Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 22:20, 05 kwi 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Makusia napisał(a)
Lepiej, że o donicach nóż podwyżkach-obniżkach dla poslow
Donice są chociaż ładne


No to nie jestem na czasie, zatrzymałam się na aferze z premiami/nagrodami
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Anitka 22:26, 05 kwi 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Szóstą stronę o donicach otwieram. Oj, do moich drzwi by pasowały. Podziw dla donic zasłużony.
Protestuję - pod żadnym pozorem za ławeczką nie można ich schować.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Makusia 22:27, 05 kwi 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Zana napisał(a)


No to nie jestem na czasie, zatrzymałam się na aferze z premiami/nagrodami


No o tym mówię. Wyszło od premii, a aktualnie mowa jest o ustawie - 20% wynagrodzenia, a premie trza oddać na zbożny cel Tak powiedział Szef
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Zana 22:28, 05 kwi 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
No i masz babo placek! Za ładne kupiłam. No to teraz mnie załatwiłyście Anitko z Iwonką na całego.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:29, 05 kwi 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Makusia dzięki za info, czegoż to się przed wyborami nie wymyśla, żeby naród zwabić.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
inka74 22:30, 05 kwi 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Donica ma dziurę na odpływ. Może pręt stalowy wbić tak, aby zostało trochę szczeliny i w donicy, aby pręt był do połowy wysokości. Po zasypaniu ziemią ciężej będzie je przewrócić ale też i przenieść. Można je też spróbować minimalnie wkopać. Tam korzenie są ale może na 5-10 cm się uda. Wtedy też niższe te donice będą... głośno myślę... jak ustawisz będzie widać co i jak.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:34, 05 kwi 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Ania - ty zawsze ładne dodatki i roślinki kupujesz
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Zana 22:40, 05 kwi 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Iwonka oj dziękuję Ci bardzo za taki komplement. To zdradzę Ci jeszcze po cichutku, że jednak skusiłam się na tę fontannę, cośmy o niej rok temu debatowały. Wlazła mi do głowy no i nijak nie chciała się wyprowadzić. Co prawda mam obawy, że będzie to może aktualnie trochę "przerost formy nad treścią" w tym moim ogólnym otoczeniu, ale może za kilka lat wpasuje się w klimat.

A z prętem to wymyśliłaś. W sumie koncepcja bardzo dobra, tylko kurcze wymaga już docelowego ustawienia i nie zmieniania niczego, no bo jak przesunąć choćby o centymetr z takim prętem? Pomyślę. Z drugiej strony to u mnie jest bardzo zacisznie, nawet huragan niczego nie zdemolował. No ale u Ciebie też osłonięte a jednak donicę powaliło.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Anitka 22:45, 05 kwi 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Zana napisał(a)
No i masz babo placek! Za ładne kupiłam. No to teraz mnie załatwiłyście Anitko z Iwonką na całego.

No chyba, że ławka przebije donice o głowę to można je schować, ale nie sądzę, że im dorówna, bo są wyjątkowe.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
inka74 22:47, 05 kwi 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
O... fontanna?! Super! Wiesz, chyba się na kawę wproszę nie będzie przerostu. W tym roku róże i reszta podrosną i będą ładnym tłem. Bo ciurkadełko koło tarasu stawiasz? Dobrze pamiętam? I takie to wyższe kupiłaś?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies