Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

April 07:09, 08 sie 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Ładne widoczki. Hakonki faktycznie kochają nasze lasy, bo potffffory fajne. Hortki zresztą też nie chcą być gorsze.
Misa już jest czy dopiero w planie bo ja już nie pamiętam. Jakiej wielkości? Czym ją jeszcze obsadzisz?
____________________
April April podbija las Mazowsze
Johanka77 07:35, 08 sie 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Przepiękne masz te hakony!
Jak i cały ogród zresztą
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
UrsaMaior 09:53, 08 sie 2021


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Nasadziłaś się, że hej

malgol napisał(a)

I posadzona hortka Bubblegum. Trafia tam jeszcze hakonki i misa


____________________
ogród pod lasem
malgol 10:48, 08 sie 2021


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
April napisał(a)
Ładne widoczki. Hakonki faktycznie kochają nasze lasy, bo potffffory fajne. Hortki zresztą też nie chcą być gorsze.
Misa już jest czy dopiero w planie bo ja już nie pamiętam. Jakiej wielkości? Czym ją jeszcze obsadzisz?

Na misę czekam.ma być w połowie września. Masakra,ile czekania. Zamówiłam 80 cm...na większą nie bardzo znalazłabym miejsce a po drugie cena...trochę mnie odstraszała
Wokół misy będą hakonki rzecz jasna
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 10:55, 08 sie 2021


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
UrsaMaior napisał(a)
Nasadziłaś się, że hej






No wiem wiem nie ma się czym chwalić. Ale się chwale
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Anda 11:27, 09 sie 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Hej Gosiu, masz gdzieś fotki tej chorej MW?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
malgol 11:39, 09 sie 2021


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Ewa!dzięki że zajrzałaś zrobię dziś po pracy fotki bo jest tak brzydka ze omijalam ja z aparatem z dakeka
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 12:07, 09 sie 2021


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
mrokasia napisał(a)
Faktycznie te hakonki to giganty .
Moje Bubblegum.czekają na wsadzenie. Miałam dziś w planach ogrodową niedzielę, nawet obiad mam gotowy ale nad ranem zaczęło padać, a teraz leje, grzmi i błyska . Może się do południa wypada i da się coś porobić...


U nas padało z soboty na niedziele...efektem tego nastąpiło zwarcie w oświetleniu ogrodowym i wywaliło korki, przelały się rynny i zalało taras a niedziela była pod znakiem napraw i usuwaniu zniszczeń ale ogród dziekuje za deszcz

Fotki robiłam telefonem i w nim wygladaja o niebo lepiej niż teraz na monitorze jakies kolory takie wyblakłe chyba wrócę do lustrzanki
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 12:10, 09 sie 2021


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Agatorek napisał(a)


Ale tu pięknie
A hakonki rzeczywiście masz dobrze wypasione


Johanka77 napisał(a)
Przepiękne masz te hakony!
Jak i cały ogród zresztą


hakony dziękują


____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Anda 12:29, 09 sie 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
To czekam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies