Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

paniprzyroda 17:35, 17 cze 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Na cudne foty zajrzę zawsze
____________________
Dwa ogrody
Zana 19:49, 18 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Znowu miałam przerwę od forum, tym razem niestety wymuszoną przez pracę. Ubiegły tydzień zawalony plus dwudniowy wyjazd służbowy. Zaległości u Was mam ogrooomne. Sobotę i niedzielę udało się spędzić w ogrodzie, jednak planowane prace niewiele posunęły się do przodu przez masakryczny upał. Tak więc spędziliśmy czas głównie na leżakach. Tak więc nacykałam zdjęć i teraz Was zarzucę.

Z zaległości fotkowych - taką miałam piwonię, rośnie bidula w tym moim bałaganie, przywrotnik sam się przy niej wysiał i stworzyli sobie całkiem ładną parę:



A z aktualności - Herzogin Christiana zaczęła pokazywać kwiaty:




____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 19:54, 18 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
BKosimkArt napisał(a)
Anulko pokażesz tego orlika fioletowego??


Basiu, no nie pokażę, bo nie zrobiłam. Byliśmy wtedy w ferworze sadzenia świerków, gorąc był niemiłosierny, ja kopałam doły w pełnym słońcu no i orlik pozostał bez zdjęcia.

Liatry będą kwitły:



Jarzmianki Roma:


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:01, 18 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
anabuko1 napisał(a)
Rabatka Jordanowa jest cudna.
Takie bardzo lubię. Do takich aż mi się buzia śmieje


Aniu dla Ciebie kwitnące tawułki z Jordanowej:



Hosta Kiwi Full Monty i mała Halycon, generalnie trochę trzeba będzie poprzesadzać na tej rabacie, ale to już nie w tym roku.


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:09, 18 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Dziewczyny, a jakiego klona polecilybyście, żeby ładnie z brzozami wyglądał, Shirasawy, Jordan, czy jeszcze inny? Bo planuję jesiennie zakupić. Teraz już się boję tych upałów.


Agatko, klon Jordan to właśnie klon Shirasawy. Te egzotyczne klony dzielą się na palmowe, japońskie i shirasawy. O szczegóły nie pytaj.
Shirasawy najbardziej u nas popularne to Aureum i Jordan. Palmowych jest wybór ogromny, trudno się zdecydować. Mnie się marzy jeszcze Osakazuki (zielony) i Sangokaku (żółty).



____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:12, 18 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
natka098 napisał(a)
O jak fajowo że zawitałaś, tęskniłam za tymi zdjęciami..cuda cudeńka.




Heidi Klum





____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:17, 18 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
paulina_ns napisał(a)


Ajjj jaka piękna napisz mi coś więcej o niej przez Ciebie właśnie ją zamówiłam uwielbiam Twoje zdjęcia i do Ciebie zaglądać zawsze mnie czymś zainspirujesz, a jak już to kupię jestem później z tego bardzo zadowolona


Napisałam u Ciebie, myślę że będziesz zadowolona.

Eisvogel:





I w większym ujęciu, w tle fioletowa Minerva:


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:20, 18 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
kasja83 napisał(a)
Cudowne fotki...bardzo klimatycznie..u mnie czosnki w fazie życia jeszcze krok dalej.




Ostatnie chwile z życia czosnków:





____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:26, 18 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Anitka napisał(a)
Piękne kadry jak zwykle. Chyba 'Minerva' u mnie zagości, bo szukam jednej różyczki do mnie, a on wielkością i pokrojem do 'Novalisa' mi pasuje.


A u mnie Novalis w tym roku się nie popisały. A mam aż cztery krzaczki. Jeden ciągle wypuszcza dziczki i jest bardzo słaby, raczej do wyrzucenia. Pozostałe chyba będę musiała przesadzić. Kwitną tylko dwa krzaki i to raczej słabo, a to już ich trzeci sezon.

Też mi się wydaje, że Minerva będzie do nich pasowała. Też mi przyszło to połączenie do głowy.




____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:32, 18 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Gosiek33 napisał(a)
Jak zwykle profesjonalne zdjęcia. Wspaniała uczta dla oczu


Gosiek, dziękuję.




____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies