Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

MirellaB 08:52, 13 cze 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152


Anulka czy to jest nowe miejsce dla rzeźby?
Stwierdzam, że rzeźba wszędzie fantastycznie się prezentuje w Twoim ogrodzie

Zdjęcia robisz tak piękne, że oglądam kolejny raz, niektóre trochę dla mnie ciemne, ale piękne Zestawienia roślin, gatunki no tak masz bajecznie, że zazdroszczę
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 08:56, 13 cze 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Anulka, a ten drugi domek tak na widoku to od sąsiadów?

Hosty obłędnie piękne
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
malgol 10:17, 13 cze 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Anula, czy Jan z Herbaciarni japońskiej powiedział Ci cos na temat tych małych listków na Jordanie? Jakos nie znalazłam odpowiedzi,ale może cos przeoczyłam albo na priv Ci napisał?Sama jestem ciekawa czy to normalne czy jednak te listki nie powinny być takie małe...
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
kerii 16:17, 13 cze 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Uf dotarłam do Ciebie i podziwiam

Jordanowa piękna, hostowa cudna, o różach nic nie powiem bo słów brak A niefotogenicznymi miejscami się nie przejmuj myślę, że każdy ogród ma jakieś swoje ciemne strony, których lepiej nie pokazywać

Ania Ty chyba pytałaś w tamtym sezonie o wietrznicę lessona. A więc zimę przetrwała pod lekkim okryciem z gałązek jodłowych ale zbiera się bardzo powoli na razie wypuściła kilka nowych ździebeł Zapomniałam jej zrobić fotki. Zrobię w weekend i wstawię.
____________________
Jola Moja glebo terapia
AgataM 17:20, 13 cze 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904







Witaj Od dawna jestem cichą podglądaczką Twojego ogrodu.
Jest uroczy, romantyczny i niesamowicie zadbany:0
Cudny dom i otoczenie
A w tych fotkach zakochałam się
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Pszczelarnia 16:22, 15 cze 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Zana napisał(a)
[b]







Jordanowa niezwykła. I klon w zachodzącym słońcu i nie tylko klon, i nie tylko w zachodzącym słońcu.

O Minerwę chciałam zapytać, czy jak przekwita to do końca rozchyla swoje płatki, lekko jaśniejąc w środku i pokazując biały środek?



____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Bumblebee 20:41, 16 cze 2018

Dołączył: 11 kwi 2018
Posty: 138
Zana napisał(a)
Rododendron, który miał być Królową Jadwigą, a który jest nn:



Niezmiernie podoba mi się ten rododendron, czy jest możliwe, że to "Królowa Bona"?

____________________
Trzmielowy ogród
Gruszka_na_w... 22:52, 16 cze 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Te podokienne rabaty wyglądają obłędnie. Świetnie współgrają z bryłą domu.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
lindsay80 00:31, 17 cze 2018


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Zachwycona jestem jordanową!
____________________
Tu ma być ogród :)
eVka 16:38, 17 cze 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Macham i zachwycam.się widoczkami. Bosko!!!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies