Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja glebo terapia

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja glebo terapia

anbu 12:54, 31 maj 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Zupa kaktusowa super A pieseczek słodziak ma coś z oczkiem biduleczek Lubie pieski to mi szkoda
____________________
Ania Ogród Ani :)
kerii 13:20, 31 maj 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Pisinka znajdka ktoś wywiózł, zostawił, sama przyszła nie wiem. W tamtym roku na wsi pod tarasem siedziała taka zabiedzona sierotka. Jak zobaczyłam to myślałam że płakać będę i jeszcze oko prawie na wierzchu, myślałam, że pobita. Zabraliśmy no bo co było robić, najpierw miałam szukać jej domu ale szybko zapadła decyzja, że niczego nie szukamy zostaje z nami słodziak mały. I tak oto staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami drugiego psa a ściślej drugiej suczki
A z oczkiem okazało się, że to jaskra, wet był zdziwiony że u tak młodego psa bo miała jakieś nie wiem 3-4 miesiące taka zaawansowana. Nie widzi na to oko ale ma przecież jeszcze jedno
Zinka

A to Kira pogrążona w ciężkiej depresji przestała być pępkiem świata w rodzinie i nie bardzo jej się ta sytuacja podobała


Miało być ogrodowo a ja tu całą psią historię opisuje
Ale psy to mój konik nawet większy od ogrodu tolerowane są ich wszelkie wykopki i przekopki nawet żółte plamy na trawniku
____________________
Jola Moja glebo terapia
Psiamama 13:26, 31 maj 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Kerii... ściskam Cię mocno bo kochana jesteś wiesz?
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
anbu 13:33, 31 maj 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Ojej, ojej jaka fajna historia takie pieski są najlepsze, najbardziej wdzięczne
A depresyjna Kira mnie zabiła ha ha
____________________
Ania Ogród Ani :)
kerii 13:34, 31 maj 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185

Kira uwielbia oglądać wszystko z góry

a w domu to na oknie zamiast kwiatka


____________________
Jola Moja glebo terapia
Kawa 13:43, 31 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
o matko Kerii rozwaliłaś mnie tą historią

dobry ludek z ciebie
Kira w depresji i dołku zarąbista
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
kerii 13:47, 31 maj 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Ale się rozpędziłamnie tematycznie.

Aga-Psiamama chyba mamy podobne pasje psio ogrodowe)

Kamila depresja była galopująca, potrafiła się na nas obrażać i normalnie do drugiego pokoju wychodzić całe szczęście, że jednak zaakceptowała tą małą i czasem tylko jeszcze krzywo na nią popatrzy zwłaszcza jak tamta się do głaskania łasi

Te dwa to mają całe życie udokumentowane obrazkowo jak rodowód od pierwszego dnia w naszym domu. Żałuje, że wcześniejsze moje psy nie mają takiej dokumentacji ale w tedy jeszcze nie było aparatów cyfrowych tylko zwykłe fotki. I gdzieś tam są w albumie, oczywiście nie w takich ilościach
A i ogrodu stare fotki zwłaszcza tego na wsi jak jeszcze było milion sto tysięcy szopek i zamiast rabat ziemniaki, marchewka i pietruszka po całości
Teraz to cykasz fotkę w każdej chwili i podłączasz do kompa i masz. Choć tamte też miały swój urok poza tym namacalne a z tymi cyfrowymi różnie bywa komp się zepsuje, tel zgubi i po fotach
____________________
Jola Moja glebo terapia
anbu 13:49, 31 maj 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Bo nie tematycznie też czasem fajnie pogadać
____________________
Ania Ogród Ani :)
kerii 14:37, 31 maj 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Po wczorajszych zakupach balkonowych czułam niedosyt różu i zakupiłam dziś jeszcze różową surfinię miniaturową, portulakę i białą lobelię jeszcze nie bardzo wiem gdzie je posadzić i czy razem czy osobno, na razie stoją i czekają tu

I dwa pomidorki koktajlowe myślicie, że mogę je posadzić w jednej skrzynce? nie będą miały za ciasno?
____________________
Jola Moja glebo terapia
Psiamama 14:42, 31 maj 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Fajna beko-donica
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies