Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 21:52, 09 maj 2021


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
I oczywiście ciemierniki







____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
inka74 22:06, 09 maj 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Fotki przecudne, brakowało ciebie. Jak się czujecie?

Ciemierniki widzę ładnie się rozrosły czyli warunki im odpowiadają cieszę się, że je polubiłaś. Te pierwsze kwiatki są tak bardzo wyczekiwane a te jeszcze tak długo kwitną.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Zana 22:26, 09 maj 2021


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Martka napisał(a)


Zana, witam się u Ciebie w wątku, skuszona tym pięknym zdjęciem przywrotnika. Jak dbasz o niego, że taki piękny? Zdjęcia robisz cudne, widywałam czasem na wątku Ursy. Będę i Twój czytała wstecz, nie ma innej rady


Z dużym opóźnieniem witam Cię Martko w moim wątku
Z przywrotnikiem nic nie robię, po prostu sobie rośnie. Na fotki zawsze zapraszam, choć nie obiecuję, że będzie ich dużo.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Gruszka_na_w... 22:28, 09 maj 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21904

Twoje zdjęcia, to najlepszy prezent. Ukoronowanie pierwszego prawdziwie wiosennego dni wiosny.
Ciemierniki cudowne, a świdośliwa robi za gwiazdę. Cudowna jest na tych zdjęciach.
Trzymaj się cieplutko.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Zana 22:30, 09 maj 2021


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Johanka no właśnie zanim u siebie zawitałam, to po cichutku popodziwiałam cudne zachody słońca u Ciebie i domostwo nad jeziorem. Radzę sadzić coś totalnie bezproblemowego, hosty jak najbardziej takie są.

Kasya jak zawsze dziękuję

Juzia no dzięki very muchy, takie tam.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
mrokasia 22:35, 09 maj 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Oooo, Anula!!! Jak dobrze . Brakowało mi Ciebie.
Fotki jak zwykle wyrywają z butów.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Zana 22:36, 09 maj 2021


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
inka74 napisał(a)
Fotki przecudne, brakowało ciebie. Jak się czujecie?

Ciemierniki widzę ładnie się rozrosły czyli warunki im odpowiadają cieszę się, że je polubiłaś. Te pierwsze kwiatki są tak bardzo wyczekiwane a te jeszcze tak długo kwitną.


Ja jestem szczerze w szoku, że one tak buchnęły już w tym roku!
A za chwilę się pogryzą trochę kolorystycznie z pomarańczowymi kuklikami, one już tam się szykują do kwitnienia. Samopoczucie ogólnie może być

____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Johanka77 22:36, 09 maj 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Piękne ciemierniki masz!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Zana 22:39, 09 maj 2021


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)

Twoje zdjęcia, to najlepszy prezent. Ukoronowanie pierwszego prawdziwie wiosennego dni wiosny.
Ciemierniki cudowne, a świdośliwa robi za gwiazdę. Cudowna jest na tych zdjęciach.
Trzymaj się cieplutko.


Haniu, staram trzymać się cieplutko.

Wywaliłam po zimie wszystkie róże przy tarasie, teraz będą azalie z jarzmiankami i praprociami. I hortensje Little Lime
Cmokam Cię gorącp
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:41, 09 maj 2021


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
mrokasia napisał(a)
Oooo, Anula!!! Jak dobrze . Brakowało mi Ciebie.
Fotki jak zwykle wyrywają z butów.


Kupuj buty mocno sznurowane. Też mi Was bardzo brakuje, ale jest trochę różnych "ale"...
Ale mam zamiar wybrać się do Ciebie, jak jeszcze troszkę zieloność buchnie
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies