Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

April 18:06, 16 lip 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9910
inka74 napisał(a)
albo Red Head

Aprillku ta tawułka to Vision in Red


Czyli tawułka chińska?
Bo miałam jakąś i nie chciała u mnie rosnąć. Chińskie są mocniejsze? Zniosą suche stanowiska?
____________________
April April podbija las Mazowsze
malgol 21:43, 16 lip 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Dziewczyny, cieszę się że tak tłumnie przybylyscie z fotkami się poprawię jeśli będzie w końcu słońce.wybaczcie , że tak ogólnie odpisuje , ale już siły nie mam. Remontujemy mieszkanie kupione synowi i prace koncepcyjne mnie wykańczaja i nerwowo i psychicznie

Tawulki to Vision in Red i niestety Aprilku chyba suszy nie lubia. Co prawda głowy nie dam uciac,ale one lepiej kwitną gdy mają wilgotno. Takie moje obserwacje

Mrokasia, możliwe że trafiłaś w dziesiątkę! Oglądałam ta Moundry w necie i podobnie wyglądaly kwiaty
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
jolanka 21:50, 16 lip 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Vision in Red rzeczywiście nie lubią suszy. W ub. roku rosły u mnie marnie a w tym, po ciągłym "nawadnianiu" wystrzeliły niesamowicie .
Cieszę się, że znowu pokazujesz swój urokliwy ogród. Pozdrawiam serdecznie Gosiu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
malgol 21:53, 16 lip 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Ania, Ewa, Helen, Iwona- dzięki za miłe słowa i wizytę. No to fotki będą jak będzie znowu pogoda
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 21:58, 16 lip 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Cześć Jolanka fajnie , że jesteś. Ja też u was bywam , ale nie zawsze mam czas pisać.
A co do tawulki to święta prawda. Lubią wilgoć, inaczej słabo kwitna
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
mrokasia 22:05, 16 lip 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
W zeszłym roku moje tawułki po mokrej wiośnie miały się doskonale. Wypuściły las kwiatostanów i liczyłam na szał. Po czym przyszły czerwcowe upały i susza i nie doczekałam się kwiatów. Kwiatostany w pąkach dosłownie zasuszyło. W tym roku tawułki kwitną bardzo ładnie. Zdecydowanie potrzebują wody i półcienia.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
malgol 08:49, 17 lip 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
mrokasia napisał(a)
W zeszłym roku moje tawułki po mokrej wiośnie miały się doskonale. Wypuściły las kwiatostanów i liczyłam na szał. Po czym przyszły czerwcowe upały i susza i nie doczekałam się kwiatów. Kwiatostany w pąkach dosłownie zasuszyło. W tym roku tawułki kwitną bardzo ładnie. Zdecydowanie potrzebują wody i półcienia.


Dobrze prawisz
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
mrokasia 18:29, 18 sie 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
Słuchaj, remont remontem ale żeby przez cały miesiąc się nie odzywać to lekka przesada. No i kilka fotek też mogłabyś cyknąć .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
malgol 12:03, 25 sie 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Cześc Mrokasia Własnie dzisiaj po cichutku zajrzałam nawet do Ciebie,ale się nie odzywałam.Co jakiś czas podglądam Wasze ogrody,ale czasu na pisanie jakos nie starcza Zresztą u mnie ogrodowo nic sie nie dzieje wiec nie ma o czym opowiadać. Poprawie się niedługo.Liczę na to

A ta Twoja scieżka z płyt chodnikowych fajnie wyglądaZazdroszcze tych prac ogrodowych- u mnie w tym sezonie marnie
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 08:08, 22 wrz 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Trudno nadrobić tak długa nieobecność,ale chociaż kilka fotek pokażę na dowód ,że sezon przetrwałam.Busz się gdzie niegdzie zrobiL wiec tetrisowe robię plany na wiosnę




____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies