Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 20:52, 27 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
LyraBea napisał(a)
Dzień dobry Aniu. Dziękuję za zaproszenie. Już u Ciebie kilka dni temu byłam, ale zajrzałam z komórki, więc o komentarz się nie pokusiłam. Ucieszyło mnie, że wątek młody i że będę mogła być na czasie. Ty już masz zagospodarowany, urządzony piękny ogród. Teraz tylko kosmetyka i pozostaje Ci wypoczynek i upajanie się widokami przyrody.
Będę zaglądać.
Pozdrawiam.


Witam, cieszę się, że przyszłaś i mam nadzieję, że będziesz zaglądać. To się uśmiałam ze słów o zagospodarowanym i urządzonym ogrodzie. Ja pokazałam na razie tylko kawałek. Jest jeszcze naprawdę duuuuuużo do zrobienia. Największe wyzwanie to rabata od strony drogi, której na zdjęciach jeszcze nie było. Ona jest dopiero w stadium początkowym. I pewnie nawet ten stan będzie jeszcze zmieniany.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
kasja83 20:52, 27 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Editoczytałam, że mąż będzie robił śledztwo
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Marga 20:52, 27 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Zana napisał(a)


Nie mogę, jak pięknie To zdjęcie ma niesamowity klimat i podobnie jak innych zaintrygowała mnie historia rzeźby. Poza tym lubię hosty
Zaznaczam i będę zaglądać
____________________
Ogród dla moich synków
Zana 20:53, 27 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
L00zak napisał(a)
Super się ogląda


Michał, uwielbiam współpracować z facetami, jesteście tacy zwięźle konkretni.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:56, 27 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kasja, tak zobowiązałam go do tego bezwzględnie!
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Tess 20:59, 27 kwi 2016


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Zana napisał(a)


Witam Tesiu! Cieszę się, że do mnie wpadłaś. Mam takie dziwne wrażenie, że Twój Gąszcz jest w jakimś sensie, trochę podświadomie, inspiracją dla mnie. W Wawie jestem Twoją sąsiadką i to chyba naprawdę bardzo bliską. Mieszkam na Bemowie przy Fortach Bema.

Rzeczywiście, jesteś moją prawie najbliższą sąsiadką Najbliższą (w znaczeniu odległości) jest Toszka.
Skoro podświadomie inspirujesz się moim ogrodem, to koniecznie, ale to koniecznie musisz chyba posadzić kopytnika Nie myślałaś o nim?


Zana napisał(a)

Mój eM został został zobowiązany do gruntownego przepytania rodziny co do pochodzenia rzeźby.

Wszyscy tu będziemy pilnować, żeby się z zobowiązania wywiązał
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Zana 21:09, 27 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Marga napisał(a)

Nie mogę, jak pięknie To zdjęcie ma niesamowity klimat i podobnie jak innych zaintrygowała mnie historia rzeźby. Poza tym lubię hosty
Zaznaczam i będę zaglądać


Marga, dziękuję Ale zapewniam, że są też inne oblicza, już nieco mniej klimatyczne.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
MirellaB 21:13, 27 kwi 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Jestem, zaglądam, dobrej nocy życzę
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Zana 21:14, 27 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
TESIU o kopytniku też jak najbardziej myślę-. Wiem, że to Twój bez mała znak rozpoznawczy! I nawet miałabym dla niego super cieniste miejsce, tylko że on nie bardzo chyba lubi kwaśną glebę. Nawet już myślałam, żeby go dać między hosty, ale jak one się rozrosną to kopytnika nie będzie w ogóle widać spod ich liści. Dodatkowo to jest bardzo wilgotna rabata, cały czas w cieniu. Ale jak mi napiszesz, że on by się tam nadawał to będę sadzić!
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
L00zak 21:15, 27 kwi 2016


Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 2521
Zana napisał(a)


Michał, uwielbiam współpracować z facetami, jesteście tacy zwięźle konkretni.


Heheh It's True
____________________
Michał Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies