Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

malgol 13:07, 24 kwi 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Iwona100 napisał(a)
Bardzo dziękuję za namiar na hortensje.


A proszz..
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
mirkaka 17:12, 24 kwi 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Przegorzan sieję się strasznie, ja najpierw go sadziłam a za rok już wykopywałam. Krótko jest ładny, zanim zakwitnie to wygląda jak oset, wielka szeroka kępa, potem krótko ładnie kwitnie i znów brzydnie, liście zasychają, lubią je mszyce, kwiatostany mogłyby jeszcze zostać ale zaczynają się siać, i nie wiesz co zrobić,
Jednak jedną kępę sobie zostawiłam, nie pozbyłam się go całkiem
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
malgol 21:44, 25 kwi 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
mirkaka napisał(a)
Przegorzan sieję się strasznie, ja najpierw go sadziłam a za rok już wykopywałam. Krótko jest ładny, zanim zakwitnie to wygląda jak oset, wielka szeroka kępa, potem krótko ładnie kwitnie i znów brzydnie, liście zasychają, lubią je mszyce, kwiatostany mogłyby jeszcze zostać ale zaczynają się siać, i nie wiesz co zrobić,
Jednak jedną kępę sobie zostawiłam, nie pozbyłam się go całkiem


No to zła wiadomość jeszcze go nie posadzilam więc...hmm
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Iwona100 11:25, 26 kwi 2020


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
Gosia gdzie posadzisz hortensje Polestar i z jakimi roślinami? Bardzo mi się spodobała. Masz w ogrodzie rudbekie. Czy jesteś z nich zadowolona?
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
malgol 10:59, 27 kwi 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Iwona100 napisał(a)
Gosia gdzie posadzisz hortensje Polestar i z jakimi roślinami? Bardzo mi się spodobała. Masz w ogrodzie rudbekie. Czy jesteś z nich zadowolona?


Polestr planuję posadzić przed dereniem Ivory Halo.Taką koncepcję podrzuciła mi Iza Ursa i całkiem mi się spodobała.Derenie i hortki posadziłam na rabacie od zachodniej strony domu, ale dodatkowo jeszcze ocienionej sosnami.Mam nadzieję ,że derenie i hortensje dadza radę bo nic innego mi sie tam nie sprawdza .

Iza, na tobie ciąży teraz odpowiedzialność , haha

Iwonka , zapomniałam o rudbekiach...no ja je uwielbiam sa bezobsługowe i bezproblemowe.Swiecą jak słońca w moim cienistym ogrodzie
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
UrsaMaior 11:48, 27 kwi 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8222
Hahahah aż się ugięłam
____________________
ogród pod lasem
malgol 12:55, 27 kwi 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
UrsaMaior napisał(a)
Hahahah aż się ugięłam


No i powinnaś Spędziłam całą niedziele na przearanżowaniu tej rabaty i w końcu ma być dobrze! Nawet fotki nie byłam w stanie zrobić bo palce odmówiły mi posłuszeństwa
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Iwona100 22:06, 27 kwi 2020


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
malgol napisał(a)


Polestr planuję posadzić przed dereniem Ivory Halo.Taką koncepcję podrzuciła mi Iza Ursa i całkiem mi się spodobała.Derenie i hortki posadziłam na rabacie od zachodniej strony domu, ale dodatkowo jeszcze ocienionej sosnami.Mam nadzieję ,że derenie i hortensje dadza radę bo nic innego mi sie tam nie sprawdza .

Iza, na tobie ciąży teraz odpowiedzialność , haha

Iwonka , zapomniałam o rudbekiach...no ja je uwielbiam sa bezobsługowe i bezproblemowe.Swiecą jak słońca w moim cienistym ogrodzie


Zamówiłam wczoraj Polester i rudbekie . Moje też będą posadzone z dereniem Ivory. Iza świetnie zestawia ze sobą rośliny. Jak będziesz miała fotkę to wstaw.
Super ,że rudbekie są bezproblemowe . Ja też chcę rozświetlić nimi rabatę. Dzięki za odpowiedź.
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Helen 22:12, 27 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Gosia, czy w tej kompozycji są zwykłe żółte rudbekie czy inne?
____________________
Helen - Hortensjowo
malgol 22:18, 27 kwi 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Helen, wydaje mi się mam zwykle zolte. Ale nie wiem czy dobrze się zrozumiałysmy...ja rudbekie mam na innej rabacie. Na tej nowej gdzie derenie i polestr rudbekie nie ma. Tylko dodatkowo hakonka
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies