Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 22:42, 23 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
I tylko Queeny na zakończenie, bo nic im do pary nie wstawię
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
lindsay80 23:02, 23 kwi 2018


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
bratki Ci się na bank wysieją.
Jesteś mistrzynią w upychaniu tulipanów, taki mały ogród, a tyle ich nasadziłaś, efekt wow!
____________________
Tu ma być ogród :)
Kasia_CS 23:14, 23 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
DorKa napisał(a)
Kasia Twój ogród chyba pomylił pory roku Kolorowo i soczyście jak w środku lata. Pięknie! Którego maja masz termin ? Może czas troszkę odpocząć


W środku lata może być mniej soczyście, bo będzie sucho jak pieprz ale wciąż część rabat świeci pustkami, mus uzupełnić

A termin wypada na 25ego, więc około miesiąca zostało
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 23:18, 23 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Anda napisał(a)
Slicznie masz w ogródku. Widać, ze dbasz o niego Cebulowe jeszcze tak obficie u Ciebie kwitną. U mnie już prawie po nich. Róże masz na tym samym etapie co ja


No wlasnie moja Louise odier próbuje gonić Twoja ale u mnie na, razie pąk bez kolorku tulipany na szczęście kwitną u mnie partiami, więc jeszcze chwilę mnie pocieszą dziękuję!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 23:25, 23 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kasja, no właśnie nie pasuje to bloczysko jeszcze wcześniej rosły tam drzewa, ale powycinali przy okazji budowy nowego bloku po sąsiedzkU i znów jesteśmy na widelcu..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 23:32, 23 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
iwonkap napisał(a)
Kasiu czy ty swoje szałwie dzielisz tak po porostu na pół czy jakoś bardziej delikatnie się z nimi trzeba obchodzić ?


Iwonko, z szałwiami mam zagwozdkę, zwykle jednak tnę nożem. Ale kilkakrotnie zdarzyło się, ze wykopywalam kępę, a ona dzieliła mi się sama, bo były rozety o oddzielnych korzeniach
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 23:36, 23 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
JoannaDe napisał(a)
Nacieszyłam oczy Cudnie u Ciebie


Jak ja lubię takie zielenie Kolor tej trawki kojarzy mi się z kolorem trzmieliny.



Cieszę się a takie limonki to też moje ulubienice faktycznie kolorystyka idealnie trzmielinowa
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 23:44, 23 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
anulajda napisał(a)


Masz rację są kilka pączusiów jest sadziłam w zeszłym roku to się cieszę z nich



Ja w zeszłym roku tez jedną nową wprowadziłam do ogródka, ale jeszcze jej wyłażenie w toku, jest najmniej zaawansowana.. czekam na jej pąki z nadzieją
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Zana 06:07, 24 kwi 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Tyyyyle zdjęć. Nie zajrzałam do moich peonii czy już pączkują. Z różami to jestem w szoku, że u Ciebie już się zbierają do kwitnienia. U mnie co poniektóre to dopiero liście puszczają. Tulipany piękne, nacieszę oczy u Was, bo u mnie mało a na dodatek pomylone.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
BKosimkArt 06:57, 24 kwi 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kasiu, Twoja ŚŚ ma liście?? U mnie wszystkie coś zjada... i nie wiem co, czy to możliwe żeby ptaki zjadały??
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies