Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

mrokasia 21:55, 18 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18009
No, przyszłam i oczy napasłam . I mów sobie co chcesz - ogród masz boski, nawet jeśli to tylko 3 rabaty .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gosiek33 22:00, 18 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Cudne zdjęcia, oczy napasłam
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Zana 22:03, 18 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
mrokasia napisał(a)
No, przyszłam i oczy napasłam . I mów sobie co chcesz - ogród masz boski, nawet jeśli to tylko 3 rabaty .


Ha, a ja się u Ciebie zachwycam. Ty masz dar do kompozycji. Tak jakoś "samo" Ci to super wychodzi.

A ja ususzyłam miskanta, ładny egzemplarz, wielka szkoda. Trzeba go było wykopać, żeby posadzić magnolię. No i jakoś tak wyszło, że go nigdzie nie wkopałam.
Przez chwilę mam piękną brązową trawę, dorodną. (a piłka wala się po tych wykopaliskach już któryś rok, no nikt nie sprzątnie!)


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
paniprzyroda 22:03, 18 cze 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Może być w kółko i od nowa, takie fotki to uczta dla oczu. Te żółte irysy mam chyba te same, do tej pory u mnie nn. Trawkę będziesz zostawiać na zimę w donicy? Etacik bardzo mi się podoba
____________________
Dwa ogrody
Zana 22:05, 18 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Gosiek33 napisał(a)
Cudne zdjęcia, oczy napasłam


Gosiu, dziękuję


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
mrokasia 22:10, 18 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18009
Zana napisał(a)


Ha, a ja się u Ciebie zachwycam. Ty masz dar do kompozycji. Tak jakoś "samo" Ci to super wychodzi.


Bardzo Ci dziękuję za miłe słowa ale widzę, że Ty cichcem przychodzisz i nawet literki nie skrobniesz.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Zana 22:11, 18 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
paniprzyroda napisał(a)
Może być w kółko i od nowa, takie fotki to uczta dla oczu. Te żółte irysy mam chyba te same, do tej pory u mnie nn. Trawkę będziesz zostawiać na zimę w donicy? Etacik bardzo mi się podoba


Hakone posadzone są do czarnych donic plastikowych i wsadzone do tych właściwych. Stoją na keramzycie. Zrobiłam tak właśnie po to, żeby móc ewentualnie przenieść. Ale u mojej sąsiadki hakone przezimowała ostatnią zimę w donicach, więc nie wiem czy będę przenosić. Pewnie gdyby zapowiadali siarczyste mrozy. Zobaczymy co będzie.

Jak w kółko to samo, no to jeszcze jedna migawka z serii tego co już było


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:15, 18 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
mrokasia napisał(a)


Bardzo Ci dziękuję za miłe słowa ale widzę, że Ty cichcem przychodzisz i nawet literki nie skrobniesz.


No jak to, przecież bodajże wczoraj pisałam.
Ale faktem jest, że ostatnio mało piszę na O., więcej podglądam. Czerwiec mam przerąbany masakrycznie w pracy. Wracam prawie dzień w dzień skonana wieczorem. Nawet swoich fotek nie miałam siły wrzucić.

A klon Trompenburg ma w tym roku ładne liście, w ubiegłym okropnie go przypaliło.


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
KasiaLangier 22:30, 18 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Zana napisał(a)




Przepięknie masz skomponowane rabatki, tak jak lubię, będę podglądać. Zdjęcia też zachwycające. No i ptaszek, napisz proszę gdzie takiego można zakupić, jest słodki, uwielbiam ptaszki i Krzysztofy
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Alicja169 22:31, 18 cze 2019


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Zana napisał(a)


Jak w kółko to samo, no to jeszcze jedna migawka z serii tego co już było




Jak można mieć aż tyle jarzmianek? no... jak
I jak tu żyć z taką traumą..
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies