Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 10:04, 26 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Agata, dzięki za kwiatucha! Oby wszyscy mieli takie nałogi, świat byłby o wiele lepszy
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 11:08, 26 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
L00zak napisał(a)
Super, że prowadzisz taki "pamietnik", fajnie się to ogląda

Sorki Michał, gdzieś Cie pominęłam. Będzie dalszy ciąg "serialu" o tworzeniu kolejnych miejsc "rabatopodobnych".
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
ag_zie 12:20, 26 kwi 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Witaj, przychodzę i ja do Ciebie w odwiedziny
Nadrobiłam i zdjęcia obejrzałam - cudna ta Pani! Dzięki niej masz bardzo klimatyczny ogród bbędę zaglądać
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
AnnaCh 13:24, 26 kwi 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Mijam Cię często w różnych wątkach i postanowiłam zajrzeć
Pięknie masz, rzeźba bardzo klimatyczna, będę zaglądała
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Zana 17:20, 26 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Jagodaa dziękuję za miłe słowa
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Pszczelarnia 17:30, 26 kwi 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Zana napisał(a)
I wyjaśnienie nazwy wątku: działkę dostaliśmy od dziadków mojego eMa razem z rzeźbą. Dziadek już nie żyje i właściwie nikt nie wie skąd ta rzeźba się wzięła. Siedzi sobie dama pod wiekowym drzewkiem magnoliowym, które zaczyna właśnie kwitnąć. (...)





I to jest niesamowite! Witaj w ogrodzie z pięknymi hostami.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Zana 17:58, 26 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Och Pszczółko jak się cieszę, że mnie odwiedziłaś! Swego czasu duuużo w Twoim ogrodzie przebywałam. Teraz wrócę z radością oficjalnie.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 18:11, 26 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
07_Rene napisał(a)
Cześć Anula
Mnie też zaintrygował Twój awatar, ale jak zobaczyła kawałek ogrodu to wiedz, że już mnie nie wygonisz



Rzeźba jest cudowna Wraz z zapożyczonym krajobrazem tworzy niesamowity klimat... i jeszcze ta jej niewyjaśniona historia. Zżera mnie ciekawość, jak w tajemniczym ogrodzie Babcia ponoć nie pamięta, a może jakaś ciocia, wujek się ostał, stare fotografie, wspomnienia spisane? Teraz się wydaje, że to zagadka na wieki, a może kiedyś trafisz na jakiś ślad, nigdy nie wiadomo...


Reniu w natłoku gości, którzy się u mnie pojawili przeoczyłam Twój wpis. Nie będę Cię Kochana absolutnie wyganiać. Zapraszam! Rzeźba wzbudza takie poruszenie, że już czuję się zobowiązana do gruntownego przemaglowania w tym temacie rodziny eMa.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:04, 26 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kochani, ponieważ fotki bieżące będą u mnie nie częściej niż raz w tygodniu pokażę dzisiaj kilka zdjęć z rabaty, która zaczęła powstawać w ubiegłym roku. Rabatę tę nazwałam roboczo rabatą pod ruderą. Wyjaśnienie tego będzie mam nadzieję w najbliższy weekend, aczkolwiek gdzieniegdzie widać będzie w tle rzeczoną ruderę. Na rabacie rosną hortensje ogrodowe Otaksa, białe jarzmianki, tawułki Deutschland, hosty, paprocie, języczki Przewalskiego, dwa rododendrony. W tym roku dosadziłam tam naparstnice. Żółta trawa to Carex Elata Aurea (chyba).
W tym roku rabata będzie poszerzana i modyfikowana.
Zapraszam:


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:07, 26 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
cd
Hortensja Otaksa na początku kwitnienia:



____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies