Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ... Kiedy czegoś gorąco pragniesz...

Pokaż wątki Pokaż posty

... Kiedy czegoś gorąco pragniesz...

Maly_Bialy_D... 23:04, 23 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Roocika napisał(a)
Basiu, ale ładny busz u Ciebie się zrobił
Ps. Ja też się nie mogę bujać ale w siedzisku hamakowym lubię siedzieć bez bujania.
Pozdrawiam

Dziękuję Asiu tak, siedzisko hamak owe ma w sobie coś takiego, że nawer bez bujania zwisam w nim błogo, jak taki leniwiec
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
BasiaLT 12:18, 24 lis 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
No faktycznie sporo się u ciebie działo ale efekt prac rewelacyjny. Co do hamaka to skoro pnie drzew są za małe to może pomyśl o hamaku na stelażu? Miejsca masz sporo to się powinien zmieścić. A poza tym taki hamak możesz przestawiać z miejsca na miejsce.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Maly_Bialy_D... 22:58, 25 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
BasiaLT napisał(a)
No faktycznie sporo się u ciebie działo ale efekt prac rewelacyjny. Co do hamaka to skoro pnie drzew są za małe to może pomyśl o hamaku na stelażu? Miejsca masz sporo to się powinien zmieścić. A poza tym taki hamak możesz przestawiać z miejsca na miejsce.

Dziękuję za dobre słowo Basiu.
Myślałam o takim hamaku na stelażu, jednak te tańsze mi się nie podobają, a te ładne są za drogie na razie zostaje mi czekać na pnie, pewnie do emeryturki się dochekam, hehe.
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
Mirka 08:24, 27 lis 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324


Witaj Basiu Ale u ciebie już fajnie Taki tarasik i ja będę robić tylko nie biały. Karmnik super .
O liatrach napisałam u siebie.
Pozdrawiam
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
BasiaLT 14:28, 27 lis 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Maly_Bialy_Domek napisał(a)

Dziękuję za dobre słowo Basiu.
Myślałam o takim hamaku na stelażu, jednak te tańsze mi się nie podobają, a te ładne są za drogie na razie zostaje mi czekać na pnie, pewnie do emeryturki się dochekam, hehe.

Poszukaj może ogłoszeń lokalnych? Mi się udało kilka lat temu kupić od lokalnego stolarza a tzw. "szmatę" dokupiłam na Al. Służy już kilka lat i nic złego się nie dzieje.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Basilikum 17:40, 27 lis 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
a ten karmik jest rewelacyjny
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
gosika67 15:16, 28 lis 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Basiu kochana wreszcie jesteś. Ale się u Ciebie zmieniło.Buziaczki.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Maly_Bialy_D... 15:52, 03 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Mirka napisał(a)

Witaj Basiu Ale u ciebie już fajnie Taki tarasik i ja będę robić tylko nie biały. Karmnik super .
O liatrach napisałam u siebie.
Pozdrawiam

Witaj Mireczko, zaraz do Ciebie zaglądnę, poczytam o liatrach. Szkoda mi ich, bo były takie ładne.
Taras, to jest to mam dodatkowy pokój na zewnątrz. Biała podbitka ładnie mi doświetla salon, więc jestem zadowolona z koloru. Trzymam kciuki, żeby Twój wyszedł piękny
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
Maly_Bialy_D... 15:55, 03 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
BasiaLT napisał(a)

Poszukaj może ogłoszeń lokalnych? Mi się udało kilka lat temu kupić od lokalnego stolarza a tzw. "szmatę" dokupiłam na Al. Służy już kilka lat i nic złego się nie dzieje.

Dziękuję Basiu za podpowiedź, zaglądam co jakiś czas na lokalne ogłoszenia, może coś się trafi. Moja koleżanka kupiła szmatę w ciuchlandii, ale taką cudną, turkusową, z frędzlami. Może kiedyś też trafię taką perełkę za grosze.
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
Maly_Bialy_D... 15:57, 03 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Basilikum napisał(a)
a ten karmik jest rewelacyjny

Dziękuję Izuniu, ptaki całymi stadami się zlatują, a ja mam film przyrodniczy za oknem
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies