy na tym forum kocham wiosnę i wszystkie z tym związane przywileje. Znowu można obserwować cud powstania, odradzania przyrody, rozmnażania, poczuć się jej częścią i cieszę się, że mój taras się Tobie podoba, zapraszam na kawkę
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
pestka56 17:15, 08 kwi 2021


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Ja herbaciara jestem Ale dziękuję
____________________
Kasia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies