Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 21:11, 07 kwi 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Basiu no udało mi się w tym ferworze kilka fotek cyknąć. Iryski są śliczniusie, szkoda tylko, że takie malutkie. Musi być ich naprawdę dużo, w masie siła. Mnie najbardziej podobają się te fioletowe, ale z drugiej strony to w ogóle by ich u mnie nie było widać. Kiedyś dosadzę w innym miejscu.

Martynka mówisz, że śliczne? Ja to pierwszy raz w życiu cięłam i cykora miałam, no ale jakoś poszło. Trochę jakieś łysawe dołem się zrobiły. Przesadzanie oczywiście, że związane ze zmianami koncepcji. Przecież to u nas normalne.

Tesia jeny, gdzieś Ty ten trawnik dojrzałą. Kochana, trawnik aktualnie to prawie sam mech, masakra. W przyszłym tygodniu wertykulacja będzie (mam nadzieję). I wtedy cała prawda o trawniku wyjdzie na jaw.

Patrycja tylko kup od razu przynajmniej kilkadziesiąt, tak nawet bliżej setki. Wtedy będziesz miała efekt wow! One w rzeczywistości są bardzo malutkie.

Haniu no skoro Ty tak piszesz to chyba wszystko ok.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Aurelllia 21:30, 07 kwi 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Śliczne krokusiki i iryski
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Kasia_CS 21:32, 07 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kulasy miriamowe super! Ja swoje tez cięłam jakoś tydzień temu chyba,f ale chyba musze nieco wyrównać. No i wreszcie porządna dawka zdjęć w Twoim wątku iryski mam te same, tyle że ledwo kiełki mają i jeszcze chwilę zaczekać na kwiaty.

Z donicami tez jestem za tym, zeby nie stawiac ich za ławką!! Mega szkoda je zasłaniać, a pomysł z murkiem zacny. Masz nad czym myśleć

Choc plan mówisz niewykonany, to myślę, ze nie tylko u Ciebie tak po prostu jest wszystkiego za dużo, podczas gdy jesteśmy o tyle w plecy z wiosną.. co zrobić
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
kwartet 21:35, 07 kwi 2018

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Anula ty to masz jak w bajce.
Przywrotnik z nowalisem fajnie, ale ten bodziszek to już mniamuśny, zgrałas w tonacji idealnie(nazwa by się zdała).
Donice będą ci dobrze złużyć mam takie od 15 lat ciągle na dworze i wyglądają dalej jak nowe,ciężkie są jak cholera,ja je stosuję jak osłonki,bo jak chcę je przenieś to najpierw środek a potem donica idzie(jak były pełne to dwóch chłopa musiało taskać).
Jak ta fontanna stanie to już wycieczki będziesz oprowadzać.
Zana 21:39, 07 kwi 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Aurelia dziękuję

Kasiu mówisz, że super? No to się cieszę. Umordowałam się nad nimi jak nie wiem co, mimo że one małe i teoretycznie to powinno być szybkie rach ciach. Ale trochę mi się łysawe dołem zrobiły, muszę cyknąć odpowiednią fotkę.
No to kolejny głos w sprawie donic i murka! No nic, najpierw muszą te donice stanąć a potem będziemy dalej myśleć. A żeby donice mogły stanąć to jeszcze huk roboty, bo tam wykopaliska z poprzedniego roku zostały. No masakra!

A taka jeszcze foteczka z iryskami dla Was , niech będzie

____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:44, 07 kwi 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Aniu/Kwartet no z tymi wycieczkami to już pojechałaś kobieto! Bodziszek to Rozanne, ale nie do końca polecam, strasznie potargany jest i się rozkłada. Nie rośnie w zwartej kępie i to nie tylko u mnie, ktoś jeszcze go tak samo opisywał. Kwitnie długo i to jego zaleta niewątpliwa.
Z donicami to właśnie tak jest, że muszę je chyba docelowo postawić, bo będą kurka wodna nie do ruszenia.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
MirellaB 21:49, 07 kwi 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Iryski najpiękniejsze
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Zana 22:00, 07 kwi 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Mirelka . Ale tulipany coś mi słabo wychodzą. Melduję, że Twoje ulubione koralowe powychodziły, ale czy będą kwitły w tym roku? Zobaczymy.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
tulucy 09:20, 08 kwi 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Ty jak zrobisz zdjęcia to wiesz co...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
dominika_ 09:34, 08 kwi 2018


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
O dzielna kobieta, u mnie tylko tyci, tyci do przodu z pracami ogrodowymi, ale lepszy rydz niż nic
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies