Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

Makao_J 08:05, 10 cze 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Ślicznie. Sporo cienia. A jaka ta zieleń soczysta. Cudo.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
makadamia 08:24, 10 cze 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
przepiękne zdjęcia!
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
malgol 08:43, 10 cze 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
UrsaMaior napisał(a)
Hahaha wyszła ślicznie! Ja moją wyspę będę powiększała chyba. Jeszcze myślę


Nad czym myślisz? Pewnie już masz nawet rosliny wybrane na ten odzyskany teren
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 08:51, 10 cze 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Makusia napisał(a)
Gosiak u Ciebie klimaty jak u Zany i Agatki Brzozowej- sielsko, tajemniczo. Ach ten cień! Robi robotę! Ręka ogrodnika też rzecz jasna! I oko do zdjęć i ujęć takich cudownych!


Z tym cieniem to nie do końca tak zawsze.W ciągu dnia to na rogalowej i wokół niej spokojnie moge sie cały dzień opalać. Tylko zdjęcia przychodzi mi robić po pracy bo w weekendy to albo chmury albo deszcz...wiadomo jak to w weekend


Kokesz napisał(a)
Gosia kolejny przepiękny leśny ogród ale widok z tą rogalową rabatą
I te wijące się trawiaste ścieżki...cudo


Dzieki kochana
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
KasiaBawaria 08:52, 10 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
malgol napisał(a)


Agania,tak to Purple Sensation i u mnie są najwcześniejsze,ale niekoniecznie tak jest u wszystkich.U mnie wszystko trochę później, inaczej
No i łatwiej mi powiedzieć ile kilogramów ich było Wykopałam małe wiaderko 2,5 kg cebulek spod piwonii.Rosły tam kilka lat, dały mnóstwo dzieci .Sadziłam dwa dni na tej małej rabatce


Piekne te czosnki przy lezaczku. Dzieci od czosnkow? Moze wiesz, dlaczego u mnie ich nie ma a rosna tam z 6 lat juz?
____________________
Zapraszam na kawe
malgol 08:58, 10 cze 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Magara napisał(a)
Gosia, no ładnie masz, co tu dużo mówić
Ja porządkuję trzy lata błędów, dumna z siebie jestem jak nie wiem co, ale jak patrzę na zdjęcia takie jak Twoję to wiem, że długa droga przede mną a nauka planowania i myślenia ogrodowego jeszcze dłuższa
Pokaż więcej


Dzieki ,ale ja tez do dzisiaj poprawiam błędy więc się nie martw. Mam to samo jak oglądam inne ogrody
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 09:00, 10 cze 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Makao_J napisał(a)
Ślicznie. Sporo cienia. A jaka ta zieleń soczysta. Cudo.


Dzięki Jakos tak ostatnio czas na foty o zachodzie słońca znajduję .A te po deszczu robione więc soczyście
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 09:01, 10 cze 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
makadamia napisał(a)
przepiękne zdjęcia!


Dzięki Asia
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 09:02, 10 cze 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
KasiaBawaria napisał(a)


Piekne te czosnki przy lezaczku. Dzieci od czosnkow? Moze wiesz, dlaczego u mnie ich nie ma a rosna tam z 6 lat juz?


No nie mam pojęcia Ja kopałam jak ziemniaki Nie wszystkie udało się wybrać więc zostały na starej miejscówce i też już pomalutku kwitną
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 14:35, 10 cze 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Dziewczyny, jest temat do ogarnięcia.Która jest dobra z chemii?
Mam studnię głębinową a co się z tym wiąże wodę z duża zawartością żelaza brudzącym kostkę granitową .Dostałam preparat ,który super czyści wszelaki kamień z tej rdzy,ale jest 25% kwasem solnym. Scieżkę z kostki mam oczywiście pośród trawnika i boję się ,że jak spłuczę ten kwas z kostki po całym procesie czyszczenia to wypali trawnik.
Teraz pytanie: jaki roztwór kwasu solnego nie zaszkodzi trawnikowi tudzież innym roślinom? Może gdyby rozcieńczyć ten 25% -owy to nie zaszkodziłby a tez dałby efekt?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies