Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

Helen 21:52, 30 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8354
Gosia, taki kompost to skarb.
____________________
Helen - Hortensjowo
mrokasia 22:00, 30 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18113
O, jaki ładniutki kompościk! Ja powinnam się dobrać do swojego kompostownika, może mi się co tam wyprodukowało, ale na razie mam dojście zawalone workami z korą i nie mam jak się dostać. Ironia losu polega na tym, że jak już rozsypię korę to mi ten kompost nie będzie taki potrzebny.... hmmmm....

Jak tam Twoje molinie? Bo hakonki to widzę całkiem, całkiem.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
malgol 22:48, 30 kwi 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Iwona100 napisał(a)
Z czego robisz kompost - czy ze skoszonej trawy i chwastów też?


Że skończonej trawy tak, ale chwastów się boję bo nigdy nie wiem czy korzeń czy zielone mogę wrzucić więc wysyłam.
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 22:50, 30 kwi 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
mrokasia napisał(a)
O, jaki ładniutki kompościk! Ja powinnam się dobrać do swojego kompostownika, może mi się co tam wyprodukowało, ale na razie mam dojście zawalone workami z korą i nie mam jak się dostać. Ironia losu polega na tym, że jak już rozsypię korę to mi ten kompost nie będzie taki potrzebny.... hmmmm....

Jak tam Twoje molinie? Bo hakonki to widzę całkiem, całkiem.


Kasia, molinie żyją! jak ruszyły to z kopyta . Te w większym cieniu ciut później, ale widzę, że też startuja

A do kompostu dostaniesz się jesienią... Też się pewnie przyda
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Magara 00:03, 01 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6783
malgol napisał(a)
No nie wytrzymalam, no muszę się pochwalić swoim kompostem Piękny, pachnący,przesiany...mniam

Gosia, nie pamiętam czy w Twoim wątku się kiedykolwiek ujawniłam, ale melduję, że jestem i to na bieżąco
Trzy lata temu jak mnie ktoś pytał czy planuję kompostownik mówiłam, że absolutnie nie, bo i po co, śmierdzi i w ogóle Teraz doceniam drugi sezon własny kompost i to jaka we własnym kompostowniku jest moc, tak więc podzielam w pełni Twoją radość
EDIT: jedyny minus - koperek mam wszędzie, a najwięcej w "jogurtowych" rozsadach
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
malgol 09:22, 01 maj 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Magara napisał(a)

Gosia, nie pamiętam czy w Twoim wątku się kiedykolwiek ujawniłam, ale melduję, że jestem i to na bieżąco
Trzy lata temu jak mnie ktoś pytał czy planuję kompostownik mówiłam, że absolutnie nie, bo i po co, śmierdzi i w ogóle Teraz doceniam drugi sezon własny kompost i to jaka we własnym kompostowniku jest moc, tak więc podzielam w pełni Twoją radość
EDIT: jedyny minus - koperek mam wszędzie, a najwięcej w "jogurtowych" rozsadach


No witam Cię u siebie cieszę się że jesteś
Ja jakoś nie mam problemu z rozsiewaniem roznosci z kompostownika, no może z wyjątkiem pomidorków urosły w rozachU mnie po prostu nic się nie rozlewa samo nawet wszedobylska werbena
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 07:58, 06 maj 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
No wiec po deszczu ogród odżył


śmiałki już duże

hosty w końcu są



____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 08:04, 06 maj 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
długosz królewski.rozczulającyi pierwszy raz zakwitło mi takie cos...nie pamiętam co to...


____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 08:12, 06 maj 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Kwitna mi już rodki


i takietamy wieczorne
na pierwszym planie miała być nowa rabata cisowo-turzycowa...ale on wazniejszy


____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Johanka77 08:19, 06 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628







Magia ♥️
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies